deteto mi se striaska

  • 945
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Zdraveite d-r Slancheva,da6teria mi e na 2.5m.i neprekasnato se striaska ot nai-malkia shum,u4a ia da spi na 6um ot kakto se e rodila /jiveem v panelka/govora ne i pre4i,no ot vseki drug po-riazak napravo podska4a.Zapo4nah da se pritisniavam za6toto i kato zaspiva zapo4na da se striaska i se sabujda kato izplakva,mislia 4e e malka o6te za ko6mari.Govorih s pediatarkata za rahit,no me uspokoiha,4e nee.Mnogo Vi molia dano posta mi ne e mnogo dalag ako moje da izkajete i va6eto kompetentno mnenie,ako ima niakakvo zna4enie za tova rodi se prenosena s 10 dena i proplaka sled intubacia izcialo na karma sme +30gr.frizovom zaradi lekia refluks.Blagodaria Vi predvaritelno i se izviniavam za dalgia post.

# 1
  • Мнения: 5 760
Няма нищо притеснително- просто има деца с по-лек сън. Най-вероятно това стряскане става във фазата на парадоксалния сън(нормално сънят има две фази дълбок и парадоксален. Във втората фаза се спи по-леко и тогава се и сънува) С възрастта това стряскане ще намалее и изчезне.

# 2
  • Мнения: 3
Blagodaria mnogo za barzia otgovor,no striaskaneto e i v budno sastoianie i ne samo sluhovo a i vizualno ako posegna da i dam bibkata ili kato otlepvam lepkata na pampersa ot skarcane izka6liane i takiva po-rezki 6umove.

Общи условия

Активация на акаунт