Околоочен крем за мъже?

  • 7 522
  • 16
  •   1
Отговори
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Знам, че раздела е "Красива мама", но няма раздел "Красив татко" Sunglasses
Искам да купя на половинката за подарък крем за околоочния контур. Да е анти ейдж, против тъмни кръгове и подпухване. Порових се из интернет, но не открих кой знае какво.
Ако имате някакви наблюдения в/у конкретна марка кремове - моля да ги споделите с мен...а пък аз ще почерпя с по една виртуална бира

# 1
  • Мнения: 2 388
За околочен незнам. Но добри отзиви чух от един приятел за крема против бръчки на NIVEA.
Може би и този, за около очите ще е хубав.

# 2
  • Мнения: 1 875
Ето вариант.

# 3
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Трябва ми нещо наистина действащо. Знам, че Lierac и Lancome имат мъжки кремове за околоочен контур...

# 4
  • Мнения: 264
За брат ми взех цялата серия на Ланком. Ексфолиант - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=68139&goChar=L , гел за измиване, крем и този околоочен http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66562&goChar=L . За цени не знам точно, защото в магазина ми направиха отстъпка. Точни отзиви обаче не мога да дам, защото като (почти) вски мъж не ги използва редовно. Няма никакъв дискомфорт при ползване, само това знам.  Tired

# 5
  • Мнения: 2 388
Точни отзиви обаче не мога да дам, защото като (почти) вски мъж не ги използва редовно.
И на мен това ми е интересно как успявате да накарате половинките си да ги ползват редовно.
Аз на моя приятел досега съм му купувала две мъжки серии, но резултат така и не можах да дочакам. За отрицателно време ги заряза.

# 6
  • Мнения: 264
Има тактика - доказана и доста ефективна при брат ми и приятеля ми - аз трябва да им нанасям кремовете Simple Smile Такъв кеф им е, че с удоволствие чакат да стане време за мазане. Но сами НИКОГА не си слагат кремове  Crazy

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Явно има мъже, които още страдат от предрасъдъци и си мислят, че не е мъжкарско да си мажат лицата или да използват каквито и да са козметики newsm78

# 8
  • Мнения: 264
Не мисля, че са предразсъдъци. По-скоро мързел Simple Smile И не осъзнават колко са нужни и полезни тези процедури, за тях е просто кеф някой да им масажира лицето Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз взех на брат ми околоочен и дневен крем на Clinique...за постоянството на мазане няма нужда да коментирам...явно при всички мъже е така  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 725
Аз също взех на моя околоочен на Клиник,главно заради тъмните кръгове под очите, и да го похваля че не пропуска вечер без да се намаже Grinning

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Моят мъж е страшно доволен от Bio Performance на Shiseido. Основният му проблем беше подпухването на долните клепачи. Мога да кажа че след като го ползва около месец, подпухванията чувствително намаляха. Бръчките не се повлияха съществено, но то е така и с дамските околоочни кремове. А и аз специално считам, че някоя и друга бръчка не загрозява толкова вида, отколкото сенките и торбичките.

# 12
  • Мнения: 246
И аз предлагам КЛИНИК  bouquet

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз бях взела на мъжа ми на Лиерак(той има сенки под очите),но голям ефект нямаше.Тези на Клиник тушират ли сенките?

# 14
  • Мнения: 246
Мисля,че е доста ефективен,но разбирасе се иска постоянство!

Общи условия

Активация на акаунт