Диета - "Японско чудо" - 15 част

  • 78 609
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 943
Ох,аз още не съм яла нито кафе пих,нито яйцата си ядох.Чудя се сега дали да не хапна две яйца и салатата от вечерята и това да ми е за днес?Какво ще кажете по въпроса?
А пък преди малко като бях на солариум и една жена каза,че майка й преди 2 години е свалила 12 кг за 2 седмици  Praynig,но след това на вторият опит нищо .е аз и не искам 2-ри тур,така че ще се радвам и при мен да действа така ,а и при вас също

# 76
  • Мнения: 943
аУУУ салата без сол за никъде не е  smile3518.как го преглътвате това?

# 77
  • Мнения: 2 126
Здравейте!
И аз почнах от днес с диетата.Целта ми е доста трудно достижима,имам много да свалям след две почти поредни бременности Rolling Eyes Решена съм твърдо да се разделя с омразните килограми,както го направих преди доста време,този път завинаги.Диетата съм я спазвала и имаше страхотен ефект,затова пак реших с нея.Аз имам въпрос - какво месо ядете (не съм по месото ама хич,но пилешкото го преглъщам някак) и как го приготвяте?Ако може и да ми кажете каква шунка е добре да взема Embarassed newsm78
Аз днес си изпих кафето в работата.Върнах се преди половин час и си изядох яйцат.После към 8 ще хапна,мисля пилешко да опека и домати и краставици,не на салата просто така нарязани Laughing

# 78
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета,  Hug от днес съм във вашата компания,нали може  Blushсамо че още първия ден леко се издъних - за вечеря нямах месо и хапнах малко пуешка шунка  Embarassed дано не е фатално за диетата  ooooh! и да попитам може ли утре вместо шунка да ям месо  newsm78

# 79
  • Мнения: 4 451
pipyHug. Мисля че можеш спокойно вместо шунка да хапнеш месо.
Дес, и аз като теб хич не съм по месото. Купувам си от готовите пилешки пържолки от бяло месо, вакуумираните. Те са малки и малко на брой в пакетчето и идеално ме устройват. А шунката също гледам да е от птиче месо, купувам си пуешка, мисля на Кен беше.
bebka, аз най-лесно преглъщам без сол салата само от краставици. И като сложа малко лимонов сок, става за ядене да ти кажа.
Аз от утре започвам втората седемдневка. А днес всички познати ме забелязаха колко съм отслабнала. Flutter Постижение си е 6 кг. и си ми личат. Сега ако мога да сваля още 3-4, ще съм супер доволна. Важното е, че вече съм под 60кг. Grinning

# 80
  • Мнения: 743
Здравейте, момичета,
 Simple Smile
И аз да се запиша при вас. Първият ден мина много леко, не усещам глад, но салатката ( зеле+моркови) си я направих като истинска(с балсамов оцет и зехтин). Не съм се мерила, но и честно казано не знам точно от колко стартирах Embarassed. От днес спрях да кърмя и се надявам да има ефект. Целта ми е да ми стои добре един бял панталон, който носих когато бях 54 кг. Сега ми става, но го опъвам доста и не се харесвам с него.

Успех на всички Hug

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Аз честно да си призная този път си ръсвам леко шарена сол на салатката. Предния път полудях от това безвкусно ядене и много се измъчих. Сега като слагам по малко сол се чувствам по-добре. Важното е че има ефект. Според мен малките прегрешения не са фатални.
На всички присъединили се към компанията пожелавам успех и много свалени килца.  Hug

# 82
  • Мнения: 2 126
Meрси,Мари Анка Hug И браво за постижението bouquet Пожелавам ти втората седемдневка да те дари с още повече удовлетворение Peace
Аз също мислех да питам дали месото може да се замени със шунка,получих отговор вече Grinning Иначе днес за вечеря си опекох едно парче пилешко филе,а варианта с тези печените направо е супер идея.Бях се сетила за тях,но мислех да нямат някакви добавки.Освен това в това пилешко филе което купих днес пишеше че има сол (замразено беша) и си се усещаше Rolling Eyes,дано не е фатално за начинанието.Ама всъщност то във всички колбаси и шунката включително има сол,та няма как да се избегне.Също така аз купих шунка от бут на Бони,май няма да я ям щом казвате че от птици е по добра.Аз птичи продукти като шунки,кренвирши и подобни изпълнения не вкусвам Sick Ще го измисля някак Laughing
Доволна съм от днешният ден,ще продължавам.Успех на всички!

# 83
  • Мнения: 4 451
Дес, наистина си права, че в готовите пържолки, които купувам има сол, но и в шунката също (както и ти писа вече). Обаче мисля, че на фона на безсолната храна през целия ден, това си е направо нищожно количество. А и нали пием по много вода. Аз успявам да изпия понякога повече от 2 литра.

# 84
  • Мнения: 2 126
Добро утро!
Да,Марианка,съгласна съм с това Peace
Аз тъкмо си сипах кафенцето и седнах да дасна тук.Хайде успешен гладен ден на всички Mr. Green

# 85
  • Варна
  • Мнения: 94
Привет на всички ,
Аз пак съм тук , след последната ми излагация   около велик ден , тогава на 4-тия ден не издържах и си хапнах козунак   Embarassed   и така прекратих с диетата , нооооооо този път съм твърдо решена да я изкарам цялата , надявам се заедно да се подкрепяме  , ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ  ( КАКТО И НА МЕНЕ СИ )   newsm10 . Днес карам вторият ден , но през деня пия натурални сокове без захар , как мислите момичета дали не греша  newsm12 , не си падам много -много по пиенето на вода , и затова се наливам със сокчета.

# 86
  • Мнения: 4 451
alexpet, мисля че не бива да пиеш сокчета по време на диетата. Ако пиеш готови, никога не си сигурна дали наистина не съдържат захар и какво точно съдържат. Фрешове също не бива да пиеш, защото пък плодове се хапват само през два дни от диетата. По-добре пий чай без захар, щом не си по водата.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Здравейте, момичета,
Днес ми е 5-ти ден (не знам кога отлетяха, сякаш вчера започнах диетата). Сега ще хапвам рибка с домати на фурна.
Иначе днес нямам минусчета, но да се надявам, че утре ще има движение надолу.
Тази вечер мисля да пия едно чайче сена, че нещо пак зор с WC-то.

# 88
Здравейте и от меннн.. И аз се присъединявам към вас и от днес започвам диетата.До сега съм на 2 сварени яйца и две малки краставички.Наляла съм си и в едно шише 1.5 вода и съм си поставила за цел днес да го изпия Laughing
Днес имам и много вървене, надявам се след ден, два да имам минусчета...
Пожелавам ви успех на всички   bouquet

# 89
  • Мнения: 1 092
И днес добре до този момент-току що вечерях за втори път  smile3511 първия път добре към 17ч,но защо съм такава лакомия та сега пак ядох месо и домат  Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт