Кашите и пюретата на Milupa или на Nestle (Nestle Alete)?

  • 3 526
  • 17
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 328
Кои са по добри?
Какво давахте в началото пюре или каша?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Не смятам, че има някаква съществена разлика в качеството между тези марки. Естествено може и да греша. Давала съм почти всички марки, които присъстват на пазара (товоря за каши), избирала съм ги според съдържанието.

Захраних с плодово пюре на 4 месеца, каши въведох на 6 месеца.

# 2
  • Мнения: 554
Дъщеря ми категорично предпочете тези на Милупа, а и на мен ми харесват повече и като консистенция и като вкус. Първо беше захранена с плодово пюре, а кашата въведох на 5 месеца (Млечна - Бананова на Милупа), ако питаш за плодовите пюрета на Милупа за мен са ужасно сладки, а аз си хапвам доста сладко по тази причина не давам от тях, но когато бях купила за да ги употребя и ги добавях в кашата. Най-добре купувай и предлагай от всичко и което се хареса на детенце това ще е Peace

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Започнах с плодово пюре Peace

# 4
  • Мнения: 814
Започнахме да се захранваме с плодово пюре(Хипп) Peace. После въведох кашите(на Милупа), после зеленчуковите и накрая месните пюрета. Най-трудно ни беше със зеленчуковите пюрета-аз и давах, на нея и се гади и плюе, голям цирк беше докато ги прояде Crazy.

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 328
Ashanti кога въведе зеленчуковите пюрета.Какъв е интервала на въвеждане между плодовите и зеленчуковите?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Кашите и пюретата на Milupa или на Nestle (Nestle Alete)? - И двете марки са моето предпочитание!

# 7
  • Мнения: 363
милупа имат  ли пюрета?

# 8
  • Мнения: 554
милупа имат  ли пюрета?

 Да, имат плодови пюрета, но не са в бурканче, а в кутийки, нещо като тези на Данонино, но по-големи.

# 9
  • Мнения: 2 517
милупа имат  ли пюрета?

 Да, имат плодови пюрета, но не са в бурканче, а в кутийки, нещо като тези на Данонино, но по-големи.


На мен по скоро ми приличат на пасиран плод , а не на плодово пюре набухано със разни грис от ориз, нишестета и др. Хубави са, но са скъпички, не че би ме спряло това да ги купя, но като грамаж е малко. Водят се първа храна - сиреч, за захранване.


Макар да пуснах темата за Слънчо, неколкократно съм писала, че съм фен на Милупа. Само на бг-пазара да имаха някакво по-голямо разнообразие.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен на милупа са по-добри нещата.На Алете също са страхотни

# 11
  • Мнения: 1 132
Кашите на Милупа за мен са по-добри от тези на Нестле-Алете, но пък последните имат хубави био пюрета.

# 12
  • Мнения: 2 122
милупа  Peace
захраних със зеленчуково на Гербер на 5 м и 1 седмица

# 13
  • София
  • Мнения: 17 591
Пюрета - зеленчукови, плодови, каши - безмлечни, на Милупа има много хубави оризови и царевични, на Нестле има една каша с рожкови, която е просто чудесна. Мляко в началото добавях от неговото си.

# 14
  • Мнения: 554
милупа имат  ли пюрета?

 Да, имат плодови пюрета, но не са в бурканче, а в кутийки, нещо като тези на Данонино, но по-големи.


На мен по скоро ми приличат на пасиран плод , а не на плодово пюре набухано със разни грис от ориз, нишестета и др. Хубави са, но са скъпички, не че би ме спряло това да ги купя, но като грамаж е малко. Водят се първа храна - сиреч, за захранване.

Макар да пуснах темата за Слънчо, неколкократно съм писала, че съм фен на Милупа. Само на бг-пазара да имаха някакво по-голямо разнообразие.

 Не помня какво точно беше съдържанието, купувала съм преди 2-3 месеца, но беше много сладко за пасиран плод. Иначе за добавка към кашите са супер.

Общи условия

Активация на акаунт