захранване на море???

  • 1 199
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
то4но ,когато бебе навър6и 5 месеца 6те ходим на море с него.мислех да захранвам при навър6ени 5 м,но се 4удя дали да не из4акам да се върнем(14дни)?вие какво мислите?благодаря.
искам и да ви питам липъпа имат ли пюрета и ако може някой да мо прати сайт на който да ги видя.никог ане съм вийдала на тази марка newsm78и до преди малко не нзаех ,4е има...благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 554
Аз лично бих изчакала да се върнем от почивката, на детето ще му е достатъчна смяната на обстановка, климат и т.н., че да започне да хапва и нещо различно от мляко. Според мен е по-добре да му предложиш новата храна вкъщи на спокойствие, а и ако има някаква алергична реакция и ти самата ще си много по-спокойна, но все пак ти си решаваш Peace Успешно захранване Grinning

# 2
  • Мнения: X
По-добре изчакай, защото ако детето прояви някаква реакция към климат/слънце/вода, може да я объраш с реакция към новата храна и обратно. Захранване се започва, когато детето е здраво и няма странични стрес фактори.

# 3
  • Мнения: 363
благодаря ви  Peaceазсъм на същото мнение,само ме притеснява да не закъснея,ама май на 5м и половина в ок,нали??

# 4
  • Мнения: 9 973
изчакай

# 5
  • Мнения: 27 524
Когато се върнете - тогава  Peace

# 6
  • Мнения: 2 131
Изчакай по-добре. Представи си, че направи някоя реакция - разстройство или обрив, повръщане, ще се чудиш какво да го правиш там, където сте. По-добре не рискувай, 14 дни едва ли са фатално закъснение.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
Определено не захранвай на морето!2 седмици не са никакво закъснение,споко Peace

# 8
  • Мнения: 3 306
Изчакай  Peace

# 9
  • Мнения: 10 982
На твое място бих изчакала. Пък и за никъде няма да закъснееш.

# 10
  • Мнения: 2 517
Изчакай.

# 11
  • Мнения: 756
изчакай , както са ти казали по-горе има много нови фактори , които ще влият на детето и може да не разбереш от какво е ако има някаква реакция , а и ще ти е по-спокойно и на теб.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 198
Няма да закъснееш.
До навършване на 6 месеца бебето спокойно може да си живее на мляко.
Момичетата са написали всичко останало.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз бих изчакала

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз също бих изчакала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт