В Монтана и малки и големи са в очакване на хубавото време

  • 12 802
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,bodlivasliva!
Много здраве,радости и късмет във всичко ти желая!

# 16
  • Мнения: 196
 PeaceКами за втори път чувам ...и една мама преди теб ми каза че от личната го знае и е купила и маже на детенцето си (даже е в групата на Мари).

# 17
  • Мнения: 43
Ох,съсипах се от мислене.В Интернет чета,много го хвалят лекарството,дори и това от ветеринарната,но не мога да се престраша и да го напръскам.Пишат,че е много ефикасно,и при гърлобол и за налепи става и пак не смея.Приятелка ми похвали спрей с прополис,невен и смрадлика,ще питам в аптеките и лекарката за каква възраст е и ще взема него,но си викам ако наистина Гранофурина е толкова добър,да взема да го ползвам,знам ли.

# 18
  • Мнения: 196
Честит Рожден ден и от нас smile3525Пожелаваме ти здраве ,щастие ,късмет ,любов.Весело изкарване на празника Drunk Wine Glass cheers  bigdance2

# 19
  • Мнения: 413
Камелия-МС -аз мажа мойта дъщеря с гранулин(от ветеринарната),малко по-силно е от гранофурина -но няма страшно. Peace на нас ни го изписа Вилдерасов,който си е уши,нос и гърло Peace
Мажа я когато има оплаквания и много бързо се оправя,с мед и сода не ми дава да я мажа ,а таблетките за смучене ги държи в бузата и после направо и се обелва кожата.


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, bodlivasliva!!!  newsm59

# 20
  • Мнения: 43
А моето е Грануфарм,дали е същото?

# 21
  • Мнения: 274
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на bodlivasliva и от мен!!!Пожелавам ти много радост,щастие и късмет в живота!!!

 newsm51 newsm59 smile3525

# 22
  • Мнения: 413
Незнам мила,моето е гранулин и е в шишенце течност,мажа я три пъти на ден или с марла напоявам и с пръст или с тампонче за уши напоявам и мажа. По-лесно става с тампонче,на другия ден урината и е малко зеленикава -това да не те притеснява  Peace

# 23
  • Мнения: 3 313
честит рожден ден bodlivasliva     bouquet 

# 24
  • Мнения: 406
Bodlivasliva  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 189
Честит Рожден Ден и от мен!
А за Грануфорина аз знам, че се ползва за афти.Майка ми от дете само с това ме е мазала, а сега като се замисля и при ангини вероятно действа (нали пак са налепи).Само че аз знам само грануфорин-течност в шишенце като от сироп и както е обяснила totomaniak, с клечка за уши се маже.Дано да мине бързо!

# 26
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
честит рожден ден bodlivasliva

Моята нова страст е правенето на фигурки от захарно тесто ето първия ми опит: http://petiaga.multiply.com/photos/album/2/Torti_i_ukrasi#3
Много благодаря на Станиславчето която ми показа темата за да мога да се науча.

# 27
  • Мнения: 4 753
 baloni ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Светли на maatete!!!  newsm38
Желая много здраве на детенцето и да живее до дълбоки старини щастливо и безгрижно...   bouquet

# 28
  • Мнения: 274
Честит Рожден Ден на Светли!!!Пожелавам му да е жив,здрав и винаги да е весел и добър!!!   smile3525 nbirthday   Party Time

# 29
  • Мнения: 3 313
bdbaloni
baloniЧестит Рожден Ден на Светли на maatete  baloni
   

pеtia  smile3501 като за първи опит  Crazy е супер  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт