Лятото дойде, ЯНУАРЧЕТО ще ходи на море!

  • 7 722
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 249
Анджи, Дани - гледах снимките ви от срещата, видях морето отзад и направо ми спря дъхът. Завиждам ви, ей, много ви завиждам, че сте там до него Embarassed Да му пратите много поздрави и да му кажете, че ужасно много ми липсва!

Гледах и другите снимки - децата много са пораснали, станали са вече малки човечета, а не бебета, чак ми домъчня, че времето така бързо лети. Мишата на Цвета направо ме зашемети - каква изискана млада дама е станала. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 471

 Ей това момченце да ми падне Heart Eyes

# 47
  • Русе
  • Мнения: 633
Елина, как успяваш с тези изпити през ден? Аз с по един на седмица едва се справям.  Crazy
.....

Това са ми датите за един и същи изпит! Силно се надявам утре да успея да взема поне задачите, а на 13-ти да отида само на теория. Останаха ми 2 изпита, но са най-трудните и ги влаче вече няколко години  Embarassed  Моля се тайничко да успея да ги взема до края на месеца и да се оттърва вече. Трябваше и дипл.работа да защитавам, но ще я оставя за Септември - сега няма начин просто да успея и с нея!

...Любо е на "тъкъль-тъкъль", меко по варненски  Joy

Тези думички са и в речника на Йоан, а също така и подобие на думата "Благодаря" (но в много смешен вариант  hahaha ) - ако иска нещо да вземе или да ми даде казва "Бл - бл- бл - ряяяяяяяя" и подава или чака ти да му дадеш кавото иска.

Побърква ме от няколко дни и постоянно ми мъкне шишето да го пълня с вода и да пие - на ден изпива около 1,5л вода и сок  Rolling Eyes - вашите сладури колко пият?
А сега си донесе гърнето и сърдейки се ми го натика в ръцете, за да го сложа да си клечи там, но дали ще свърши някаква работа  Thinking


Анджи, Дани - гледах снимките ви от срещата, видях морето отзад и направо ми спря дъхът. Завиждам ви, ей, много ви завиждам, че сте там до него Embarassed Да му пратите много поздрави и да му кажете, че ужасно много ми липсва!

Ей това исках да кажа и на аз на Дани тази сутрин за морето и гледката Hug

Schmetterling -    Heart Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 248
Радвам се, че снимките са ви харесали. Пожелавам на всички скоро да го видят и на живо, не само по снимки, че и да се топнат в него. Аз днес пропускам следобедната разходка, че Зори заспа вкъщи.

Ние нямаме вода от сутринта и до 24ч. нямало да има   Sick

А току що заваля- може да се изкъпа на балкона   hahaha

# 49
  • Варна
  • Мнения: 248
А като стана дума за Бон Джови- той щял да идва в България, някой да е чул кога????

# 50
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Анджи, Дани - гледах снимките ви от срещата, видях морето отзад и направо ми спря дъхът. Завиждам ви, ей, много ви завиждам, че сте там до него Embarassed Да му пратите много поздрави и да му кажете, че ужасно много ми липсва!
Ним, личи ти, че не си живяла покрай морето и го свързваш единствено с летните отпуски Wink. Искам да те видя посред зима, по заледените улици как ще му се радваш Wink.

...Любо е на "тъкъль-тъкъль", меко по варненски  Joy
Ого не се води варненец, но и той е на "тъкъльа-тъкъльа".

# 51
  • Мнения: 3 405
Не съм чула, Дани. Бон Джоуви преди е казвал, че ще дойде у нас, когато спрем производството на пиратски дискове.
Кай Рен, по наследство освен да е  Grinning

Имаме вода. Да няма авария около вас, Дани?

Леле, какъв съм заплес. Излязох за кроксове и гърне, а се върнах с кроксове и череши  Joy

# 52
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ей, че са хубави на тази снимка....

# 53
  • Мнения: 678
Леле, какъв съм заплес. Излязох за кроксове и гърне, а се върнах с кроксове и череши  Joy
Анджи, трето, момиченце  Flutter

# 54
  • Мнения: 4 111
Само запис, после ще се включа, дадох тел. на Елина, ще се радвам да кажете от предния ден, за да си направим сметката  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Мнения: 3 405
Манана, не  Grinning

И аз се изкефих на Миша на снимките. Цвета, много е хубава, изглежда голяма Simple Smile

# 56
  • Мнения: 175
Марти се събуди преди малко и поправя на дядо си стола за компа с един химикал! Много е чевръст. "Говори" и той по бебешки - с братовчеда се разбират  Joy

Закусва череши с банан и морков - за хрускливост  hahaha

А ето един мой любим от тийнеджърските години: http://www.sebastianbach.com/archives/cheezebike.jpg

И един от сега: http://www.4coolpics.com/author_photo/9844/169522.html

# 57
  • Мнения: 1 289
Аз да ви кажа ,че съм жива още  Mr. Green Ама ме мързи даже да гледам и ми е тъпо нещо и няма какво да ви кажа,та затуй и не влизам...Ама гледам за чуждо говорите,та ще пиша ...

# 58
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ееехх, погъделичкахте ми егото Mr. Green Мерси, мерси. Само така си изглежда, дребус е иначе. На площадката е най-дребната, най-кресливата и най-голямото злобарче като стане дума за играчки.

Аз морето не гледах, защото само се дразня, а м исе ходи та ми се реве Crazy

И кат си говорите за мъже- ей го моя любимец (един от тях де) Mr. Green


и специално тоя поглед ме размазва

# 59
  • Мнения: 3 405
Мимиииии, зарад' теб ги пуснахме тия мъжове  Joy

Общи условия

Активация на акаунт