Спирала на Аркансил

  • 2 095
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
Днес каква глупост направих Sick #Cussing out, още ме е яд!!!
Отидох да си купя малко женски мазила, че имах настроение за това и без много да му мисля си закупих горепосочената спирала Mr. Green
И като я изпробвах у дома щях да припадна Embarassed
Е такава гадост никога не съм купувала #Cussing out #Cussing out #Cussing out
НаФляка ми се по миглите и заприличах на ...... Crazy
Ама може ли такова нещо ааааа!!!
И ми написали, че е за "фатален поглед"- е няма що, сигурно "работничките" по Лъвов мост гледат така "фатално" със слепнати и напластени мигли!!!
Кажете ми как си избирате вие спиралите, аз явно хич не отбирам Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 014
И аз си бях купила на Arcancil, само че водоустойчива. Ами хич не съм доволна, голям боклук се оказа. Като сравнявам, една pump up the volume на Bourjois  е хиляда пъти по-добра.

# 2
  • Мнения: 2 596
Спирали само на Авон и Орифлейм ползвам. На Авон основно за обем, а с тези на Орифлейм само разчетквам миглите. Иначе накрая като изсъхне добре всичко разресвам с миниатюрно гребенче за мигли. Понякога допълнително ги и навивам с миглонавивачката. Това е.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 398
То си зависи от миглите.
Моите са къси. Винаги си търся спирла за обемни мигли.
До сега само веднъж съм била доволна от спирала за обем. Volume Express на Мейбълин.  Simple Smile
Сега съм си взела от промоция една на Ейвън за супер обемни мигли и ми иде да се гръмна направо. #2gunfire newsm45 smile3512

# 4
  • Мнения: 472
и аз съм си патила от АРКАНСИЛ !!!

купих си я от арена на красотата и след като се прибрах пробвах и веднага я хвърлих че да не ме е яд къде съм си дала раричките , а пък ми идваше да гръмна #2gunfire продавачката щото такава хвалба и удариииииииииииии !

# 5
  • Мнения: 2 100
аз вчера си купих на Loreal тази дето има две четчици-една бяла и една черна и съм много доволна-днес я  пробвах-струва си парите, а аз доста се двоумях дали или newsm78
иначе съм пробвала ейвън и не съм била разочарована, но не и очарована-нормално . От Bourjois също съм доволна. А въпросната Аркансил не съм пробвала и след вашите мнения няма и да пробвам Naughty

# 6
  • Мнения: 1 017
Моите мигли не са къси, но краищата са им руси и изглеждат къси Embarassed
Последната спирала, която си бях взела преди този боклук беше на Буржоа двойната със свела част за удължаване и тъмна за покриване и бях много доволна от нея. Ама реших да сменя този път и сега съжалявам #Cussing out
На тази пише, че е за обем обаче да ме извиняват специалистите от Аркансил, но обем със слепване на миглите и натрупване на огромни количества спирала по тях не желая!!! #Crazy

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 269
Аз ползвам lash expansion на MAYBELLINE, и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт