ИСПАНИЯ - летни чартърни програми

  • 5 762
  • 34
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Кажете от кой сте доволни:
туроператор ,
курорт
хотел

Разнообразието е голямо, а Испания - много обширна.

Аз мога да дам съвети за екскурзия до Барселона и околностите  Laughing, но организирана индивидуално.

# 1
  • Мнения: 768
Цитат
Аз мога да дам съвети за екскурзия до Барселона и околностите  , но организирана индивидуално.
Дай  Hug
По въпроса ти за съжаление не мога да помогна.

# 2
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Цитат
Аз мога да дам съвети за екскурзия до Барселона и околностите  , но организирана индивидуално.
Дай  Hug
По въпроса ти за съжаление не мога да помогна.

В Барселона е хубаво , колкото и дни да се остане. За мене задължителни места за посещение в града са:

Къщите на Гауди, Готическия квартал, Катедралата на Барселона, Парка Гуел, Аквариума, разходка с корабче из пристанището, Църквата Ла Саграда Фамилия, Болницата Сан Пау

Може да се пътува до няколко места наблизо:

Girona (с влак)- живописно малко градче с интересна архитектура, обърнете внимание на къщите по реката и на вътрешните дворчета (патиос), които се виждат през главните входове на много къщи
Tarragona (с кола под наем)- стар римски град на крайбрежието, хубав морски изглед ; задължително трябва да се спре по магистралата към Тарагона на римския виадукт- незабравима гледка
Moncerrat (с влак) - величествена планина, манастир и прекрасна гледка

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Писах го вече и в друга тема - това лято избягвайте Барселона (колкото и да я обичам), защото имат недостиг на питейна вода и ще има режим.

# 4
  • Мнения: 1 900
Има ли някои които да е ходил на почивка в Марбея? Искам инфо дали има доволни, от кои хотел и през кои сезон е най-добре, стува ми се, че лятото няма да издържа в жегите newsm78

# 5
  • Мнения: 259
Писах го вече и в друга тема - това лято избягвайте Барселона (колкото и да я обичам), защото имат недостиг на питейна вода и ще има режим.
ами доколкото знам аз няма такова нещо. Аз живея в регион където има в пъти по малко вода от Барселона и няма режим на водата, а освен това много бързо след обявяването от местните власти на проблема правителството им осигури вода, както и да е това не им беше нужно защото няколко дни по късно заваля и се нормализира вси4ко. Така 4е който е решил да посети Барселона да не се плаши

# 6
  • Мнения: 1 710
Има ли някои които да е ходил на почивка в Марбея? Искам инфо дали има доволни, от кои хотел и през кои сезон е най-добре, стува ми се, че лятото няма да издържа в жегите newsm78

Аз съм много доволна от Марбея. Пътувахме с Астрал холидейз и отседнахме в хотел RIU Rincon Andaluz. Много сме доволни от хотела, но моето главно и почти единствено изискване е да има хубава градина и храна богата на морски деликатеси. Там градината е най-разнообразната като растения, която съм виждала, но ако сравнявам териториите на комплексите в Белек, тази в Марбея е едва 1/3 като големина. Храната е разнообразна и всяка вечер предлагаха миди, няколко пъти калмари и скариди, което за мен си беше истинско пиршество. Ако изберете този хотел препоръката ми е да платите за изглед към басейна и задължително да има балкон.

Пътувахме през септември и беше доста топло - около 42 градуса. От тур оператора бяхме напълно доволни, но главна роля за това изигра представителят им там. Това е една екскурзоводка, която често е споменавана в туристическите форуми. Казва се Наташа и е невероятен човек, който е способен да разнообрази и направи почивката ви много интересна. За съжаление нямам идея с коя агенция работи тази година, но мога евентуално да се поразтърся. Въпреки че бях във възторг от Наташа, определено бях изненадана, че се пише за нея във форумите, защото това е рядкост. Явно с грижите, които полага за клиентите си, прави наистина много силно впечатление.

# 7
  • Мнения: 1 900
Благодаря ти много за инфото. Може ли да ми дадеш кординати на тур оператора? За мен тогава и септември ще е прекалено топло, може би октомври вече ще бъде по хладно, незнам?! Имаш ли някакви снимки от хотела, има ли сайт където да го разгледам?

# 8
  • Мнения: 1 710
Благодаря ти много за инфото. Може ли да ми дадеш кординати на тур оператора? За мен тогава и септември ще е прекалено топло, може би октомври вече ще бъде по хладно, незнам?! Имаш ли някакви снимки от хотела, има ли сайт където да го разгледам?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=260806&pid=6320714&a … p=-430&view=2  - тук можеш да видиш снимки на хотела. Предварително се извинявам, че не са върха на фотографията, но целта беше да избера снимки, на които се вижда градината на хотела, а тези снимки се оказаха малко. Повечето ни фотографии естествено са от забележителностите на Андалусия.
Ето тук можеш да видиш още снимки на хотела http://www.holidaycheck.com/hotel-Travel+pictures_Hotel+R+S+Rinc … _ub-hid_9330.html

http://www.teztour.bg/hotel_cat.php - това е сайта на Тез тур. Те имат добър избор на хотели в Коста дел Сол.
http://www.astralholidays.bg/2005/main.php?season=22&country … &transport=15 , а това на Астрал холидейз, от които съм много доволна, но за съжаление не предлагат, хотела, който харесвам.
Свързах се с Наташа, но тя тази година не работи с български групи. Миналата година също не работеше с българските агенции, но четох в друг форум, че е организирала екскурзии на български език. Ако искате индивидуална екскурзия на български, мога да ти дам телефона й.

Имай предвид, че в годината, през която ние посетихме Марбея, инцидентно бяха толкова високи температурите. Казаха, че обикновено през септември са около 33-35 градуса.

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 05:27 от Марги*

# 9
  • Мнения: 1 900
Благодаря ти много  bouquet, задължена съм ти. Ако искаш може да ми пратиш телефона й тук или на лични.  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 710
Ако искаш може да ми пратиш телефона й тук или на лични.  Grinning

GSM - 0034/  629 15 70 66 - Наташа
Кода 0034 се набира, когато се звъни от друга страна, различна от Испания, или от български номер в Испания.

# 11
  • Мнения: 1 900
Благодаря, за кода ми е ясно, зная го. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние ходихме лятото в Испания с Астрал - бяхме в Коста дел Сол - на 1 час път е от Барселона и има влакче до там начесто през деня.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 270
 Jutoo, нещо си се объркала  newsm78 Барселона не е на час път от Коста дел сол, а от Коста Брава.
Коста дел сол е много по на юг.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo, нещо си се объркала  newsm78 Барселона не е на час път от Коста дел сол, а от Коста Брава.
Коста дел сол е много по на юг.
Ох, голяма съм шматка - понеже гледам оферти за Коста дел Сол - бяхме в Калея  Simple Smile, хотелът е Les Palmeres - кухнята беше превъзходна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт