Раци, лъвчета и деви, чакаме АВГУСТинчета смели

  • 19 687
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1
Марта, запетаята улеснява живота  Peace В случая нашия, не на детето  Laughing Шега. Бебето ни ще се казва Тристан, Константин. Основното име ще е първото, но като порасне детето може да реши да приеме в ежедневието второто. Тук обикновено второто име е на някой дядо или на кръстника, но в нашия случай е заради двете култури.

# 286
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Със звезичка, които най-много ми харесват:
Асен, Кардам, Крум, Маламир (за пловдивските мами), Самуил*, Боил(то това е титла,ама звучи българско)*,Баян*/Безмер, Тервел*, Сев, Добротица, Аспарух, Симеон (Велики), Ерник, Курт, Телериг, Омуртаг, Кубрат

На мене ми харесват Асен, Симеон, Самуил и Боян. На всички галената имена звучат добре. Омуртаг, Кубрат и тервел  не че ни ми харесват но нали градовете  така се казват и нещо не ми звучи за име на бебе. Но то пък все пак и ще порасне.

Меган77, не трябва ли да е с тире. Поне до колкото знам в България така ги записват Тристан-Константин. А името е страхотно

# 287
  • Мнения: 2 376
Меган77, не трябва ли да е с тире. Поне до колкото знам в България така ги записват Тристан-Константин. А името е страхотно
Доколкото знам то си е точно второ име и не е нужно тире. Тук го слагат за да се разграничи от бащиното.

Много ми харесва Тристан. И комбинацията ми звучи много добре Simple Smile

# 288
  • Мнения: 702
Бобито и на мен много ми харесва Виктор и до скоро водих преговори с мъжо до се казва така,ама той и дума не дава да се каже!
Като бях бременна с Ивайла реших да я кръстим на майка ми и тогава се разбрахме,че когато имаме второ живот и здраве той ще избере името,и кото забременях за втори път и каза,че ако е момче ще е на баща му,и затова вече много не споря примирила съм се,че ще е така!

# 289
  • Мнения: 31
Меган не се даваи Константин си е добре да го има и Тристан ми харесва.Има един филм Тристан и Изолда.....
Брит на мен Самуил и Симеон ми харесваха но мъжо вика че не са подходящи за бебе без да знае милия че бебето ще стане голям мъж.И на мен ми допадат такъв тип имена Самуил е много хубаво...

Мама Галка ти да не мислиш че моя иска това си е мое име тои не иска да чуе ако знаеш как се караме не е истина всички ме питат как ще казва бебето  по два дни не си говорим ама и аз не отстъпвам кои го носи аз кои ще ражда аз кои няма да спи с дни после аз.Е аиде стига и баба знае да пусне малко семе и да вика маистор съм а баш маистора съм аз така че се не давам. #Cussing outБез бои Wink

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 23:21 от bobito81

# 290
  • София
  • Мнения: 1 338
Мами, пък аз казах, че ще е Мартин и толкова.. Не приех протести Peace
shiiila, аз на твое място ако нямам мед. показатели за секцио бих си родила нормално. Според мен това е най-доброто и за майката, и за бебето.. но това си е лично мое мнение Peace

# 291
  • София
  • Мнения: 1 338
Милички, заповядайте в Новата темичка

# 292
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета!

Искам да помоля за малко помощ бургазлийки. Знам, че питането е за справочника, но понеже вие в момента ходите активно по лекари и изследвания, реших, че може да ми помогнете.
В момента съм на почивка  в близост до Созопол, но точно преди да тръгна в изследване на стерилна урина ми откриха стрептококи. Тъй като се съмнявам, че пробата е замърсена исккам да повторя изследването. Предпочитам надеждна лаборатория с възможност за получаване на резултатите по интернет, но не е фатално и ако се наложи да ходя за резултата.
Също така искам да направя и една микробиология. Да ми препоръчате гинеколог в Бургас, Созопол или Приморско? Става дума за платен прием.

А за статистиката аз вероятно ще раждам в Шейново с планово секцио по мед. причини. Датата ще уточним в края на юли като се върне лекарката ми от отпуск.

Общи условия

Активация на акаунт