Какво ще правим тази година за седмицата на кърменето?

  • 15 252
  • 363
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 216
А идеята за "Яко мляко" е много готина и закачлива.

Това не беше ли логото на млякото Млечко на My day?

За Фина млечна  Peace

# 31
  • Мнения: 3 718
Готини са предложенията за надписи.
А ССК има ли някаква определена тема? Може да се мисли и в тази посока.

# 32
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Темата на ССК е Подкрепа за майката Peace (going for the gold, което е продължението заради Олимпиадата, няма да го включваме в бг-вариант, защото няма как да се преведе читаво, пък и не е толкова важно).

# 33
  • Мнения: 11 003
"Яко мляко" е яко Peace

# 34
  • Мнения: 2 818
И аз се присетих тези дни за същото  Mr. Green
И Фина млечна и Яко мляко ми харесва. Естествено ще си купя ако има тениски/потници на кърмаческа тема  Simple Smile

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Добре, тениските нищо не пречи тук да ги решим.

"Щастливи майки/Кърмени бебета" с ЛЛЛ лого
и
"Яко мляко"

са моите фаворити Simple Smile

# 36
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Добре защо не се направи пак анкета, както беше през есента за закачлив надпис? Аз лично не мога да намеря онази тема newsm78

# 37
  • Мнения: 3 718
Ще спретна тия дни една идея дето ми се върти в главата. Нещо около темата, че всяка майка може да кърми. Само да имам малко време да ми се избистри.

# 38
  • Мнения: 11 003
"Щастливи майки/Кърмени бебета" с ЛЛЛ лого

Такава беше миналата година, хайде сега да е нещо по-различно. Peace

# 39
  • Мнения: 5 597
Ще спретна тия дни една идея дето ми се върти в главата. Нещо около темата, че всяка майка може да кърми. .....

И всеки татко...    smile3503

# 40
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
 
Ще спретна тия дни една идея дето ми се върти в главата. Нещо около темата, че всяка майка може да кърми. .....

И всеки татко...    smile3503

smile3501 Супер

И това ми напомня какво се случи преди няколко дни . Grinning Филип(който е на почти 2 г.),както всяка вечер преди лягане си поиска :"Цици!Дай!" Аз исках да свърша нещо набързо и го връчих на баща му.Той го гушна в поза за кърмене и му вик:"Хайде,тати!Сучи!"Стана ми смешно и се възползвах от ситуацията.Разкопчах му ризата и казах на Фил :"Виж и татко има цици.Сучи!"Тъжният поглед на детето ми заискря .Докосна с пръстче зърното на татко си и с изпълнен с радост и благоговение глас каза:"Цииции!"И после със засилка му налапа ареолата и се опита да суче. Joy

# 41
  • Мнения: 8 242
Яко мляко .. от извора  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 718
Яко мляко .. от извора  Mr. Green
100% Натурално

# 43
  • Германия
  • Мнения: 8 099

smile3501 Супер

И това ми напомня какво се случи преди няколко дни . Grinning Филип(който е на почти 2 г.),както всяка вечер преди лягане си поиска :"Цици!Дай!" Аз исках да свърша нещо набързо и го връчих на баща му.Той го гушна в поза за кърмене и му вик:"Хайде,тати!Сучи!"Стана ми смешно и се възползвах от ситуацията.Разкопчах му ризата и казах на Фил :"Виж и татко има цици.Сучи!"Тъжният поглед на детето ми заискря .Докосна с пръстче зърното на татко си и с изпълнен с радост и благоговение глас каза:"Цииции!"И после със засилка му налапа ареолата и се опита да суче. Joy
Мда, и при нас Фаби неуспешно се опита няколко пъти да суче от таткото Laughing и след всеки опит за скачване гледаше странно и опитваше да плюе, защото таткото има няколко косъма по гърдите си. Joy

# 44
  • Мнения: 1 947
   Тази година ССК не е ли в края на септември-началото на октовмри (29.9-05.10)? Или е различна в различните държави?

Общи условия

Активация на акаунт