стол за кърмене

  • 12 811
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Аз гледах възглавниците във Вис Виталис, защото смятам да си взема, но нещо не ми харесаха. Не приличат на тези, показани от Бу, изобщо не са така обемни и пухкави. Тази тук вдъхва повече доверие сякаш:

http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-344-products_id-6332.html

# 31
  • Мнения: 14 489
тези бях гледала и аз.
но наистина не знам дали са удобни колкото американските, тесни и тънки ми се виждат

# 32
  • Мнения: 2 039
Президентски въртящ се и люлеещ се кожен стол за бюро(компютър) - най-удобното местенце за кърмене  Peace
Като поотрасна бебето и натежа, най-удобно ми беше легнала на една страна  Blush

# 33
относно възглавниците за кърмене гледах из нет-а: 2 вида са: едните като подкова, едните са "плътни" - защо такава разлика  newsm78

още да питам за стола - май се насочвам тип "за пред компютър" според предлагането и цената, но искам да ви питам относно подлакътниците. на много места пише да има подлакътници, но в книгата, дето я чета (Аз чакам дете на Л. Перну) пише без. на мен ми се струва по-добре със, но ще съм благодарна да споделите кое Ви беше по-удобно   bouquet

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
(Аз чакам дете на Л. Перну)
Тази книжка е стара и на моменти - не  много адекватна Simple Smile

# 35
(Аз чакам дете на Л. Перну)
Тази книжка е стара и на моменти - не  много адекватна Simple Smile

да, забелязах някои  неща  Embarassed
затова чета и питам тук във форума и още една книга също, и отделно ми дадоха и календар по седмици от кампания на Еврофутбол...

Общи условия

Активация на акаунт