Отговори
# 30
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
само запис  Crazy

# 31
здравейте мами,как сте,абе искам да ви питам,че аз нали сам новак,как да си сложа снимка на детенцето  че незнам,ако може малко помощ  newsm78

# 32
  • Мнения: 690
 Joy няма начин, Лорка е водеща и трябваше да реагира, ама не така  Mr. Green ако не се беше направила на обидена, нямаше да я вземат за мезе  Joy Joy
ЧРД, Сладка мама   bouquet
много са пораснали Пепи, Андреа  Hug, Валката милия и той минал под ножа  Mr. Green /Мунка обаче добре си се справила  Peace/, а Кали Мей пак се уреди кой да й чисти къщата  Crossing Arms
Кали, Пепи много се издържил и няма бузи бе  Laughing не го ли храните  Thinking  Joy

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 145
Запис,
ЧРД на Сладка мама!
Имам едно питане, доколко е отровно оловото и какво се прави при нятравяне

# 34
  • Мнения: 295
И аз да честитя на Сладка мама!!!Много здраве и любов и дано детенцето да оздравее.

Цял ден чета по малко и аха да изкометирам и да кажа какви хубави снимки сте пуснали и ми се отваря работа и не пиша нищо.

Косето днес гледал Милен Цветков и си мислел,че говори на него и му викал :та-та-та....Милото забравило е баща си и си харесало Милечно за татко,ама той много дърт #Crazy

Дано няма повече болни дечица!

Снимките на Пепи и на мен много ми харесаха Hug

# 35
  • Мнения: 1 745
Много готини снимки!!!
Моренка,много е порастнала куклата и се е разхубавила още повече!А снимките са ...  Joy  Hug

Мунка,е страхотна прическа си му направила на Вали,ама аз исках да го видя накълцан.  Joy Joy Joy  Heart Eyes Hug

И Тони с прахосмукачката и Пепи са много готини!  Hug
Абе всички са невероятниии!  Hug



# 36
  • Мнения: 12
Лекси, достатъчно, за да е опасно. Най-добре се консултирай с лекар. Какво се е случило?

# 37
  • Мнения: 12
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Сладка мама!!!    bouquet
Страхотни снимки!!!  Hug
А Пепи, където лази е просто уникален!  Hug

# 38
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Цитат
Имам едно питане, доколко е отровно оловото и какво се прави при нятравяне
ти ма втрещи бе жена #Crazy #Crazy

Какво е похапнал малкия
беж на лекар Shocked
ние вече спим
сега хрупам сухари със сирене
еййй проядох покрай детето "суха попара" Joy Joy Joy
гъзъ ми няма да заслабне Sick

# 39
  • София
  • Мнения: 4 899
... а Кали Мей пак се уреди кой да й чисти къщата  Crossing Arms

 smile3534 rotfImbo


Галя, ТУК можеш да прочетеш за картинките, ТУК за лентичка, а ТУК да си тестваш предварително всичко.
А на 1-ва стр. (както и в подписа ми под лентичките) има линк към нашата Библиотека, където има и други важни и полезни неща!

Лекси, ти ме отстреля с този въпрос  Shocked #Crazy !!! Какво се е случило? Дано Алекс е добре  Praynig ! Веднага идете на лекар!

Въпросче - гроздето не се ли въвежда към годинка или може и по-рано  newsm78 ? Същото ме вълнува за лимона и ананаса! И ето защо питам:

Bebevita пълнозърнена каша Мюсли с плодове - плодове 85% (банани, сок от ананас, нискокиселинен сок от ябълка, ябълки, кайсии, лимонов сок), вода, пълнозърнеста култура 5%, вит. С, вит.Е, вит. В1

HIPP плодов дует ябълки и боровинки с йогурт - плодове (нискокиселинен ябълков сок от концентрат на ябълков сок, ябълка 15%, боровинки 12%, концентрат от гроздов сок), йогурт 35% , вода, варен ориз, оризово нишесте, концентрат от сок от моркови, вит.С, регулатор на киселинността калциев карбонат

Nestle Alete бисквити с праскови и ябълки - плодове 94% (ябълки, праскови, концентриран сок от ябълки), смлени бисквити  4,5%пшеничено брашно, концентриран сок от грозде, растителна мазнина/ калиев йодит, вит. С и В1

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 22:04 от Kally May

# 40
  • Мнения: 210
Гроздов сок беше едно от първите неща ,които дадох на Добромир,наред със зелената ябълка.

# 41
Кали от тези на хип ние ядем най редовно от може би 3 месеца вече. Не знам боровинката ли те притеснява в него конкретно. Ади най обича горските плодове на хипа. Иначе и праскови и кайсии яде пак без реакции ( ако са с мъх ги беля обаче ) и учудващо и от ягодите нищо му няма днес пак 2-3 си хапна....
Разбира се е индивидуално всяко детенце и ако решиш да даваш по малко ( ама и аз какво ли казвам )  Grinning.
Днес мислих диня да му дам ама като ще пътуваме утре не исках да рискувам да се събудим с някой обрив та за след като се върнем ще оставя...

# 42
  • София
  • Мнения: 4 899
Бебе, аз и трите вече ги дадох и се приеха добре. Просто се зачудих  Thinking , че за гроздето нищо не съм чувала или чела, също и за ананаса, а за лимона - нали дават цитрусите за след годинка  newsm78. Иначе боровинки яде отдавна и не ме притесняват, също добре се приемат и прасковите и кайсиите, които и аз беля. С ягодите ще изчакам обаче.
А ето, че и Насето пише, че е дала от рано гроздовия сок.
Благодаря!

# 43
  • Мнения: 690
Бебе, от ягодите не  е задължително да му стане нещо - нещото би станало на деца, склонни към алергия ...
Кали Мей, в рибните пюрета на Семпер, които дадох има лимонов сок - калкана и треската - мисля, че не е фатално, тъй като са в мноооого минимални количества  Peace а гроздето го имам на сок от Нестле, ама все забравям да го дам тоя сок, та тия дни ще го куснем ... мисля, че няма проблем за гроздето  Hug

# 44
Да де това е ясно, ама аз толкова бях чела и всички като казват че ще изчакват и аз едва ли не се бях настроила че ще се обрине и честно чак бях изненадана като не му стана нищо  Grinning.
Иначе от цитрусите ние киви ядем майка ми му чистеше семките, ама аз с тях си му го давам пак екстра се приема. Пъпеш също сме опитвали  ама нещо не му стана фен. Туй то за нашето хранене...

Общи условия

Активация на акаунт