чай за отслабване

  • 125 509
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
Аз от няколко дни пия чай Пу ерх.Чувала съм че има добър ефект. Някой имали близки впечатления от него ? newsm78. Нямам никакви оплаквания, даже се чувствам по-лека icanfly Grinning. Не съм се  теглила още, не смея за да не се разочаровам Thinking Ще  ви информирам  скоро дали има резултат  Praynig. Някой, ако знае нещо за този чай , нека да сподели smile3523 нека да сподели

# 31
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Аз от няколко дни пия чай Пу ерх.Чувала съм че има добър ефект. Някой имали близки впечатления от него ? newsm78. Нямам никакви оплаквания, даже се чувствам по-лека icanfly Grinning. Не съм се  теглила още, не смея за да не се разочаровам Thinking Ще  ви информирам  скоро дали има резултат  Praynig. Някой, ако знае нещо за този чай , нека да сподели smile3523 нека да сподели

Този Пу-ер чай е ЗЕЛЕН ЧАЙ. http://www.pu-erhtea.com/GreenTea.htm Пий смело, той е много полезен за здравето и ИМА отслабващ ефект, но по-добре си го вземи в насипен вид, поне виждаш какво пиеш.

# 32
  • Мнения: 49
А случайно дали знаеш от къде мога да го купя насипно? Може би  от магазин за насипно кафе, там май продават и 4айове. И още нещо.... дали има значение как се пие? Аз го пия три пъти на ден.Незнам имали значение , обаче дали трябва преди хранене или няма значение newsm78,

# 33
  • Мнения: 27
Преди да забремения много пиех зелен чай, но в Ямбол не намерих никъде на сипно. Много бях доволна, но работата ми е свързана с много стоене... по 7-8 часа на ден и не си личи особено, но се чувстах добре... и само ако имах повече движение..... Като ученичка също го пиех и затова знам, че работи неотказно. Сега също ми се иска да продължа с него, но чух че пречинявал контракции и не ми се рискува....

# 34
  • Мнения: 49
aHuka, значи смяташ , че има ефект? Аз сега не съм бременна и смятам да го пия, пък дано има ефект, защото  откакто съм родила /вече 3г- и половина/ немога да отслабна дори с един килограм, а строги диети немога да пазя  food002

# 35
  • София
  • Мнения: 84
Здравейте мами ! и аз се навих да го опитам този чай Регулавит 3 smile3521. Вчера си го купих и веднага изпих един. Не ми е ясно само по колко чая на ден да пия.  newsm12 В момента спазвам и Аткинс и тренирам активно та се надявам в най-скоро време да има ПОРАЗИТЕЛНИ резултати  newsm10

# 36
  • Мнения: 49
Успех Grinning Звучиш, като  много сериозен човек ....БРАВО.   Hug Жалко ,че немога да пазя диети, но съобщи за резултата. СТИСКАМ палци

# 37
  • Мнения: 79
  Кажете ми,моля този чай "Регулавит3" от билкова аптека ли си го купихте?Вчера съм обиколила поне 5-6 аптеки в Стара Загора и всички ме гледат като голям камък,щом попитам за този чай.Никой не го е чувал.javascript:void(0);
newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 84
Благодаря vigi ! Аз си купих чая от магазин за диетични и диабетични храни, но предполагам че и в билковите аптеки ще го има.

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди доста години четох, че чаят мате много помагал на отслабването. Разбира се, за таквоз нещо у нас не бяха и чували. Сега го продават насипен в магазините за кафе и чай. Не мога да гарантирам ефекта му, защото освен да пия чай внимавам доста с манджата (сутрин малко плодове, чай, на обяд - готвена здравословна  храна, вечер - чай) и спортувам.  Но сигурно има пръст в цялата работа. Освен това е много приятен на вкус с мъничко мед.   bouquet

# 40
  • Мнения: 49
Знам ,че въпросът ми не е по темата, но където и да го задам все някой ще може да ми отговори...така  че  направо ще си питам : Не мога да се справя с качването на снимка в профила ми. Не ми стана ясно точно как става това  smile3509 дали някой има желание да ми помогнеБлагодаря предварително smile3525

# 41
  • Мнения: 27
 vigi, трябва да го пиеш най малко по два пъти на ден и първите 2-3 дена да си близо до тоалетната, защото действа разхлабващо докато ти свикне стомаха. Върши работа обаче, ако пиеш поне месец. правиш почивка за еда седмица и пак почваш....... действа много добре... и не го пий горещ. Има отвратителен вкус. Слагай му мед или парче лимон...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Момичета , аз пия Regulavit 2 от 1 месец и ефекта е невероятен от дрехи 50 номер сега сам на 46-48 .На мен ми го препоръча личната ми лекарка , която ме посъветва да го пия 1- 2 месеца.Пия го 3 пъти на ден. Има разхлабващо действие , но не е болка за умиране , никак даже , напротив- няма гадене , няма режещи болки в корема, няма " едва стигам до тоалетната" , просто 20 -30 мин след като го изпия ми се прихожда , но не да тичам , а както нормално.Сега ходя до тоалетна 3 пати на ден , преди 1.След като го пия един час нищо не ям. Апетитът ми отслабна ,а метаболизмът ми се подобри и се чувствам прекрасно.
БУ това за отводняващия или дехидратиращия ефект , по учебник може и да е така , но аз съм с болни бъбреци и без вода не мога ( пресъхват и почват да ме стягат) , но не съм усетила , никакви такива от как пия чая , напротив , понеже задържам вода спаднах , но бъбреците не са ме стягали ( да чукна на дърво )
Лекарка  ми ми обясни , че Regulavit 3 също мога да пия , но при него ефекта ще е по - баван , а и разликата е че е по - слаб, и няма този очистителен ефект.
Момичета препоръчвам ви го , за мен е като чудо това чайче.

# 43
  • Мнения: 507
Момичета , аз пия Regulavit 2 от 1 месец и ефекта е невероятен от дрехи 50 номер сега сам на 46-48 .На мен ми го препоръча личната ми лекарка , която ме посъветва да го пия 1- 2 месеца.Пия го 3 пъти на ден. Има разхлабващо действие , но не е болка за умиране , никак даже , напротив- няма гадене , няма режещи болки в корема, няма " едва стигам до тоалетната" , просто 20 -30 мин след като го изпия ми се прихожда , но не да тичам , а както нормално.Сега ходя до тоалетна 3 пати на ден , преди 1.След като го пия един час нищо не ям. Апетитът ми отслабна ,а метаболизмът ми се подобри и се чувствам прекрасно.
БУ това за отводняващия или дехидратиращия ефект , по учебник може и да е така , но аз съм с болни бъбреци и без вода не мога ( пресъхват и почват да ме стягат) , но не съм усетила , никакви такива от как пия чая , напротив , понеже задържам вода спаднах , но бъбреците не са ме стягали ( да чукна на дърво )
Лекарка  ми ми обясни , че Regulavit 3 също мога да пия , но при него ефекта ще е по - баван , а и разликата е че е по - слаб, и няма този очистителен ефект.
Момичета препоръчвам ви го , за мен е като чудо това чайче.

Освен чая, правиш ли нещо друго. В смисъл спорт или някаква диета?

# 44
  • In transit
  • Мнения: 11 805
vigi, трябва да го пиеш най малко по два пъти на ден и първите 2-3 дена да си близо до тоалетната, защото действа разхлабващо докато ти свикне стомаха. Върши работа обаче, ако пиеш поне месец. правиш почивка за еда седмица и пак почваш....... действа много добре... и не го пий горещ. Има отвратителен вкус. Слагай му мед или парче лимон...

 
А случайно дали знаеш от къде мога да го купя насипно? Може би  от магазин за насипно кафе, там май продават и 4айове. И още нещо.... дали има значение как се пие? Аз го пия три пъти на ден.Незнам имали значение , обаче дали трябва преди хранене или няма значение newsm78,

Интересно на мен не ми действа хич разхлабващо  newsm12, по-скоро леко диуретично нещо съм повредена май. Иначе чая се приготвя по следния начин: След като заври водата се оставя 2-3 мин да се охлади и тогава се слага по 1 ч.л. чай на 1 ч.ч. вода, захлюпва се за около 3-4 мин и се пие. Лично на мен ми харесва много на вкус, горчи ако е предозиран, т.е по-силен. На ден препоръчват да се пият 3-4 чаши. Може да се пие без прекъсване, защото е страшно полезен, не само за отслабване. http://hanlin.hit.bg/green_tea_bul.htm

Общи условия

Активация на акаунт