чай за отслабване

  • 125 490
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Къде се произвежда този чай,дали ще мога да го намеря в Германия?
полша

# 76
  • Мнения: 3 211
Ей, казвайте какви са резултатите от чая?
Много ми е интересно, дали като се спре ще мога да си ходя нормално до ВЦ-то или ще имам "затруднена перисталтика"? Thinking и щом единият вид има сена, а другият-няма, кой вид да си взема, аз сега нямам проблеми с червата и не искам да имам след това newsm78

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Ми още нямам резултати, тъй като продължавам да го пия от дъжд на вятър, но определено проблеми с ВЦ-то нямам (т.е. не ходя по-често и т.н.). Защо не почнеш с този без сена, и ако си недоволна - после със?

# 78
  • София
  • Мнения: 11 116
Започвам го от днес, дано има ефект !  Praynig

# 79
  • Мнения: 3 861
Та какво стана с чайчето????
Аз реших и утре ще си го взема...
Нещо в последните дни много се ошишках Embarassed
То не бяха рожденни дни моя, на Калоян, гости слагай маси раздигай, яж, че вкусно торти сто вида, прощъпулници...На всичкото отгоре и тези избори...така се бяхме омотали от работа, че и упражненията занемарих...Та равносметката ми е 1 килце отгоре+3-те, които ме тормозеха преди това newsm78пак започнах да се чуствам като шамандура Crazy...
Та споделете ефект от чайчето има ли ?

# 80
Здравей crossamaia!  Simple Smile Поздрави от съгражданка! Моля те сподели доволна ли си от СИЛ, вече повече от седмица си имала възможност да го тестваш? Аз го пия от два дни и затова ми е много интересно дали има ефект! Само СИЛ ли пиеш? Чудя се дали ефекта няма да е по-голям ако го комбинирам с Регулавит 3. Thinking А против гадния целулит използвам новия гел на Ейвън, но май се запалих и от Лиокрема от суперлативите, който изчетох тези дни и смятам да го купя и да комбинирам двата продукта- единия вечер, а този на Ейвън сутрин!

# 81
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз го ударих на празненства последните няколко дни и за назидание и наказание си купих този чай - "Регулавит", синият, със сена.  Пия го три пъти дневно и има ефект - ей-такъв Toilet.  Няма начин да не се отслабне, след като всичко изядено си заминава да не казвам къде.
Не знам как се оправят тези, които пият от чайчето. Аз работя вкъщи, така че по всяко време мога да изприпкам до тоалетната, ама нали трябва да разхождам звяра... Е, тогава вече става страшно!  smile3556

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Момичета аз реших
купих си СИЛ и го почвам , както пия и регулавит 2 , ако няма сега ефект не знам вече какво да правя, писна ми , ходя си гладнаи дебела  Weary

# 83
аз пия пу-ерх от 1 месец, но го съчетавам с диетка, верно че има ефект, но не е поразителен, според мен. Кажете нещо по-ефикасно. Rolling Eyes С този чай вероятно съм свалила 2-3 килца,   Sunglasses, но не съм убедена дали не е от преобладаващите салатки в менюто ми:)

# 84
  • Sf
  • Мнения: 808
Здравей crossamaia!  Simple Smile Поздрави от съгражданка! Моля те сподели доволна ли си от СИЛ, вече повече от седмица си имала възможност да го тестваш? Аз го пия от два дни и затова ми е много интересно дали има ефект! Само СИЛ ли пиеш? Чудя се дали ефекта няма да е по-голям ако го комбинирам с Регулавит 3. Thinking А против гадния целулит използвам новия гел на Ейвън, но май се запалих и от Лиокрема от суперлативите, който изчетох тези дни и смятам да го купя и да комбинирам двата продукта- единия вечер, а този на Ейвън сутрин!

Хей, здравей, карат,
Радвам се, че се засичаме newsm10
наблюденията ми от СИЛ са, че ми намали чуството за глад и от една седмица ям много по-малко и се засищам с по-малко! Няма шега, няма измама.  Доста попрочетох за Регулавит и съм решила от днес да го комбинирам и с приема на СИЛ. Въпреки че ходенето до тоалетна се урегулира Embarassed Но поне ще си изхвърля шлаките от организма.
Като се замислиш какво ли не правим за тая пуста хубост и слабо тяло Blush
А иначе кг не са свалени... Доколкото разбрах, ефектът се вижда поне след месец. Една мама от форума спомена, че нейна приятелка го приемала 3 месеца и отслабнала 25 кг.  newsm44 Страхотно, нали smile3521 А и сега пия повече вода, на ден изпивам поне по 2 литра, въпреки че в офиса сме с климатик и да кажеш, че съм жадна от жегите, неее, просто кеф ми е да пия толко вода coolcool
Айде пак ще пиша след няколко седмици newsm68

# 85
Здравей crossamaia!  Simple Smile Поздрави от съгражданка! Моля те сподели доволна ли си от СИЛ, вече повече от седмица си имала възможност да го тестваш? Аз го пия от два дни и затова ми е много интересно дали има ефект! Само СИЛ ли пиеш? Чудя се дали ефекта няма да е по-голям ако го комбинирам с Регулавит 3. Thinking А против гадния целулит използвам новия гел на Ейвън, но май се запалих и от Лиокрема от суперлативите, който изчетох тези дни и смятам да го купя и да комбинирам двата продукта- единия вечер, а този на Ейвън сутрин!

Хей, здравей, карат,
Радвам се, че се засичаме newsm10
наблюденията ми от СИЛ са, че ми намали чуството за глад и от една седмица ям много по-малко и се засищам с по-малко! Няма шега, няма измама. Доста попрочетох за Регулавит и съм решила от днес да го комбинирам и с приема на СИЛ. Въпреки че ходенето до тоалетна се урегулира Embarassed Но поне ще си изхвърля шлаките от организма.
Като се замислиш какво ли не правим за тая пуста хубост и слабо тяло Blush
А иначе кг не са свалени... Доколкото разбрах, ефектът се вижда поне след месец. Една мама от форума спомена, че нейна приятелка го приемала 3 месеца и отслабнала 25 кг. newsm44 Страхотно, нали smile3521 А и сега пия повече вода, на ден изпивам поне по 2 литра, въпреки че в офиса сме с климатик и да кажеш, че съм жадна от жегите, неее, просто кеф ми е да пия толко вода coolcool
Айде пак ще пиша след няколко седмици newsm68
         Много ми е приятно и на мен и се радвам, че открих този форум, а най-вече, че чрез него мога да обменям информация и да общувам със съмишленици! Grinning
         Лично при мен има за смъкване около 6 килограма, но нали пусто точно последните кила се смъкват най-трудно! ooooh!
Аз пия СИЛ, а от оня ден и Редуцил 3.
         Впечатлиха ме вашите отзиви за Леокрема - би фаза и съм се наканила да го закупя и да го използвам вечер, а сутрин да продължа да се мажа с новия гел на Ейвън / нали съм представител, та да правя оборот!!!/.Този гел ми е удобен за през деня защото не е лепкав, а и моя мъж казва, че според него краката ми били поотслабнали! Peace
         Пустия целулит, при моя режим на работа пред компютъра по цял ден  atworkе голям проблем, а море идва все пак! newsm08
         Радвам се, че се засичаме с теб във форума, защото аз не само съм от Търново, но тринадесет години съм живяла в София и сега там са майка ми , брат ми и сестра ми.

# 86
  • Sf
  • Мнения: 808
Ееее, страхотно,
Ще си идвам август през отпуската, трябва да се видим, за да се покажат резултатите, нали:)

# 87
  • Мнения: 3 861
Ехооооооооооооо, какво стана с чайчето??? Има ли ефект??? Аз пък не мога да го намеря. Където и да попитам за него ме гледат като извънземно. Къде го има в центъра това чайче или в Красно село. Май всички аптеки в квартала пребродих и нъц и около НДК съм питала в две аптеки и пак нъц newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 4 423
Този Регулавит 2 го пия 5 ден,нищооооо,ходя си както и преди 1 път до ОО,не съм свалила и 1кг. Sad

# 89
  • Мнения: 254
Ох и аз ще почвам чай и сил-а.Че от глупост тази зима качих 10 кила  EmbarassedТо не бяха дънкин донатс посред нощ,то не беше кфс и други простотии ама пусти глад EmbarassedСега да видим дали ще оправя положението.Аз по принцип бързо свалям ама знае ли човек Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт