Компютърна диагностика с апаратура Оберон.

  • 44 418
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 494
Довечера сме на това изследване и ще разкажа повече след това. не сме от София.

# 31
  • Мнения: 2 323
А конкретно място където сте правили такава диагностика и сте доволни?
Доволни в смисъл диагностично, за сега лечение не ме интересува.
За София става въпрос.


Аз го правих в Българско хомеопатично общество. Може да се обадиш там и да попиташ дали се записва час преди това.

# 32
  • Мнения: 1 494
Ходих. Мнението ми особено, да ви кажа. Определено зависи кой борави с апарата. При мен работата доста куцаше в това отношение. В един момент ми заприлича на ситуация, че съм при гледачка. Самата компютърна програма е много обхватна. Могат да се огледат всички части на тялото и дори като че ли се показват и самите вероятни заболявания. Но за това ми се струва трябва допълнителни изследвания. За мен апарата показва къде има проблем, но не и какъв е. Което само по себе си, все пак е нещо. Незнам защо именно хомеопатите са се насочили към него. Тази жена- не съм убедене, че е лекар- също изписва хомеопатични лекарства и ми е чудно как, след като те са индивидуални. Когато имам възможност, ще поговоря с познати лекари за мнението им за този метод. Основно отделя внимание на бактериите- явно тях се опитва да лекува с хомеопатия...
Съвета ми е- обръщайте внимание на 'специалиста'.

# 33
  • Мнения: 898
Съвета ми е- обръщайте внимание на 'специалиста'.

Да, този който борави с алтернативни методи би трябвало да има медицинско образование.

# 34
  • Мнения: 1
Някой знае ли дали и къде в Пловдив се прави диагностика с Оберон?

# 35
  • Мнения: 47
Момичета, да продължа темата за компютърната диагностика с апаратурата-Оберон. Някой да сподели още впечатления....... Положителни отзиви от медицински център, където бих могла да си направя такава диагностика? Предварително Благодаря

# 36
  • Мнения: 182
И аз да попитам за Пловдив къде може да се направи такава диагностика?

# 37
  • София
  • Мнения: 255
Момичета,какво да ви кажа?Ходих в http://energo-diagnostika.com/.След това  и на ирисова диагностика при д-р Тошков.Потвърди проблемите ,плюс още десет Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 91
А знаете ли в Бургас къде може да се направи и дали може да се прилага при деца

# 39
  • Мнения: 1
Здравейте, наскоро научих за диагностика с  апарат Оберон и  искам да разбера къде във Варна може да се направи? Благодаря ви предварително! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт