Откога в седнало положение?

  • 10 065
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 814
Седнала абсурд, но леко повдигната защо не?

# 31
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Моето бебе, когато беше в количката будно също много се бунтуваше.Научих се да я вадя от там, да разгледа, около 15 мин дундуркане, после и ставаше скучно и я оставях пак в количката за сън.С времето си надрасна клюкарлъка и сега разглежда парка в седнало положение.

# 32
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Седнало - най-рано след 6-ти месец. Иначе количката под 45 градуса може и сега  Peace
Peace

# 33
  • Мнения: 7
Момичета,много ви благодаря.Много полезни неща прочетах дотук.Нашата количка е Маг енгланд и нивото над легнало положение  ми се струва малко високо за нея.То е  около 45 градуса,но все пак,ми изглежда високо.Нека ако има мами с такава количка да споделят.Благодаря ви.

# 34
  • Мнения: 7
От 4 месец я слагам на полулегнало положение в количката,защото не искаше да стои вече легнала и мрънкаше.
[/quote
Имаш предвид навършени 4 месеца?

# 35
  • Мнения: 7
От 4 месец я слагам на полулегнало положение в количката,защото не искаше да стои вече легнала и мрънкаше.

Имаш предвид 4 навършени месеца?

# 36
  • София
  • Мнения: 44 084
На преди 5 месец - това за полуседналото. Седнало - като се научи да седи.

# 37
  • Мнения: 127
Бебето само може да си покаже кога е готово да го поизправиш,нищо не пречи да го слагаш полулегнало за малко,но наистина за малко,поне първите няколко пъти.Постепенно може да увеличиш времето,но всичко трябва да става плавно и със съгласието на бебето,повярвай то само ще ти покаже дали е готово.Аз лично съм против насилственото приучаване за сядане,ходене и всичко останало,всяко бебе е индивидуално,едно е готово да седне на 4 месеца,друго на 8 още не е,но това не знамчи че нещо не е наред,просто не е укрепнало.Моят син е на 6 месеца и отгоре,но все още не гослагам седнал,защото виждам,че не е готов.
Полулегнал обаче го слагам от 3-4 месечен.

# 38
  • Мнения: 742
Криската също беше много будно и любопитно дете - така, че на 3 месеца сложих в количката (бебешкия кош) една възглавка, с която леко надигнах детето-така, че да може да гледа - не е чак на 45 градуса, но все пак е надигната Hug , постепенно я изправях повече и повече, докато в седнало положение я сложих след 6тия месец Hug ...тогава пък тя реши да стои права ... Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 5 079
Седнало - най-рано след 6-ти месец. Иначе количката под 45 градуса може и сега  Peace

И аз така знам. Детенце си показва.
Но все пак се консултирай с педито, няма да навреди.  Peace

# 40
  • Мнения: 249
Не знам другите колички как са, но моята ( TFK ) е доста голяма и широка и бебето може да седи в нея само по диагонал. Ужасно неудобно и зле изглежда. Бебока обаче изглежда щастлив в нея и спи добре. Аз все си мисля, че това хич не е добра идеа и се тревожа малко.

# 41
  • Мнения: 7 474
След 6 мес. седнало  Wink

Общи условия

Активация на акаунт