Десет причини да излезете от къщи без грим

  • 7 200
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 414
Причините изброени в статията са доста абсурдни. ))))

Без грим излизам:

1. когато ме мързи да се гримирам
2. когато нямам време, защото детето мрънка и няма как да стане номера
3. в квартала

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 779
На мен гримирането винаги ми доставя много удоволствие, обичам да го правя просто и никога не ме е мързяло сякаш ми е някакво тежко задължение. А тези причини за мен са пълен смях. Stop

# 17
  • Мнения: 257
Няма нито една такава причина Peace

# 18
  • Мнения: X
Причините изброени в статията са доста абсурдни. ))))

абсурдни са,защото не са причини,а предтекст.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Причините изброени в статията са доста абсурдни. ))))

абсурдни са,защото не са причини,а предтекст.
Peace Много точно казано! Аз не бих излязла без грим при природно бедствие - земетресение, пожар, наводнение...но иначе все остава време за спирала, руж и червило. Не е толкова сложно и не отнема много време. В никакъв случай не състарява  Naughty Показва, че държиш да изглеждаш добре!

# 20
  • Мнения: 1 081
На мен гримирането винаги ми доставя много удоволствие, обичам да го правя просто и никога не ме е мързяло сякаш ми е някакво тежко задължение. А тези причини за мен са пълен смях. Stop



 Peace

И за мен е така   bowuu

Единствено на плаж съм без грим / само гланц  Wink /

# 21
  • Мнения: 2 388
Статията няма да я коментирам. Сигурно е написано за хора с чувство за хумор.
Без абсолютно никакъв грим ходя до:
- плажа
- до магазина
За други случаи не се сещам. Обикновено, като ме мързи поне мацвам нещо на устните.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не бих излязла без грим при природно бедствие - земетресение, пожар, наводнение...но иначе все остава време за спирала, руж и червило. Не е толкова сложно и не отнема много време. В никакъв случай не състарява  Naughty Показва, че държиш да изглеждаш добре!

Съгласна.
Не слагам грим единствено, когато слизам до магазините под нас да пазарувам или когато съм на море - тогава не слагам абсолютно нищо на лицето си, освен кремчета.

# 23
  • Мнения: 3 459
По -тъпо нещо, не бях чела скоро Peace
Ахамм  Peace

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 779
Peace Много точно казано! Аз не бих излязла без грим при природно бедствие - земетресение, пожар, наводнение...но иначе все остава време за спирала, руж и червило. Не е толкова сложно и не отнема много време. В никакъв случай не състарява  Naughty Показва, че държиш да изглеждаш добре!

Аз при природно бедствие бих хукнала да си събирам всичките гримове. Joy hahaha

# 25
  • Мнения: 2 388

Аз при природно бедствие бих хукнала да си събирам всичките гримове. Joy hahaha

Хахахха да, жените сме луди. Преди много години се беше подпалила "лудницата" в Бургас.
Една от сестрите вместо да спасява себе си и болните, тръгнала да си спасява "марковия" си парфюм в горящата стая. Joy

# 26
  • Мнения: 1 081

Аз при природно бедствие бих хукнала да си събирам всичките гримове. Joy hahaha

Хахахха да, жените сме луди. Преди много години се беше подпалила "лудницата" в Бургас.
Една от сестрите вместо да спасява себе си и болните, тръгнала да си спасява "марковия" си парфюм в горящата стая. Joy



 #Crazy
Да не е била пациентка, облечена в престилка    hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 2 388
#Crazy
Да не е била пациентка, облечена в престилка    hahaha Joy
Не, наистина медицинска сестра. Още се споменава между познати този случай, макар и поукрасен.
Съжалявам, че случката не е по темата, но не се стърпях да я напиша. Joy

# 28
  • Мнения: 3 294
Когато ходя на плаж
Когато ходя на СПА
Когато съм болна
и при природно бедствие  Wink , но дори и до магазина не си позволявам да изляза като измита чиния т.е. без грим  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 611
На мен ми трябват поне 10 приЧини, zа да си сложа грим  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт