Вагинални "газове" :(

  • 28 761
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
На всеки се е случвало предполагам  Laughing

# 16
  • Мнения: 242
АБсолютно нормално е! Просто влиза повечко въздух в точно определени пози. С моят приятел постоянно се смеем. Просто сме го обсъдили(и вие трябва да го направите) и сега не ни прави впечатление. Иначе първият път си умрях от срам  Embarassed

# 17
  • Мнения: 10 758
На всеки се е случвало предполагам  Laughing
Много ясно Wink
И на мен ми се е случвало.

п.п. Аз я имам темата.Запазена прилежно на компа Flutter

# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
И при мен се случи веднъж. Много е неприятно, направо ми утрепа всякакви мераци за секс. Но понеже трябваше да знам откъде се взе това чудо, прерових сума литература. Някъде, не помня вече къде, прочетох, че това означава, че мускулатурата там е стегната, с много добър тонус,  и изобщо, всичко си е както трябва. Статията беше написана от гинеколог. След второто раждане не съм имала такова преживяване и слава богу. Пък мускулатурата ако ще да е стегната, ако ще да не е!

# 19
  • Мнения: 491
И ние със слънцето се смеем. Понякога дори прекратяваме за кратко действието, аз леко се свивам и си натискам корема и така въздуха излиза. Просто съм му хванала цаката какво точно да направя. Не че ми пречи де, но понякога гледаме да сме максимално тихи щото спим в една стая с малчо Joy.

п.п. Аз я имам темата.Запазена прилежно на компа Flutter

Можеш ли да ми я пратиш? Да ти дам скайп или имейл? Моля Praynig

# 20
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Случва се на всяка в зависимост от позата.
И на мъжете им харесва  Peace поне моите така казват  Blush
Да земете да си поговорите ........

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Още преди да отворя темата, ме напуши неистов смях, сещайки се за онази култова тема!
А по темата- и на мен ми се е случвало, нищо ти няма. Преодолей го, говори с гаджето си и така. Не отминава от самосебе си  Grinning Ще продължава да го има  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 052
Ама, моля ви се, дайте я тази тема, че ще се пръсна от любопитство!А, това наистина ми се случва много рядко Mr. Green
Иначе по темата-това е напълно нормално! И аз се шашках в началото  Laughing.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Оооо и на мен ми се е случвало  Embarassed но не ми е било кой знае  колко некомфортно... защото звука не излиза от там от където не трябва в точно този момент  Mr. Green ами просто въздухче е влезнало и това е  Simple Smile пък и твоя приятел би трябвало да усети от къде излиза въздуха  Peace  Wink

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Още преди да отворя темата, ме напуши неистов смях, сещайки се за онази култова тема!
...

Аналогията е мигновенна  Crazy аз още от заглавието реших, че някой си прави майтап в "Здравния"  Wink

# 25
  • Мнения: 1 950
Никой не си прави майтап в Здравния, в началото темата беше пусната от момичето в Проблемно забременяване Wink, но слава Богу модераторката я премести тук.
Ех защо са затрили култовата тема на Бу, сега щяхме да я дадем на мацката да си я чете Wink

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2436483&sid=235 … c23abf45604b0e531

Тук намерих мааааалка част от творението на великите умове  Mr. Green

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обърни го на майтап- може да бъде и забавно Wink

# 28
  • Мнения: 3 423
Култовата тема е на Дона, а не на Бу!
Пръдли, но и подмазвачки!

# 29
  • Мнения: 10 758
Култовата тема е на Дона, а не на Бу!
Пръдли, но и подмазвачки!
Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт