ДЕКЕМВРИйка отпуска крои, а пък Пачи летния сезон откри!!!

  • 20 856
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 614
Колажът е дело на Габи Heart Eyes  bouquet


Това са декемврийските деца и мами
в нагледен списък и по дати сбрани
те заедно са в радост, щастие и болка,
затуй и се обичат толкоз  Laughing :

01.12.
Инес на мама sanimama Flutter
Никола на мама Lang smile3539
02.12.
Елена на мама anni4ka Flutter
Георги на мама Янич smile3539
04.12.
Виктор на мама gabby smile3539
Христо на мама Diyana
smile3539
05.12.
Катерина на мама Mimito Flutter
Калина на мама правда_z  Flutter
Магдалена на мама Мъни Flutter
Надя на мама mimiska
Flutter
07.12.
Даниел на мама Марти smile3539
09.12.
Анастасия на мама msbilt Flutter
10.12.
Анна-Мария на мама galaxy Flutter
12.12.
Симона на мама mishelin Flutter
Галина на мама kar4ita
  Flutter
Валентин на мама Зечова smile3539
13.12.
Рада на мама hotmama73 Flutter
Трифон на мама МТV smile3539
14.12.
Мирела на mamamaya Flutter
16.12.
Станимир на мама els smile3539
18.12.
Емилия на мама Ilq Flutter
Ивайло на мама vesenceto_85 smile3539
19.12.
Елла Катрин на мама victoria Flutter
Анна-Мария на мама Cvetina-71
Flutter
Борислав на мама Zorie smile3539
21.12.
Андреа на мама Жани Flutter
22.12.
Ивон на мама Mimi Teneva Flutter
23.12.
Сияна на мама Dani na Sisi Flutter
24.12.
Кристиян на mama llidd smile3539
28.12.
Магдалена на мама pachikrak Flutter
Борис на мама kadrokosa smile3539
01.01.
Стилиян на мама tane smile3539
...........................................................................
А останалите, че ви няма, не се сърдете,
а бързо тук се разпишете
и мястото си заемете!


НАШИЯТ АЛБУМ smile3509
user name/потребителско име - decembrе
password/парола - bebeta

"АРТИСТИЧНИ"  ЗАЛОЖБИ: newsm19
Пеещият Ивко
Танцуващите Борис, Борислав и Виктор
Гласовитият Виктор
Репертоарът на Маги



 
                                                            Кът "Полезно"
Наръчник за хранене според възрастта на бебето и детето
Бебеферма Grinning
Baby Einstein



Номинации


Последните ни 7 теми:
37. Макар че есента е вече тука, ДЕКЕМВРИйчето не знае що е скука!
38. ДЕКЕМВРИЙЧЕТО празнува втората година,чака Дядо Коледа да слезе през комина!
39. ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ деца радват нашите сърца!
40. ДЕКЕМВРИйски майки на секса наблягат, за дубъл повечето да се стягат
41. Иде пролетна умора, ДЕКЕМВРИйки се нуждаят от опора
42. Насред пролетна умора, ДЕКЕМВРИйки заедно са си опора
43. ДЕКЕМВРИйки искат вече на море, чакат слънцето да напече

# 1
  • Мнения: 2 614
Мимис, супер весело заглавие! Дано и настроението в темата остане същото лятно, слънчево....
НИе заминаваме в едно прекрасно хотелче до Карлово за уикенда!
И то реши, че ще вали, но все тая, важното е, че няма да сме в София!
Чудесен слънчев уикенд ви желая!   bouquet  bouquet  bouquet Mr. Green

Ланг, не си писала скоро!

# 2
  • Мнения: 1 666
Правде, тенкс за темата, ама те дублирах без да искам! Натисни, моля те, "информирай модератор" на тази, която аз пуснах, за да изтрият (не ми дава сама да го натисна).

Аз се каня все да ви похваля детето си колко добре се е държало без мама и тати на гостуването и колко самостоятелен е станал явно вече, обаче от няколко дни съм с нечовешко ниско кръвно и по обедно-следобедно време, когато си е моето време, едва гледам... Сега пак съм с едно кисело мляко в ръка, оводнявам се, та да ми дойде и сила да си измия съдовете....

Мими, как мина с обеците? Катето накипрена ли е вече?

# 3
  • София
  • Мнения: 528
Хайде да ни е честита и пълна с хубави събития новата темичка!   Peace

Радвам се, че ви е харесала моята редакция на Пачиното творчество!  Hug

Елс, съдовете няма да се развалят. А на теб сега ти е паднало да си почиваш. Колкото по към септември отива времето, толкова по-малко свободни мигове ще имаш. Не че искам да те плаша. Wink Напротив - искам да се настроиш да използваш момента.  Hug

Мимито, чакаме новини. А защо не и снимки? Wink

Правде, много хубаво да си изкарате и най-вече да си починете от лудницата в прекрасната ни столица!   bouquet

# 4
  • Мнения: 458
Да сложа колажа и тук, че да ви подсещам  Mr. Green


http://images.gstaykova.multiply.com/image/2/photos/15/orig/6?et … amp;nmid=45520584

# 5
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Извинете ме за несериозността... но съм на работа Sick

Мерси за новата тема! Готино заглавиййце с настроение!  bouquet  bouquet  bouquet

Катето е вече с обички. Много е горда че е "дуляма " и има вече "бички". Днес специално ме помоли да и правя опашки за да и се виждали ообеците  Joy Joy JoyЩе ме унмори това дтете от суета!
Мими, специално за теб пиша следвашите редове  Heart Eyes
Слагането на обеци не е никак страшно Embarassed Леличката беше много мила и със страшен подход към детето! Сложи лидокаин изчака да опдейства, показа и какъв звук издава пистолета.Показа и как ще я ухапе комарче по едното ухо, тя няма да плаче а ще се усмихе и ще даде другото ухо. Аз бях на път да хвана детето и да си ходя. Но Катя гордо слушаше какво и казват, даде си едното ухо. Естествено помрънка малко, но лелката като каза "Леле, колко си хубава, я се виж в огледалото " Тя млъкна и даде другото ухо. Сложиха и после специален гел. Купихме и за вкъщи от него. Излязохме от салона и тя поиска да се обади на баща си. Гордо му обясни че вече има обички, сини. Сама си ги е избрала. Лелята казала так с пистолета и има вече обици Joy Joy
Дано сега не се възпалят ушетата. Те това е оидисеята. Снимки нямам. Ще направя специално за вас!

Борко утре е на конкурс детска рисунка! Ще докладвам и за неговите подвизи!

На работа е малък ужас. Спожа Мургина ще иде ан посещение у втроник. ПО тоз повод всички чистим, прибираме и т.н на работа в неделя пак по повод високите посещения #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Оплаках се , пуфалух съ сеги казвам приятни почивни дни на всикчи!!

П. С Забравих да кажа че вече имаме първа плоча на селската къщичка  Mr. Green Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 528
Мими, специално за теб пиша следвашите редове  Heart Eyes

Много ти благодаря!  Hug Дано и ние (живот и здраве) случим на такава леля.  Peace

Честита първа плоча!  thumbsup

Поздрави!
  bouquet



# 7
  • София
  • Мнения: 3 807
Здравейте Hug.
Поздравления за Правдето и Мимис за темата  bouquet.
Габи, колажа е много сладък Peace.
Хот, дано скоро Иво да започна да ти помага.
Правде, приятен уикенд. Дано да е хубаво времето.
Мими, честити обички на Катето. Честито ти и на теб преместване.
Вики, радвам се, че мамчето е при вас и, че ще си правите женски екскурзиики Party.
Краси, дано вас да ви подминат тези закони за емигрантите Praynig.
Елс, почивай си сега, че както Мимис ти е казала после времето ще ти е кът и все по - малко ще имаш тази възможност.

Хайде и аз да се похваля Laughing. Днес си купихме апартамент. В Люлин 2 Mr. Green.
По този повод ви черпя.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 528
Страхотна новина, Марти!!!  newsm10 Браво! Честито! С много любов и детски смях да пълните новия дом!!!  newsm51

Ехооо, хайде малко активност! Дори и Елс се загуби!  Thinking

Весе, тези курсове те омагьосаха окончателно и безвъзвратно.  smile3506 Кога са изпитите?

Цвети, пиши как е хавата при теб!  Hug

Ланг, верно не си писала отдавна. Всичко наред ли е? Продължаваш ли да затъваш в депресионна бременна дупка? Предполагам, че това е само в началото. Докато не го усетиш човечето как те бобмардира отвътре, хехе.

Яни, друго си е в нов дом, нали? Ама толкова пък да нямаш време за 2 реда...  newsm53

Габи, колажът е супер и ние, отличниците ( bowuu ), чакаме другите, че да му се наслаждаваме в пълната му красота. А иначе как си? Излезна ли от твоята дупка? Преборихте ли кашлицата най-накрая?

Дани, Сияна оздравя ли?  Praynig

Ели, покажи някои нови произведения на изкуството плс!  newsm08

Ако съм пропуснала някой, моля да не се сърди, ами да напише какво става в неговата околия!
Лека!
 wavey

От мен засега толкоз.

# 10
  • Мнения: 992
здравейте на всички

ние вече сме в новия апартамент, нашия. Най накрая имам и време и нет да седна да ви пиша. Много добре се чувстваме и сме много щастлливи , че вече сме си в наше жилище.
Марти по този повод честито и на вас , много щастие и само весели моменти в новия апартамент
Иначе да се похваля мирела е приета в детска градина от първо желание на първо класиране и съм много доволна , че най накрая успях да я запиша в градината която исках. На есен живот и здраве ще е ученичка. В частната ще е до края на юли защото собственичката каза че от август ще приемат нови деца. Та август месец ще е при бабите на пловдив и на село после.
По темичките които сте обсъждали не мога да се включа сега защото не съм ви чела много, но и това ще направя
Габи ако ти пусна снимка по късно ще можеш ли да ни добавиш в колажа
ами за сега това е ще пиша пак и по редовно

# 11
  • Мнения: 80
Не съм писала - ето пиша! Whistling

Хормоналният дистрес разказва играта на тонуса и настроението ми. В добавка работодателите се оказаха въздух под налягане, та сега ще се регистрирам по БУЛСТАТ, за да се самоосигурявам за майчинство. Изобщо не разбирам от счетоводни въпроси, дори не знам и какво да питам - като паднала от Марс съм в това отношение.

Честито на всички новодомци, прекрасно е да имаш свое местенце!

Леле, като се сетя каква досада беше бременността и как с нетърпение чаках да свършат страничните ефекти на това нормално физиологично състояние - сега май е по-зле, защото съм по-дърта и по-нетолерантна към неразположенията. Липсата на физически комфорт нарушава душевното ми спокойствие. Или ще трябва да търпя това още 6 месеца или ще трябва да намеря начин да постигна вътрешна хармония и сега. Избрала съм вариант 2, само решението още ми убягва. Като чуя "Наслаждавай се на бременността!" и директно кръвното ми се нормализира. Как да се наслаждавам на гадене, киселини, ленив стомах и супер изострено обоняние? Както се вижда станала съм като осичка - докачлива без причина. Утеха са ми преводите, обаче ме болят очите, хем си сложих очила  #Cussing out

...всъщност съм позитивна и ведра  Heart Eyes

Поздрави и приятен уикенд! А на тез дето са на море...чакайте, идааааааааа и аз. Следващата събота потегляме и ние! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 438
Привет момичета!
Честита нова тема,заредена с толкова положително настроение!
Марти - честит нов дом!Много щастие и любов ти пожелавам в него!
Мимис - благодаря ти,че се сещаш за нас. Горе-долу са нещата при нас,но не искам да се оплаквам.
Искам да ви почерпя,че днес нашият батко пораства с още една година и става на цели.....14

# 13
  • София
  • Мнения: 3 807
Цвети, да ти е жив и здрав баткото и да има прекрасни тинейджърски години изпълнени с много положителни емоции bdbaloni.

# 14
  • Мнения: 1 461
Поздравления за темичката   bouquet  bouquet
Марти честит ви нов дом   bouquet
Мимито и ние скоро пробивахме на Мая ушите за годинката , Катето вече е голяма  Heart Eyes
Цветина да ви е жив и здрав рожденника , вече е в пубиритета , трудна вазраст  newsm59

Общи условия

Активация на акаунт