дъщеря ми не иска да пишка навън

  • 4 821
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Не съм си и помисляла да разнасям гърне  Shocked За мен е неприемливо...
Дай време на детето, казваш, че едва от седмица сте махнали памперса.
Когато аз направих тази стъпка, просто излизах с една торба дрехи навън.

# 16
  • Мнения: 115
Аз махнах памперса на Мая от понеделник,вярно че имаме няколко пропуска,но навън и е голям кеф да пишка.Много обича да прави"локва" даже се обръща да погледне колко голяма била.Направи го като игра,децата се връзват на такива неща.Дори мога да кажа че пропуските стават само в къщи навън не пропуска да си каже PeaceИ в тоалетна навън ходим и и е много интересно,айде успех Peace

# 17
  • Мнения: 1 632
Когато махнахме памперса и Рая навън не искаше да казва и пиша,за това 1 седмица,гърнето в чанта и с нас навсякъде.

# 18
  • Мнения: 645
Така беше и при нас. После някак си нещата си дойдоха на мястото. Винаги имах допълнителен комплект дрехи в себе си. Казваше, че му се пишка и когато се опитах да го изпишкам не ще и не ще. Накрая се напишкваше. Аз търпеливо го преобличах.

# 19
  • Мнения: 2 818
Вместо да я държиш, я събуй и съвсем и нека да клекне и да се изпишка сама. Или пък си носете гърнето. Или измисли история с невидимо гърне, което тя да носи и да кляка на него зад някой храст...

# 20
  • Мнения: 208
и ние сме на такъв етап.Все още излизаме с памперс ,но не за дълго надявам се,Казва за ако ,но не дава да му сваля гащите.Аз си мислих ,че му е неудобно.
А и момичета как да го науча да пишка прав, явно не му е удобно да кука.Нали все пак е мъж Laughing

# 21
  • Мнения: 327
Когато аз се сблъсках с този проблем и видях,че нито с убеждение,нито с лошо става,го обърнах на игра.Например натрупвахме клечици,правим огънче(наужким Wink)и после го гасим Laughing.Поливахме тревичките и т.н.При мен имаше резултат.

Общи условия

Активация на акаунт