AVON обсъждане на продукти-6

  • 19 924
  • 413
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 4 052
Освен това, ако ще поръчваш го направи, защото следващата кампания е "последен шанс" т.е. ще го спират.

# 406
  • София
  • Мнения: 3 581
Освен това, ако ще поръчваш го направи, защото следващата кампания е "последен шанс" т.е. ще го спират.
абе аз видях камбанка само на лосиона. Това значи ли, че йогурта го запазват newsm78

# 407
  • Мнения: 110
Благодаря за бързите отговори.Ще си поръчам два йогурта за 7,50 - къпина и ванилия и череша и индийско орехче!Благодаря още веднъж!  Hug

# 408
  • Мнения: 63
Йогурта дори е по-овлажняващ и наистина е с по-силен аромат.Аз също мисля, че е по-дория продукт...

# 409
  • Мнения: 110
Освен това, ако ще поръчваш го направи, защото следващата кампания е "последен шанс" т.е. ще го спират.
абе аз видях камбанка само на лосиона. Това значи ли, че йогурта го запазват newsm78
Аз дори не виждам камбанката  Laughing  Grinning

# 410
  • Мнения: 110
Йогурта дори е по-овлажняващ и наистина е с по-силен аромат.Аз също мисля, че е по-дория продукт...
Точно нещо овлажняващо ми трябва, защото след морето кожата ми е многоооо суха.

# 411
  • София
  • Мнения: 3 581
Освен това, ако ще поръчваш го направи, защото следващата кампания е "последен шанс" т.е. ще го спират.
абе аз видях камбанка само на лосиона. Това значи ли, че йогурта го запазват newsm78
Аз дори не виждам камбанката  Laughing  Grinning
Камбанката е в К12 - следващата кампания

# 412
  • Мнения: 3 675
Какво ще кажете за червило глейзуеър, шампейн и голден глоу нюанси, те как стоят, като гланц или червило, разтичат ли се, лепят ли?Като цветове ми допадат.колкото до червило мус, ще чакам да го намалят.още се чудя  Thinking newsm78, моля споделете дали са хубави тези червила, за да не стане като гланца, които хвърлих.

# 413
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Новата тема

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 12:12 от onejnost

Общи условия

Активация на акаунт