La Redoute - Кодове - 4

  • 53 997
  • 509
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 094
Квадратният часовник с кафявата кожена каишка , който е подарък бива ли го? Благодаря предварително!  bouquet

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 10:20 от Bastet

# 31
  • Мнения: 141
 Момичета,нека някой френско разбиращ да помогне с тази оферта тряба да се попълнят въпросите може би знам ли  newsm78     http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=27f583f2f57761a0af

# 32
  • Мнения: 4 202
Квадратният часовник с кафявата кожена каишка , който е подарък бива ли го? Благодаря предварително!  bouquet


Ако става дума за този, на мен ми харесва.
Каишката също е много хубава.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Не е оферта, но го имам само на единия акаунт, а нямам идея защо рекламират друг сайт  newsm78
http://ems6.net/a/?E=XTC-XAY-MNXVA-AA-DKGOMEC

# 34
  • Мнения: 3 094
Квадратният часовник с кафявата кожена каишка , който е подарък бива ли го? Благодаря предварително!  bouquet


Ако става дума за този, на мен ми харесва.
Каишката също е много хубава.

Да, точно за него. Благодаря ти за отговора  bouquet, значи ще го използвам скоро като напълня една кошница. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 202

Да, точно за него. Благодаря ти за отговора  bouquet, значи ще го използвам скоро като напълня една кошница. Simple Smile

Единствената разлика между този, който получих и този на снимката е, че моят е с червен секундарник.
Даже мислех аз да си го нося, защото нямам спортен часовник, но ми идва прекалено голям и го дадох на баща ми.

# 36
  • София
  • Мнения: 232

Да, точно за него. Благодаря ти за отговора  bouquet, значи ще го използвам скоро като напълня една кошница. Simple Smile

Единствената разлика между този, който получих и този на снимката е, че моят е с червен секундарник.
Даже мислех аз да си го нося, защото нямам спортен часовник, но ми идва прекалено голям и го дадох на баща ми.
И нашия е с червена стрелка, готин е като дизайн и добре стои, на мен ми харесва повече от дамския, но определено този си е мъжки  Laughing доста е голям

# 37
# 38
  • Мнения: 639
20184 - 50%sur article PRET A PORTER préféré
             35% sur toute la commande textile
             20% sur pages vertes! - Validite 30 juin 2008
58696 - 18? pour 50? - Validite 30 septembre 2008
58629 - 20 ? pour 55 ? d'achats
                       37 ? pour 100 ? d'achats
                       65 ? pour 175 ? d'achats
                       fonctionne sur les pages vertes - Validite 30 septembre 2008
58548 - 20 ? pour 60 ? d'achat
                       40 ? pour 120 ? d'achat
                       75 ? pour 220 ? d'achat - pages vertes incluses sauf pages rouges et prix mini -           
                                                                offre "meilleures clientes"
                        Validite 30 septembre 2008
За сега толкова  Laughing

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 12:53 от mamaB

# 39
  • София
  • Мнения: 965
Момичета, някоя от вас поръчвала ли е скоро лилавия сервиз?
При мен кода е валиден, но дали е наличен подаръка или вече пращат нещо друго?
И исках да питам за оранжевата чанта за пикник - струва ли си?

# 40
  • sofia
  • Мнения: 1 426
65129 при мен не действа, а не съм го ползвала  Sad

# 41
  • Мнения: 777
Момичета, искам да ви попитам, когато ползвате код за намаление - това още на първата страница ли се отразява, веднага след въвеждането му ли трябва да направи намалението на първата страница от кощницата където са сметнати всички артикули или кода действа в някоя от следващите 3 стъпки при пускане на поръчката и тогава намаля общата стойност? Дано ме разбрахте, че май много оплетено го обясних...  newsm78

# 42
  • Мнения: 326
след като вкараш кода ако работи веднага ти се отразява на общата стойност на артикулите ти в кошницата,още в 1 стъпка ти изписва

# 43
  • Мнения: 1 951
Пратили са ми 57428 за БД.

При мен действа  Peace

# 44
  • Мнения: 61
Не можах да намеря дали някоя мама е дала вече реална снимка на машината за хляб,но във френския форум намерих нещо.


Момичета така ли изглежда машината за 14,50Е?

Общи условия

Активация на акаунт