Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юни 2008, 18:25 ч.

дайте съвет

• 886
  • 6
  •   1
Отговори
близначките са ми на 3 години  на едната на крачето и излезе нещо като лишей .бяхме при доктор и той ни каза че е от куче или котка а ние нямаме контакт с животни.някой зблъсквал ли се е с този проблем и бързо ли минава.лекувалили сте го с нещо и с какво.блогодаря ви предварително.

# 1
При подобен проблем се ходи на дерматолог или алерголог.
Самолечението по съвети в интернет не е добра идея  Peace

# 2
просто исках да попитам дали някой е имал такъв проблем. ние вече бяхме на дерматолог.

# 3
Аз разбирам тревогата ти. И аз съм майка.
Изразявам мнение само Peace Не бих искала здравни съвети за моите деца в интернет.
А ти си в правото си ако получиш такива да решиш дали да ги последваш или не.
Не знам дали някой би се наел да сравнява свой подобен проблем с вашия, след като дори няма база за сравнение как изглежда крачето, което те е притеснило Peace

# 4
  • София
Напълно съм съгласна с Double with Cream. Така, както го описваш, наистина прилича да е от котка. Вие може да нямате, но може детенцето ти да е пипнало на улицата или да се е докоснало до някой приносител. Моя приятелка имаше такова (съдя само по описанието ти, че е същото.)
Тогава тя ходи в центъра по заразни и паразитни болести - не съм сигурна за името - намира се на бул. Пенчо Славейков. И там един доктор й забърка един крем, от който мина за 2-3 седмици и нямаше странични ефекти.
Беше преди доста години и спомените ми са доста избледнели, но си спомням, че ходи в този център.

# 5
  • На един клон
Д-Р Албена Ангелова в 29-та поликлиника - дерматолог. 
Има координати във форума.
Peace

# 6
благодаря ви за отговорите знам че това не се лекува безекар но просто исках да събера повече информация за това заболяване.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт