Почистване с "Рейнбоу"???

  • 612
  • 2
  •   1
Отговори
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Здравейте,
интересуват ме фирми, които почистват домове с "Рейнбоу" - телефони, цени...и разбира се, ако някой е ползвал да сподели как и какво почистват

# 1
  • Мнения: 183
Не знам какви са очакванията ти за такова почистване, но понеже притежавам въпросната прахосмукачка искам да споделя, че съм виждала доста по-чисти къщи от моята при това ползват обикновена прахосмукачка. Всичко опира до време, честота, както и до хранителни навици - така например ако някои от обитателите тичкат навсякъде ръфайки филийка, кихат попара и пр. няма спасение или най-добре е да си вземеш помощница.  С Рейнбоу най-добре се чистят килими, мокети и матраци, обаче след 1 седм. водният филтър пак се пълни със същата гад както и предходния път и така години (при мен 10). Няма изчистване!!!
Моя съвет е да не разчиташ на техниката ами на някая работлива женица (стига да имаш възможност) newsm10

# 2
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз жена имам за чистене - идва веднъж в седмицата. Но много добре знам как чисти 'Рейнбоу' и ми се искаше да знам, ако идват да почистват да кажем няколко пъти годишно какво струва. Домашната ми помощница няма голяма и малка тупалка и не 'изсмуква' акарите  Mr. Green  Mr. Green и затова ми се искаше да си правя такова почистване от време на време.
Благодаря ти за инфото - беше ми полезно!  Peace  Wink

Общи условия

Активация на акаунт