Любители на котки - тема 7

  • 23 357
  • 571
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 227
Игуанка, много сладичко е твоето пухи Hug
Сиамка, чудесна новина  bouquet
Джончо досега не е нито хапал, нито драскал - много е добричък. Предполагам, че го мързи да бъде агресивен  Grinning и Ванеса, естествено, се възползва от това...

# 31
  • Мнения: 854
Kak се дава хапче на коте, как се мери температура и още много полезни неща.



Котешка градина.

Радост за очите - чудни снимки на котки.

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 10:25 от bushkata

# 32
  • Мнения: 3 050
Ох, забравих да кажа че този дундьо дето спи, не е моят, а е от нета снимка  Blush но много ми хареса за лека нощ!  Heart Eyes
гугумънкито как е тея дни, още ли дере на поразия...
Аз отивам да храня `бъчвичката` че ми мяука, че е гладна  Mr. Green
Взех й консерва на `китикет` с черен дроб и яде като за световно.  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 622
Е хайде и аз да се наместя в новата темичка  Blush

Днес ми се искаше да се понаспя, но Шара рано - рано дойде да ме хапе по краката и да си играе край мен и аз накрая станах  Confused

bushkata страхотни снимки на котета  Grinning

# 34
  • Мнения: 812
Сиамка, честито новинка! Да сте добре и двамата и всичко да мине леко и безпроблемно! Hug

На мен котешката градина и снимките не ми се отварят.  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 854


На мен котешката градина и снимките не ми се отварят.  Crossing Arms
Ами не знам защо - при мен е ок  newsm78

# 36
  • Мнения: 3 050
аз ги видях-супер са, записах си поне половината на комп. Simple Smile  Hug

# 37
  • Мнения: 1 218
Ко правите котенца  Hug

Сиамка, честити ти синички новинки и на теб !!!  Hug

МНОГО СЕ РАДВАМ (за мен, най-гоцко е първото дете да е момченце  Blush )

iguanka , Гугумънгито хапе бе ... как се научи да хапе , гадинката му с гадинка  Thinking
Беше такова добричко детенце  newsm78 , дали не го пере пак хормона ... май е време е за КЛЪЦ (аз все отлагам  Blush , че като се знам ... ще орева орталъка  Blush ) Crazy
И снощи взех пример от това котко от снимката и точно така си полегнах, много е удобно , да знаеш   Peace

bushkata , направо се размазах от кеф като гледах снимките от линка  - радост за очите  Hug
Невероятни са просто  Hug
На една снимка ... направо ....  ма се едно гледам Гугито мамина мишка сладинка  Hug Hug Hug Hug Hug

Ммммммм Lebeduna   newsm78 Що така ? И на мен ми се отварят без проблемация  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 39 758
Сиамка честита синя лентичка Simple Smile
Сега някой кат те ядоса можеш да казваш "дреме ми на пишката" Simple Smile

Купихме си електронен кантар. Алекс може само приблизително да го мерим, че кантара мери през 100гр. Но Харо е станал 4,5 кг, ужасТ Simple Smile

# 39
И а да не остна по-назат!
Моята КОТКа е Чикава,Крава,Идиот...Както дойде!
Готина е,ама зла....Толкова е своенравна....

# 40
  • София
  • Мнения: 1 951
Koteшката  градина ,снимките  на  писитата  са  невероятно  хубави..Всичките  ги  записахме  на  комп.

# 41
  • Мнения: 854
Много обичам да гледам такива неща и все си мечтая как ще си направя един ден такава градина.

Ето още материал за мечти:
http://www.just4cats.com/page7.html

http://sultanchan.cats.sk/onassk.html

И тук - цяла тема с хубави нещица.  Peace

# 42
  • Мнения: 3 770
bushkata , защо ми палиш чергата с тази котешка градина ?  Joy То малко мухи имам в главата , та сега ще започна и да мисля къде да построя такава градина за Рети в новата къща?!  newsm78 Ще ме изгонят , ей !  Laughing Като кажа на мъжа , че искам и специален двор за Рет , ще ми каже , че пак ми хлопа някаква дъска в главата и съм решила да се правя на баровка!  Laughing Без майтап , но ако го направя ще избия рибата с котешката градина ! Току виж съм завъртяла и бизнес с целодневно надзираване на котковци !   Joy

# 43
  • Мнения: 854
Току виж съм завъртяла и бизнес с целодневно надзираване на котковци ! [/b]  Joy
Да се похвалиш като я завършите значи  Mr. Green

Иначе - хотел за котки все още няма. Ако някой се хване да направи такъв - с хубави големи клетки вътре в къщата и с голяма градина, в която да могат да излизат - наистина ще е супер. Определно вече доста хора питат дали няма подобно нещо.

# 44
  • Мнения: 3 770
Току виж съм завъртяла и бизнес с целодневно надзираване на котковци ! [/b]  Joy
Да се похвалиш като я завършите значи  Mr. Green

Иначе - хотел за котки все още няма. Ако някой се хване да направи такъв - с хубави големи клетки вътре в къщата и с голяма градина, в която да могат да излизат - наистина ще е супер. Определено вече доста хора питат дали няма подобно нещо.

Ако не ме изпревари някой , щото къщата е още на хартия и даже и първа копка не сме направили - очаква се следващия месец ! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт