Да изчезнеш след пет...теми

  • 11 094
  • 151
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Новорегистриран или пък не съвсем нов форумец. Пише, пише, приятно му е, забавно му е, открива из някой от подфорумите място за себе си обаче все в някоя тема бива захапан. Има хора чувствителни, неразбиращи от дебелокожи шеги и неприемащи обидни подмятания пък били ли и те просто в нет пространството. И този човек, както си му е било хубаво решава че немиролюбивото отношения на някоя персона не му е много по вкуса и край, приключва с визитите си тук.
 Тежи ли ви на съвестта някой "изпарил" се от форума Mr. Green
 Темата не е за съскане, а за признаване  Laughing
  Слънчев уикенд желая на всички ви

А, сетих се и за обратния вареант Laughing Някой усърдно да се е опитвал да ви " отпрати ", но този факт единствено и само да ви е нахъсвал да бетонирате присъствието си тук  Laughing

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
абсурд ... едва ли някоя персона във форума (освен администратор) може да изгони някой тук ...

защо пишеш с малки букви неща които всеки чете? не ме мъчи да правя копи и пасте ...

# 2
  • Мнения: 2 161
Не ми тежи.Но аз никога не съм обиждала новак.

# 3
  • Мнения: 4 665
които не устояха на изкушението да се докоснат до Силата
Да разбирам ли че не си се представил добре Mr. Green? Защото иначе щяха да продължават да списват и да ти досаждат на лична Laughing

# 4
  • Мнения: 2 161
Също не се е случвало някой мен да обиди.Така и не разбрах защо Клюкарника го наричат Змиярник.

# 5
  • Мнения: 4 555
абсурд ... едва ли някоя персона във форума (освен администратор) може да изгони някой тук ...
Напротив. Никой модератор не може толкова ефективно да изгони някого, както враждебното и злобно отношение.
Не че такова се проявява само спрямо нови потребители, но те понеже още не са свикнали на типичния за тук стил на комуникация, често приемат атаките лично.

# 6
  • Мнения: 123
змиярник е шанел,ти може да не си обиждана и да не си обиждала.но има много персони,които май живота им минава в клюто и си го имат за свое собственно и неприкосновенно.но не споря с глупаци,зато останалите може и да не разберат разликата.

# 7
  • Мнения: 2 161
Много си чувствителна.А не трябва.

# 8
  • Мнения: 4 665
Много си чувствителна.А не трябва.
Е, Шанел. Има и чувствителни хора. Обаче момичето си е още тук, за смут на кръвопийците Simple Smile

# 9
  • Мнения: 123
да такава съм  Embarassed .но пък не ми дреме,има и хора с прекрасно чувство за хумор,които ми е интересно да чета.пък и неможе място с толкова много хора,различни по характер и т.н да е еднакво забавно и приятно за всички.

# 10
  • Мнения: 2 448
На моята съвест никой не тежи, но аз съм от новаците все пак нямам и година. Като стана старо куче може би.  Mr. Green

Иначе не съм се чувствала обидена, с изключение на едно недоразумение, което бързо обаче се изясни и в никакъв случай пък не е било повод да спра да пиша.
Клюката пък е най готиното място в бгмамата за разтоварване и змиярник или не на мен си ми харесва.  Grinning

# 11
  • Мнения: 4 665
Ти имаш слабост към списващите в анонимки в ДиС. Чела съм те. Имаш класна захапка Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 38 211
По едно време некои хора ме мислеха за новак , щото влизах и пишех рядко,и се заяждаха ама аз им се озъбих като старо куче и ... все съм си тука.

# 13
  • Мнения: 2 792
 Съвестта ми е абсолютно чиста, аз нито съм заядлива, нито съм обидчива... Като кристална сълза съм чиста и невинна.

# 14
  • Мнения: X
Не вярвам да съм накарала някой да се откаже да пише тук,като изключим случаите,в които и без това е ставало въпрос за хора,които са се регистрирали специално,за да се заяждат в някоя тема.
Тежи ми на съвестта това,че в старанието си да защитя една теза, обидих доста грозно една жена, която иначе ми е симпатична...

Общи условия

Активация на акаунт