Спукани капиляри

  • 11 236
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 291
По краката ми има много спукани капиляри и от година на година стават все повече. Някой чувал ли е за някакви хапчета,които са ефикасни.

# 1
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Аз имам на врата,изглежда като осмукано,по рождение ги имам.Родителите ми са ме водили на доста лекари,които са казали, че дори и с лазерна операция те пак ще се появят.Нелогичното е, че с годините те понамаляха.

Ще следя темата.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 481
запис

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
А стоиш ли по много време права?
Иди на лекар!!

# 4
  • Мнения: 6 291
Работя седнала,не стоя права.Мисля че са слаби капилярите ми и това е причината,но дали могат да ми помогнат някакви хапчета...

# 5
  • Мнения: 256
Най-добре да се консултираш с хематолог. Има хапчета, пият се основно лятото, кръвоносните съдове не обичат жегата. Зимата са ОК.

# 6
  • Мнения: 280
Аз имам същия проблем на краката...Не съм ходила на лекар,но доколкото съм чела няма оправия  Flutter Единствено трябва да не спомагаме да се появяват повече.  Peace

# 7
  • Мнения: 3 641
Ще следя темата, защото и аз имам по левия крак.
Чувала съм за лазерно премахване, н оензнам подробности Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 418
Аз ще ги махам моите с фото.

# 9
  • Мнения: 3 351
проверете в някое студио за фото/лазерна епилация. със сигурност ги премахват  Peace

# 10
Mili dami,

Izvinete, che pisha na latinica!
Moqta masajistka (koqto e kineziterapevt, vse pak), mi kaza, che se poluchavat kogato se sedi ili stoi na krak prodyljitelno vreme (i sistemno); togava pritokyt na kryv namalqva, dvijenieto i se zabavq i e nujno da napravite "pompi4ka" za da stimulirate dvijenieto; tova stava kato zastanete pravi i zapo4nete da se povdigate na prysti (taka okolo 2 minuti (nagore nadolu, nali;))
Ina4e e dobre da dyrjite krakata si polegnali na viso4ko; napr. kato se priberete, legnete na legloto i slojete odealo otdolu; lejete taka izvestno vreme...

# 11
...Pljus tova, ne6to, koeto moje da podobri dosta cirkulaciqta na kryvta, e reduvaneto na topyl i studen du6- opitaite s kolkoto mojete da izdyrjite tolpa voda i sled tova kolkoto moje po studena takava... sled tova e mnogo mnogo priqtno i nai-ve4e e mnogo polezno Wink

# 12
Аз мисля, че е необходимо да се приеме малко Детралекс, но все пак е необходима консултация от съдов хирург.

# 13
  • Мнения: 528
Имам на деколтето, пих известно време Рутаскорбин, като че ли малко ми се скриха, но може и да е от тена  newsm78
Не мога да кажа, че са много ефикасни, но пък аз не ги взимах редовно..

# 14
  • varna
  • Мнения: 676
Детралекс и по малко Д'арсонвал.

Общи условия

Активация на акаунт