ПЛЕВЕН - 56

  • 18 761
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 855
Мира,честити ви зъбчета! Hug
Да ме извинят диетуващите,обаче ще изкуша съфорумките с една рецепта за сладоледено кремче,днес го направих и вкъщи бе прието с подобаващото внимание Wink:
1 коф. кисело мляко
1 коф. заквасена сметана
1 банан/намачках го с вилица/
1 ванилия
пудра захар на вкус/аз сложих около 100 гр./
1-2 с.л.какао
Всичко това го разбърках с миксера и сложих купата във фризера.
Само дето аз не сложих какао,а сложих не един,а два банана.е не е истина каква вкусотия е..беше Flutter!

# 31
  • Мнения: 1 196
Хоп, и аз тук 

# 32
  • Мнения: 1 951
Ти пък къде се буташ между дебелите, та си на диета?  Laughing Ще се те замятаме като шлифер ако свалиш 10 кг.

# 33
  • Мнения: 1 196
А, да бе шлифер, ама като онези вълнените военните   hahaha
Аз да ги сваля, пък тогава ще видим   Crazy
Имам координатите на Детски кът и сладкарница Диснимания - ж.к. Мара Денчева бл. 20, ама нали съм си шматка идея си нямам къде е и дали ли сте вече телефоните му   newsm78

# 34
  • Мнения: 22 427
Мерси момичета за пожеланията. ))) Сега излизаме и ще и взема нещо беличко. )))

Валенце, звучи много вкусно. )))

Аз имам почти цял пакет с извара и се чудя какво да го правя, искам нещо сладичко, ако някой има вкусна и бърза рецепта с извара да пише, че ще се съсипе. ))

# 35
  • Мнения: 5 026
Тина, включих го  Peace Ама кой кой е на М.Денчева-вижте пак на 1 стр. и ако съм сбъркала, да преправям Simple Smile

Мира,честити ви зъбчета   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 196
Незнам дали не са един и същи, на този имам някаква брошура в къщи, не съм ходила. Телефона който е даден е 0887 871818

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 19:04 от TINA

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 239
Мира,честити зъбчета на Калинката Hug
Да ви кажа колко е малък света.Днес бяхме на сватба и се оказа,че Краси от форума е жена на Лъчо на братовчед му. Аз нали много не помня физиономии,добре,че момичето ме позна.А малката Деси беше  много сладка с  бялата си рокличка. Heart Eyes
Иначе и аз видях Грета. Този нейн Иван ще разпилее мацките със сините си очи.
Валенце,аз като един олигофрен да попитам голяма или малка кофичка заквасена сметана Embarassed
Че смятам да пробвам въпросното кремче утре.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 855
Пламси,аз сложих малка,но и голяма да е става.Обаче другия път вътре ще сложа и бисквитки.Сега имахме гости..просто децата му видяха сметката.

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мира, да са ви честити първите зъбки. И останалите така да никнат без проблемно.
За Грета, и аз я виждах няколко пъти с децата, носеше Иван в самар на гърба си.

# 40
  • Мнения: 5 026
Добър ден и честит ден на бащата  Grinning

Питанка-някой зарежда ли в ОМВ бензиностанциите и да не му трябват точките? Останаха ни малко за топка, та ако имате свободни Simple Smile

Валя, вие имате вече нет в къщи ли?Гледам по нощите си писала  Wink

Пламенката, друсА ли дупе на сватбата?

# 41
  • Мнения: 22 427
Добро утро и от мен. ))) Госпожицата рано, рано се събуди, а сега пак спи. )))
В 11ч сме на кръщене и искам да попитам дали да носим букет, или не, останалите неща сме взели, дрешки, подарък. )))

Атракция, баща ми зарежда от ОМВ, ама не е споменавал да му дават точки, ще го попитам и ако има ще ти дам. ))))

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 973
Mirama според мен вземете и букет, все пак си е празник това събитие, поне аз така мисля.

Честит ден на бащата!

# 43
  • София
  • Мнения: 9 855
Мира,аз бих занесла букет за майката.И на рожденни дни на дете винаги нося букет за майката. Peace

# 44
  • Мнения: 5 026
Мира, точките ги дават вътре,на касата, за зареждане над 20 лв.
Букет и аз нося винаги за майката-героиня  Wink

Общи условия

Активация на акаунт