Холандска тема - 25

  • 16 509
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 550
Звезди, другото лято да не чакаме някое ново попълнение във вашето семейство.  Thinking
A, какво попълнение? Аз пак съм бляла нещо smile3506

Звезди, верно ли? Hug
А на Ерик ще му мине, няма страшно Hug Явно се е простудил нещо.
Куфарите ги изнамерих и сега хвърлям каквото се сетя...и после почвам да вадя Mr. Green, че все много багаж вземам ooooh!
Ама хич не обичам да стягам багаж Crossing Arms

Меги, скоро ще има май бебка. Щом те наболява, май тя взема изходна позиция за старта Thinking Хайде дано е скоро Hug

Илче, и да не си ходите до БГ, пак ще намерите нещо интересно за правене тук Hug

# 31
  • Мнения: 1 559
Куфарите ги изнамерих и сега хвърлям каквото се сетя...и после почвам да вадя Mr. Green, че все много багаж вземам ooooh!
Ама хич не обичам да стягам багаж Crossing Arms



Уфф,аз затуй много мразя да пътувам със самолет Sick...обичам където и да тръгна да си нося почти целия гардероб Joy...с мъжо все се караме,щото почвам да тъпча и в неговия куфар мои неща hahaha...Сега ми е кеф,че сме с колата,ша има да товаря здраво(то и незнам кво ще ми става още де newsm78...ама съм предупредила съкровището,че ще пада здраво пазарене преди да тръгнем Party,дори и само за това лято да ги ползвам #Cussing out,щот нали  нямам намерение да оставам кюфтеце все пак Embarassed Blush )
Довечера съм за последно на йогата...само някоя от момите да ме е изпреварила #2gunfire #2gunfire,по точно може само една,че термина и е днес Whistling...ама аз съм втораааааааааааааааааааааааааааааааааааааа #2gunfire

# 32
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, прескачам за малко при вас от американската тема с един въпрос:
Предполагам, че повечето от вас пътуват често до Бг и обратно , и сте се ориентирали в избора си на по-изгодни самолетни билети. Летим със съпруга ми до щатите през амстердам и така се получи, че трябва да си купуваме билетите отделно. Той идва на 5 юли и пътуваме обратно заедно на 16 юли. Кажете, има ли смисъл да търся по-евтини билети от 185 ? двупосочен АМС-СОФ-АМС? Благодаря предварително   bouquet

# 33
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не съм много по търсенето на самолетни билети, но според мен е малко времето преди полета и тогава цените са по-високи. 

# 34
  • Мнения: 1 550
penguin, не мисля, че ще намериш по- евтини билети от цената, която си посочила Thinking .

# 35
  • Мнения: 581
Момичета, може тези от нас, които остават тук лятото да се организираме да се видим някыде,а? Нито игралните зали ще работят, нито нищо........голяма пустота настава след 15 Юли.

Имам выпрос - тези от вас , които имат килим (като мокет например), как го чистите? Дали има нещо като специална пералня за тези неща кыдето мога да го занеса, или машина под наем......и някакви цени знаете ли? Ние имаме два такива мокета-килими, кремави на цвят и от цялата зима стоене, са станали сиви. Няма как да ги изчистя рычно, просто се е набило вытре и тыркане с гыба или парцал с препарат не дава ко знае какыв ефект.....

# 36
  • Мнения: 1 110
penguin преди 2 дена си купувах билет за мен и малкия амс-соф-амс и ми излезе 480 евро за двамата (той е над 2 годинки). Аз оба4е търсих директен, без прехвърляне и само България еър имаха, но и на Малев и Чешките линии (с прехвърляне) пак им бяха по-високи цените сега за юли.

# 37
  • Мнения: 1 132
Привет девойки!
Мегън днес не е рапортувала  Wink , може да гушка беболинката вече.  Heart Eyes Ех, бих изживяла стотина такива мигове ако можеше.  Heart Eyes
Аз днес бях на фризьор, но нещо не се разбрахме та съм с почти къса коса. Хем и снимки носих. Но пък подстригва добре. Фризьора реши, че съм рускиня и само ме караше да си говорим на руски да си го упражнявал (имал преди години гадже рускиня) .
Снощи гледах Секс енд дъ сити. Приятно за гледане филмче(на който му харесва сериала) , но задължително в женска компания. Нашето кино се оказа извън града. Пет пъти се губих с колелото  Crazy , но успях да стигна навреме  Grinning , защото тръгнах 1 час по-рано.  Mr. Green Един дядо така ме упъти, та колоездех през индустриалната зона на града без колоездачна алея и се тюхках как ходят на кино по толкова шибан път. За да изгледам филма навъртях 15 км Simple Smile) Та на кино ще отида минимум след месец, за да реанимират малко старите кокали.  Laughing
Илче, и аз съм в чуденка за 2 малки килимчета. Хем са чисто новички, но с тоя ремонт станаха да не казвам на какво. Аз преди съм прала с един Вениш за килими и май пак така ще направя.  Thinking Переш на място и с гъба обираш.Сега обаче ще ги опна в двора някой слънчев ден. Освен една тепавица да направим.  Thinking Аз пък съм замислила да изпера юрганите и съм в търсене на обществена пералня с големи машини, за да могат да се поберат.  Crazy

# 38
  • Мнения: 107
Здравей Илче,ние имаме мокет нашият е тъмен, един такъв сивкав. Не личи колко е мръсен, ако не видиш чорапите на Анна Grinning
Аз съм си купила четка и с препарат за килими,ама понеже хола ни е огромен,няма шанс да го изчистя на 1 път и така днес малко утре малко.... Като се замисля newsm78 То май всеки ден по малко и няма край Laughing Ама няма начин!!!

# 39
  • Мнения: 1 550
Привет, девойки Hug

Мегън не си се разписала днес Thinking Чакаме добрите новини Hug

Мопси, ми то имаш още време за още 2- 3 деца и пак ще си гушкаш бебета Hug

Девойки, по въпросът за килимите, аз реших генерално тоя проблем- хвърлих го и купихме нов Mr. Green Сериозно, бях пробвала какви ли не препарати и накрая се отказах. Не помня цени, ако искаш професионално почистване. Но беше горе- долу на цената на един нов килим. Но не направих грешката да го взема бял отново, че не остава бял дълго време.

От мен Hug

# 40
  • NL
  • Мнения: 520
Здравейте мацки.
За килимите ние наемаме за ден прахосмукачка.Тя е с вода и пере на място.Даже и препарати от същото място ти дават.Цената май беше към 20-25 евро.
За цената обаче не съм много сигурна,че мъжа ми ходи да я взима.А иначе мен ако питате най-добре без килими,мокети и други прахосъбиратели.На нас
засега ни е останал само в спалнята Но и там мислиме в най-скоро време да сложим ламинат.
Мопси честита прическа."Секса и града"на мен много ми хареса.Сериала също го гледах с интерес а филма е много сполучливо продължение.На Мистър Биг обаче как му бяха оформили веждите.Май не беше така в сериала.Прилича в момента на Джак никълсън Laughing.
Мерси за идеята с топките в басейна.Аз вече го прибрах,ще го надуеме по-натам пак,че заема голяма част от стаята(2 м в диаметър е) и ми писна да го заобикалям Rolling Eyes.
Илче  и ние сме тук цяло лято.
Миленски още малко и в Бг.Супеееееееееер thumbsup.Завиждаме ей.
Айде Меги newsm32.Стискаме палци.

# 41
  • Мнения: 1 559
Рапорт даден Laughing Laughing..тук съм си Whistling.Ама пак голямо обикаляне Sunglasses .Сутринта записах Елисе на предучилищна,на 8 септември почва Party.После на курс ходих..,ама бременския ми мозък хич не е в час Joy hahaha.Направо се чувствам като изкукуригала Whistling...искам да раждаааааааааааааааам. #Crazy
Ние в нас сме с ламинат,и ми е супер готино Crazy.Квато съм манячка на лъснат под ooooh!,ако бяхме с мокет или килим,да съм изперкала от чистене и пране Sick.
Сега зверо е в следобедна дрямка,та чистих малко в градината,и като стане да е пускам там да беснэ,че хич не ми се излиза. Tired
Абе все нещо лъскам,чистя #Crazy...направо полудях,здраво ме перат хормоните.. Sick

# 42
  • Мнения: 7 914
Мопси
хич не мрънкай че това ми е любимото кино в района ( беше май е по подходящ израз Rolling Eyes ) Naughty
има и зала с лазери Crazy Mr. Green

megan79
 и аз съм почитателка на ламината.... сега искам и канапета с крачета, че и под тях да мога да чистя... че иначе се събира прах Sick
и хайде дееееееееееее... започва пак голмото Очакване... аз казвам 22 (ама 25 ми е на сърце) Mr. Green Mr. Green Mr. Green ( ни мЪ бий само) Hug Hug Hug


Milika
вярно е, че килима многоооо прах събира ooooh!


Милен@

бял само долния чаршаф казвам аз Crazy


red_girl8602

браво на теб всеки ден да чистиш... Whistling

# 43
  • Мнения: 29
Благодаря за отговорите момичета. Пазаруването на билети приключи днес с резултат
180 ? - 1 еднопосочен + бебешки и 300 ? - 1 двупосочен.
Весело лято на всички и леко и бързо раждане на Меган   bouquet

# 44
  • Мнения: 581
Момичета - благодаря за сыветите. Вярно килимите сыбрат прах, но зимата е някакси по-топло с тях вырху паркета - особенно както малкия само се тыркаля и лежи на пода.....
Милика - а откыде я взимате тази прахосмикачкачка?
Аз сыщо се замислям за градината да ги опна двата мокета - но не знам тук дали е прието питейната вода да се ползва за такова нещо - да не вземат да писнат за разхищение на водата и т.н...То не че някой ще вземе да гледа, ама нали да сым с чиста сывест......
Меган - покрай твоето чакане и аз почнах да сынувам родилни стаи и кырмения.....айде бе жена раждай да миряса форума  Joy
Мопси - и аз искааам и аз искааам на кино с женска компанияяяяя....но чак 15км едва ли бих могла да навыртя. Аз се мислех за фенка на сериала, но чак такова пожертвувание не ми е по силите.
Милена - и аз се замислях да купя нови, ама много скыпичко излиза всяка година по две килимчета...а искаме да са кремави понеже и без това нямя много слынце в Холандия, та поне килимчетата да внасят малко светлина...

Общи условия

Активация на акаунт