Страх ме е , че няма да се справя!

  • 7 222
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Като ви чета с 'пубертетните' деца, свет ми се извива.
Моят план върви до към тази възраст да съм поусигорила неща, и разходите да се свеждат до текущи за мен и дете. Аз работя от около 15 г. възраст - тогава помагах на родителите си - имаха магазини. Лятото - и с парите оттам ходех на море. Така ме възпитаха, бях много доволна и горда, че работя. Преди това много помагах на майка си. Брат ми - по същия начин. Не виждам защо твоите не искат, наистина, но звучи страшно. Опитай се да ги научиш отсега, стоене на компютър по цял ден.. незнам...
Но пак казвам, моя е на 3 почти - опит нямам никакъв, с 'пубертетни' деца.

# 61
ako nqma6 semeen magazin 6te izprati6 li decata da rabotqt na 4ujdi

Ето за това се тюхкам,,,, Naughty
Хем си на зор,хем гледаш зъбите на коня...
Семеен магазин.семеен ресторант,......деца женени до живот за мама и тати.
Я марш на работа.....Има толкова работа за учемици-полезно е да се работи,да знаят цената на труда.
Какво значи нямам пари...имаш ли възможност-физическа да работиш,не би трябвало да нямаш пари за елементарни нужди......
И когато децата работят при ЧУЖДИ е даже по-добре,отколкото ако работят при мама и тати...

# 62
  • Мнения: 2 708
Едно от правилата на форума гласи, че тук се пише само на КИРИЛИЦА.

# 63
  • Мнения: 5 299
Едно от правилата на форума гласи, че тук се пише само на КИРИЛИЦА.
..и всички постинги написани на латиница се трият...

# 64
  • София
  • Мнения: 6 477
Карина, като чета твоите постове все едно гледам децата на моя приятелка в пубертета. Напълно те разбирам...те просто в този период стават други хора. Било доказано, че части от мозъка на пуберите драстично се променят и на моменти се държат като невменяеми! Не е шега! Аз изпитвам ужас и срам като погледна назад и видя какъв пубер съм била! Само за успокоение на майките с пубери - в 9-ти клас публично заявих, че спирам  да уча и отивам да работя на смени в хлебозавода!!! Не знам майка ми как издържа...Година по-късно обаче ме обхвана изключително лудатата амбиция да взена в Университета специалност, за която имаше само 10 бройки за момичета за цялата страна....Да, наистина тогава успях и бях с най-високия възможен бал.....Така че, мила, търпение, разговори, права и задължения - адски ясни и точни и много стискане на зъби докато отминат поне още 3-4 години.....Колкото да примера на бащата - недей да се упрекваш, не е от такава изключителна важност....по-скоро пример от теб....и чувство на съпричастност и отстъпчивост.
От сега ме тресе треска какво ще е при нас след 10-тина години.........

# 65
  • Мнения: 2 708

След такава реплика, не виждам защо изобщо те учудват нещата, които ти се случват, или които казваш, че не са наред с децата. След като толкова елементарно правило за писане на родния ти език не можеш да спазиш......
След като ти не уважаваш правилата, защо мислиш, че другите ще те уважават, или че децата ще се съгласяват с твоите.

Елементарно, много елементарно карина.......явно съм се заблуждавала за теб.

Общи условия

Активация на акаунт