положителни резултати за Лаймска болест

  • 2 114
  • 5
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 505
мамчета притеснено ми е резултатите ми са положителни а не помня да мее хапал кърлеж към какъв лекар трябва да се обърна или да повторя изследванията

# 1
  • Мнения: 1 165
Отивай веднага при личния си лекар!!!Той ще те насочи какво да правите.Лаймската болест не е толкова безобидна, не отлагай.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Според мен повтори изследванията...
А как всъщност реши да се изследваш щом не те е ухапал кърлеж,какво ти е,имаш ли някакви оплаквания,симптоми....?

# 3
  • софия
  • Мнения: 505
имам постоянна температура 37.2 и ставни болки като при ревматизъм и търсеха гнездо на инфекция пуснаха ми изследвания на кръвта и заразни болести хламидия ана скрининг всичко беше почти в норма само с.реактивният протеин излезе почти в границата и лаймската излезе днес при допустими норми 20 моите са 23.99

# 4
  • Мнения: 2 732
 Rolling Eyes.Ужас

# 5
  • Мнения: 2 774
Кърлежа като се нахрани/напие/ с кръв  и се пуска....Може би не си го усетила  Thinking.
Баща ми миналата година също имаше завишени норми.Лекарката която му вади кърлежа го изпрати на изследване,тя му предписа и антибиотика който пи.Ако не се лъжа 4 месеца подред го пращаха на изследване / специално му звъняха за да му напомнят че трябва да си пусне изследванията/ - и всеки път му излизаше над нормата....и всеки месец пиеше по една седмица антибиотик-голяма мъка му беше....не можеше да си пие ракията със салата  Tired/мъжка му работа  ooooh!/
Не се сещам колко му бяха нормите-утре мога да го питам ако те интересува  Peace

Общи условия

Активация на акаунт