Стилен подарък за сватба?

  • 3 393
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Сигурно са пускани много теми, за това се извинявам,че пускам нова Wink.
Положението е следното:младоженците от много години живеят заедно,имат и дете.Относно домакинство,черна и бяла техника имат всичко от а до я.Имат и много картини,но относно картините по принцип е много рисковано,защото няма гаранция,че вкусовете ще съвпаднат.
Моля ви дайте идеи,защото не разполагам с много време,а не мога да измисля нищо Confused.
Не мога да посоча определена сума,защото нямам никаква идея какво търся.
Ще съм благодарна на всякакви предложения Wink.

# 1
  • София
  • Мнения: 541
Красив албум за снимки е първото, което ми хрумна.

# 2
  • Мнения: 2 161
LCD телевизор.

# 3
  • Мнения: 125
Страшно ни хареса нашият сватбен подарък от семеен приятел - дървена поставка за вино (за стена...май е за 12 бутилки)....

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
романтична почивка за двамата като подсигуриш и бавачка за детето, да не се чудят на кой да го оставят Wink

# 5
  • Мнения: 878
романтична разходка +вечеря на яхта ...гарантирам ти незабравим спомен

# 6
  • Мнения: 342
На мен ми идват две идеи :
1. Пътешествие, ти ще прецениш до къде.
2. Монета от банките на някаквастойност. Младоженците могат да си я осребрят и използата парите за каквото поискат. Това всъщност е паричен подарък, но поднесен под много по-оригинална форма.

# 7
  • Мнения: 487
Наскоро се жени една близка, кумовете им бяха подарили пътешествие из страната, като всяка вечер е имало изненада в хотелите в които са спали: бутилка вино, цветя..........., останали са много доволни и благодарни на този подарък.

# 8
  • Мнения: 4 916
Наскоро се жени една близка, кумовете им бяха подарили пътешествие из страната, като всяка вечер е имало изненада в хотелите в които са спали: бутилка вино, цветя..........., останали са много доволни и благодарни на този подарък.

Това е много хубаво.
А как са го организирали - с агенция или сами? Най-вече за изненадите ме интересува.

# 9
  • Мнения: 592
ако сватбата е днес - закъсняла си с подаръка и ще трябва да ги кичиш с кинти  Crazy Сега сериозно - наистина пътешествието е страхотна и най-добра идея при липса на време, но е добре ако знаеш какво им харесва - мен ако ме пратят на селски туризъм, бих го пропуснал. Аз като бях кум подарих /защото моите младоженци също имаха всичко от а до я/ фирмен сервиз от немски /частна семейна фирма от век насам/ вилици, лъжици, ножове - различен калибър комплектите за 12 човека, иноксовите са по-евтини, но не по-малко красиви. В Сф занм, че има в ЦУМ, в Пловдив  на входа на стария град. Мисля така защото не върви да имаш последен модел Сони и Миле, а да режеш с ножове от габрово или недай боже първокласно китайско производство на едно дневки. Дано съм бил полезен!
п.п. изберете българското!!! Ако го има! Peace

# 10
  • Мнения: 265
На моята най -добра приятелка преди години  когато се омъжи и подарих нощна лампа - с пожеланията когато вечер си легне да се сети за мен и да ми завиди или съжали ,че не знае с кого си лягам ( т.е. че мъжът е много добър или че нищо не става от него ) тя си го е избрала   newsm78 аз все още бях свободна  Simple Smile Нещо на Сваровски примерно , страхотни са .

# 11
  • Мнения: 473
Подарявала съм много красиво огледало в специална рамка на моя много добра приятелка, тя страшно много го хареса и си го постави веднага в коридора, може някакви авторски пластики, ако им знаеш интериора. Зависи до каква сума си решила да е подаръка.

# 12
  • Мнения: 1 699
Ще ви кажа какъв подарък мислех да направя аз но не ми остана достатъчно време Cry
Моята идея е да вземеш техни снимки-на жената,мъжа и детенцето и да ги дадеш на художник който да ги нарисува тримата заедно и съответно да сложиш картината в рамка.Мисля че ще е много мило и ще им остане хубав спомен.

# 13
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 314

Ех, Chanel, голяма си скица! LCD-тата вече се свършиха.

# 14
  • Мнения: 1 259
Това за картината(художник да им нарисува портрет на сенейството) много ми допадна...., а относно пътешествията, в последно време са предпочитани подаръци, защото когато се роди дете, по-малко време остава на родителите за пътешествия... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт