ЯНУАРСКА майка пие бира, януарче халбата надига

  • 8 655
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Стискам палци за всички, които в момента имат нужда от това! Praynig Confused

# 16
  • Мнения: 1 104
Magnoliamm, честит рожден ден с малко закъснение!Бъди жива и здрава, обичана и щастлива съпруга и майка!Остани винаги усмихната, оптимистична и чаровна!


Стилияна, при вас да мине леко варицелата!Стискам палци за твоята приятелка!
mama ginger, бъди силна!Ще се моля и за твоята приятелка!
Гали, и за теб  Hug

# 17
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета! Не съм писала и не съм ви чела от много време.  EmbarassedНа вички болни да оздравяват и кураж на майките Hug
Аз март месец записах магистратура и трябваше да чета. Преди два дни си изпратих казусите и решавах тестове.Без решени казуси и тестове не допускат до изпит. Ако всичко е ок началото на юли имам 5 изпита. бабате много ми погнаха с гледането на Ники. Така че като бях сама гледах да наваксам с материала.
Сега обещавам да съм на линия и да не изпускам новините.
Много ми липсвахте! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 541
Вмъквам се набързо, за да пожелая много сили и кураж на Джиндж,  Гали и Сту  Hug Hug Hug
Весни, добре дошла  Hug

# 19
  • Мнения: 871
Мерси мацки Hug Засега е ок, няма Т, игрива и нашарена Mr. Green

# 20
  • Мнения: 678
Влизам и що да видя - само болести, проблеми и притеснения  ooooh!
Сту, леко изкарване на варицелата от малките кукли  Praynig Дано приятелката ти се пребори този път и гушне едно здраво бебче накрая  Praynig
Джиндж пожелавам бързо възстановяване на баща ти, а приятелката ти да потърпи още малко до срещата с малката принцеса  Praynig Дано и температурата на Давид да е отминала вече  Hug
Гали мисли си, че теди раздели правят любовта на хората по-силна  Peace Освен това и на мъжа ти сигурно не му е лено да е далече от вас с марти на твоя празник, но от друга страна го прави, за да сте подсигурени и да си спокойна, че на Марти няма да му липсват толкова други неща  Hug
За протокола да споделя и аз, че Веско има някакви обривчета около глезените, на едната китка и зад едното ухо, но тъй като не съм веща с обривите нямам си на идея какво може да е  newsm78 Не се разпространяват повече, бяха първо червени точици, след това станаха като гнойни пъпки, а сега стоят подути, без да са зачервени и не го сърбят, или да му създават дискомфорт. Така или иначе мисля утре да го закарам до педито да каже според нея какво може да е. И да ви я похваля. След като не й се обадихме повече, когато Веско беше болен, тя сама проявила инициатива и дошла да го види вкъщи, та съм доволна, че нея я избрахме за педиатър.

# 21
  • Мнения: 3 405
Весни, това е чудесно Simple Smile Успехи!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Сърдечно здравейте от една морска ссссссссссссссссссирена!  Mr. Green

Завърнахме се - Шош е един малък "Бимбо с ожуленият нос", а на мен ми се спи като на мумия.  Crazy Изкарахме страхотно - малкия нито се будеше нощем, нито за ядене се сещаше до сутринта. Спеше при деди, а ние с Манга си припомнихме какво е полу-нощен живот.  Sunglasses

Мразя куфарите с дрехи за пране, но също така зная, че всяко удоволствие се заплаща!  Tired

Надявам се Андреа да се е възстановила съвсем, чакам добри новини от Джиндж (до 19 юни е ретрограден Меркурий...), прегръщам и шарената Биш!  Hug Ще ви чета утре!  Hug

# 23
  • Мнения: 175
Здравейте! Мерси за подкрепата!   bouquet
Докато пътуваше по корабите бях ок донякъде да липсва на почти всички празници, но сега, когато е в комадировка и зависи от това други хора да си размърдат г****те за да си свърши той работата, направо подивявам!!!  #Cussing out

За понеделник съм ок, ама Марто спи до 4 часа - няма ли да ви е късно? Ще се разберем   Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Манана и Шметерлинг (а и други желаещи естествено) - гледах някакви билбордове, че утре щели да "възродят стария Надежденски събор" от 11 часа в градинката до църквата Св. Дух. Ние със Симона мислим да наминем и да видим какъв е случаят. Ако някой идва - да пише или на място да звънка по телефона! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 405
За понеделник съм ок, ама Марто спи до 4 часа - няма ли да ви е късно? Ще се разберем   Peace

Ние сме в 4 и 15 при педито в понеделник. После ще отидем в морската. За мен е ок. Дани, за теб? Simple Smile

Иве, добре си си дошла  Hug

# 26
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Привет.
Изпращам и аз положителна енергия за болните ни сладури Peace. Стискам палци и за малките неродени бебчета, да почакат още малко и нещата да се развият по благоприятен начин Praynig
И аз още не съм си оправила до край багажите от пътуването. А куфарите вече няколко дни се подмотват ooooh!. Току що събрах и последните изсъхнали дрехи от всичките. Първо една седмица събирах багаж, сега толко го и прибирам, а бяхме само за 4 дни Rolling Eyes
Искам да попитам тези, които дават Дормикинд, как го давате? Аз според листовката, 4 пъти на ден, и педито така ми каза. Ма нещо бая фана да спи тая Десислава, следобедите не мога да я събудя. Нещо си мисля дали не е прекалено и се чудя дали да не продължа само с две хапчета за деня или дори само едно преди лягане вечер newsm78
Селма, новият ни апартамент е в Студентски град. Пак ми се струва далече от по-голямата част от вас Sad. Стискайте ни палци до 1 месец да сме там, че тук вече не ни се стои Tired

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Дормикинд давам по 1 хапче само вечер.  Wink

# 28
  • Мнения: 1 289
Много позитивна енергия за всички,които имат нужда.  Peace Дано ошарените деца и болни родители се възстановят бързо.  Praynig

Аз днес най-сетне отидох на зъболекар(имам панически страх от тия хора...) и за май късмат само една пломба ми е паднала,та ми си сложиха нова без да ме човърка,махна ли и зъбния камък и сега съм спокойна.А за моя изненада сутринта майка ми дойдоха да вземат Тошко за деня да го гледат и му купили нова количка(аз нали съм признат разрушител на колички)  Party А снощи бях на кръчма без мъжо(имахме среща на курса) и тая сутрин ме оставиха мъжете да спя до 10ч. и да миткам по кафенета цял ден с чужди мъжове  Blush

# 29
  • Мнения: 959
Ним, утре към 10ч. ще гледам да съм във градинката. Ако не те видя, ще звъна по алото. Simple Smile

Ив, добре дошла. Hug Защо не ни, изпрати по една картичка, а? Crossing Arms

Надявам се, всички болнички, скоро да са на крак. И на всички останали, изпращам поздрави с надежда всичко да се подобри, и оправи при тях. Hug

Аз, Дормикинд давам на баткото но, не виждам никаква промяна. Той принципно, от бебе е много нервен, и лесно избухлив. Чак се учудвам, че при някой, дормикинда действа. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт