Газова фурна за вграждане.Къде във Варна?

  • 1 502
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Купували ли сте?
Търсих на няколко места, но все няма. Трябва ми комбинирана, т.е. и на ток.
А който ползва комбинирана - вярно ли е, че не може едновременно да се ползва газта и ел.нагревател?

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 47
Защо ти е газова фурна? Мисля, че има и други теми по този въпрос, но ползващите такава фурна казват, че яденето става като варено, а и поема част от миризмата на газта. Ние също сме газифицирани и само котлоните са ми на газ, а фурната на ток.
Мисля, че не може едновременно да се включва ел.реотан и газ, ама не съм съвсем сигурна. Който има такава фурна да каже. newsm78

# 2
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
да, прочетох в другите теми, но ми направи впечатление, че против газта се изказват мами, които не готвят в същност на газ. някои се страхуват от газта, други са чували,че става различно яденето...а тези които пишат положително имат газови фурни и са доволни.
а аз си мисля,че като ще хвърлям толкова труд, пари и нерви да си сменя и печката. мъжа ми готви много, включва си фурната да му загрява половин час напред.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Diki, гледала ли си в сайта на Варна газ http://www.varnagas.net/index.php?mPath=425 виж и другите модели уреди, горе в ляво.

# 4
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
mentolka - благодаря! останах с впечатление, че там нямат за вграждане, но сега видях една, само на газ обаче, няма ел.реотан. ще им звънна да видя какво ще ми кажат, от утре ще правя обиколка по магазините.

Общи условия

Активация на акаунт