Въпрос

  • 2 454
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
Подозирам можеби от доста време, то има неща които са очебиини освен ако не е станал импотентен или гей. Crazy Crazy Crazy По принцип има голяма почивка на обяд, а и може да си компенсира с стоене на работното място до по късно вечер. Учудващо но му нямам служебния телефон смени си го, имам му само мобилния, който не винаги дига и ако много съм на зор съм принудена да пратя сообщение. По принцип най късно се прибира от работа   към 8 часа, когато не е ангажиран с детенце, сяда пред компа или рядко пред телето и се изключва, все едно че го няма.

# 16
  • Мнения: 597
Прави се на ударена все едно нищо не забелязваш известно време, за да не почне да с екрие и да си заличава старателно следите и му разгледай мобилния - на кого се обажда, смс-и

# 17
  • Мнения: 3 611
Ми Ще си помисля, Че има друга Жена и 99 % Ще съм права.
И аз имах подобна случка след като се прибрах от няколкомесечен престой в БГ _ въпреки старателно изчистената къща, всичко лъснато и изпрано.... видях не мои неща... (ползван стик на Нивея, а аз ползвам на Рексона); изтупах кожата пред спалнята и от там изпадна обица за нос, която също не беше моя... тънки изрусени косми в изпраното Чердже на банята, ама моите са един метър дълги...
Не казах нищо.
Малко след това той сам си призна...
Точно в тоя момент всичко свърши...

След време раzбрах, Че мацката* иzвестно време даже си е поживяла в нас...  #Crazy


*Паzарджиклийска циганка

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Според мен, не само имаш съперница, но и тя вече ти заявява своето присъствие. Един вид, показва ти, че я има в живота на общия ви мъж.
Дано да греша, разбира се.

И аз мисля така.  Tired Няма друг изход, освен да поставиш отново въпроса ребром и да не му позволяваш да се измъква под какъвто и да е предлог, докато не разбереш нещо определено.
А готова ли си да го чуеш?

# 19
Според мен, не само имаш съперница, но и тя вече ти заявява своето присъствие. Един вид, показва ти, че я има в живота на общия ви мъж.
Дано да греша, разбира се.

 
А готова ли си да го чуеш?

Готова съм да, подобре и най лошата истина отколкото лъжата увъртането и безотговорността. Не съм ли права  Grinning Grinning Grinning.8

# 20
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Права си! По-добре е!
Но Марси добре препоръчва да си направиш свое разследване и да го конфронтираш с неоспорими доказателства. Защото иначе ще ти каже, че си луда и ще продължи да те разиграва. А и ако решиш да се развеждаш, условията на един развод по негова вина ще са доста по-добри за теб.
Тъжна история... и толкова често срещана... Колко е голямо детенцето ти?
Стискам палци, дръж се!

# 21
Няма две годинки. Жал ми за него, но съм на принципа по добре сама отколкото зле придружена.

# 22
  • Мнения: 3 611
Няма две годинки. Жал ми за него, но съм на принципа по добре сама отколкото зле придружена.

Да, и аz сьм на тоя принцип.
Жалко, Че Чак сега се реШих на промени...

# 23
  • Мнения: 1 554
 Sad Много кофти,дано скоро има развръзка и не се мъ4иш Hug

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На мен ще ми е достатъчно,че е возил някоя си(която не познавам) в нашата кола,на всичкото отгоре спирката и на автобуса е само на 3 минути път от службата..... WinkТя по бързо ще стигне тичешком за да си хване превозното средство,от колкото с кола за това кратко разстояние.....,чак пък такива привилегии...
Какво като си изпусне автобуса ,има следващ.....,бре ,че тъпо оправдание!? Laughing

# 25
  • Мнения: 592
що така всички "интересни" теми са от гости? Жална ви майка, ако мислите че тук ще разберете дали мъжът Ви ви изневерява...

# 26
  • Мнения: 18
...... Отделно той няма никакъв интерес към мен на никакво ниво, от близо година, дори и повече, само обиди.


Ми ти си си дала отговора на въпроса..  Laughing

Какво още питаш ?

# 27
  • Мнения: 604
Даже и сега го няма, прибра се колкото да се изкъпе и пак забегна. Досега поне събота и неделя ми е помагал в грижите за детето, поне да мога да изчистя, да сготвя ей такива неща.
Що трябва да чистиш и да готвиш-когато той си развява байракът¿!
Остави детето при едната баба и излез и ти, забавлявай се и се прибери
след него!
Или излез преди него и го зарежи да гледа детенцето!Знам че съм малко крайна,
обаче за мен това е начина-и разбира се разгавори(ако е възможно)

# 28
  • Мнения: 3 016
Sad Много кофти,дано скоро има развръзка и не се мъ4иш Hug

Изключително неприятни са тези моменти в едно семейство .При всички случаи не трябва да взимаш прибързани решения .

# 29
  • Мнения: 2 161
Тук често се оказва,че семейните мъже плавно и без драми минават на другия бряг.Съответно аз ще си помисля,че кремът е на любовника на мъжа ми и че правят разгорещен секс в семейната ни кола.

Общи условия

Активация на акаунт