Акцията за децата от дома в гр.Трън

  • 15 892
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
lele,niakoi da ima malak sklad na razpolojenie?????????

Nali знаеш, че имам къде да ги събирам работите!

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender Ако не успееш да събереш достатъчно обиколници съм готова да дам един.Само че ще стане малко бавно в смисъл докато го изпратя. Rolling Eyes

nie shte hodim ne po-rano ot 15.06.

ako mojesh-ok,no dori i po-kasno pak shte go izpratia po niakoi.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lele,niakoi da ima malak sklad na razpolojenie?????????

Nali знаеш, че имам къде да ги събирам работите!

da,samo che stava slojno s transporta G.Milev-Nadejda  i posle obratno.......Karash li veche kolata???

abe, hste se opravim niakak si .HUbavo e da saberem dreshkite,no az veche niamam miasto v garaja Sad

Niakoi da patuva skoro do Kiustendil?????
tam e govoreno s direktorkata i iskat dreshki,ama niama kak da otidem tia dni.

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ок значи и от мен имате един.Само Роси да те помоля пусни ми адреса си на лична за да мога да го пратя иначе няма как да стане.Скоро път към София май няма да имаме. Rolling Eyes
Ще се постарая още във понеделник да бъде изпратен.От теб само ще се иска да го посрешнеш колетчето. Grinning

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ok,shte ti dam i tozi na doma v sluchai che reshish direktno da go pratish tam.

# 20
  • Мнения: 3 743
И аз мога да дам един обиколник, само ми кажете къде и кога (аз съм в Гео Милев), и  евентуално проходилка (но ще видя в какво състояние е, че съм я давала на 2-3 бебета)

# 21
  • Мнения: 1 710
И аз имам един обиколник. Не е кой знае какво но ще свърши работа - в смисъл запазен е. Само не знам как да ви го дам, че съм в Красна поляна и не мога да мърдам щот си имам "ремарке". Та ми кажете какво да правя.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз имам един обиколник. Не е кой знае какво но ще свърши работа - в смисъл запазен е. Само не знам как да ви го дам, че съм в Красна поляна и не мога да мърдам щот си имам "ремарке". Та ми кажете какво да правя.

zdravei.

shte go izmislia i shte ti kaja do den-dva,no go pazi,shte namerim nachin da go vzemem.

# 23
  • Мнения: 1 710
Днес ще го изпера. И ще чакам да ми кажеш къде и кога  Wink

# 24
  • Мнения: 8 452
Събрала съм доста голямо количество бебешки дрешки-до 3-4 месеца,които вече не стават на малката.Всичките са много запазени-като нови.Къде мога да ги дам?

# 25
  • София
  • Мнения: 39 728
пази ги. Тя Роси има идеята да се отиде до дома в кюстендил, Благоевград. Аз също имам доста дрешки на малката.
btw имам познати от Благоевград, които видях в събота на сватбата и се усетих, че са от там. Ще се обадя и ще ги помоля да проверят какво е положението.
Количката изсъхна и е готова.

# 26
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес ще го изпера. И ще чакам да ми кажеш къде и кога  Wink

ok,mai shte triabva za da mina,no tazi sedmitza mi e nevazmojno.
shte ti pusna belejka da se razberem.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Събрала съм доста голямо количество бебешки дрешки-до 3-4 месеца,които вече не стават на малката.Всичките са много запазени-като нови.Къде мога да ги дам?

kade v Sofia si?
az sam v Geo Milev Simple Smile

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
пази ги. Тя Роси има идеята да се отиде до дома в кюстендил, Благоевград. Аз също имам доста дрешки на малката.
btw имам познати от Благоевград, които видях в събота на сватбата и се усетих, че са от там. Ще се обадя и ще ги помоля да проверят какво е положението.
Количката изсъхна и е готова.

Molia te, dai vsichko na Duci da stoi pri neia.

# 29
  • Мнения: 6 315

oshte neshto.
Chuh se s direktorkata v Pernik,ne poveche ot 10 obikolnika im triabvat,no sa se schupili 2 prohodilki !!!!!!

ta,molbata e i za 2-3 prohodilki.

Имам чисто нова, неизползвана шарена и хубава проходилка и мога да я дам, само да се уговорим нещо!

Общи условия

Активация на акаунт