Плодове и чай с мед - 28 част

  • 18 382
  • 389
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
                        Хайде и аз тук... Записвам се с меннието на Миранди от миналата тема:

... писна ми да се тъпча, писна ми да дебелея, писна ми да нямам воля да плодувам отново...   #2gunfire 

                       Точно така се чувствам, и ми се реве  Tired ....

# 16
  • Мнения: 52
                        Хайде и аз тук... Записвам се с меннието на Миранди от миналата тема:

... писна ми да се тъпча, писна ми да дебелея, писна ми да нямам воля да плодувам отново ...   #2gunfire 

                       Точно така се чувствам, и ми се реве  Tired ....

Момичета, Heart Eyes горе главата не се отчайвате (всички се самообвиняваме така)!?   Hug

Просто този път Ви предлагам да си правим след плодуването един фиксиран (задължителен) ден в седмицата само на плодчета и да се подсещаме,  стимулираме и подкрепяме. Така, хем ще се спасим от Йо-йо ефект ... хем ще "поправяме щетите от лакомията ни през седмицата"  Peace

# 17
  • Мнения: 2 199
Днес бях на прием и си хапнах бая.  Sick Sick Sick
Утре почвам и този път няма спиране няма 6-5  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 958
Плодче?!? Да, ама не...  Naughty

Рали успя ли мило  Heart Eyes

Хепи Уиш  Hug

РамЕли, Жабке, Лейди Хот успех момичета  Hug

Суха Мащерка и аз хапнах на вън...  Sick #2gunfire #Cussing out

                        Хайде и аз тук... Записвам се с меннието на Миранди от миналата тема:

... писна ми да се тъпча, писна ми да дебелея, писна ми да нямам воля да плодувам отново...   #2gunfire 

                       Точно така се чувствам, и ми се реве  Tired ....

 Hug Hug Hug

Просто този път Ви предлагам да си правим след плодуването един фиксиран (задължителен) ден в седмицата само на плодчета и да се подсещаме,  стимулираме и подкрепяме. Така, хем ще се спасим от Йо-йо ефект ... хем ще "поправяме щетите от лакомията ни през седмицата"  Peace

Голема мЪка  Confused

# 19
  • Мнения: 488
Нищо не стана Миранди. Много съм зле. Най безволевия   #2gunfire човек съм аз. Отврат.  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 52
А-ааааа, не! Кой ще ни подкрепя момичета ако не сте Вие!? Naughty Я, марш да си купувате едно кило череши и обратно тук. Идва и лунната диета, ако сега се стегнете по-лесно ще стане при Пълнолуние. Вземете си инхуа чайче, потиска малко апетита при миналото плодуване го пих и ми заместваше волята Mr. Green

Аз за сега съм втори ден. Вчера си легнах рано-рано, хем да приспя малкото, и най-вече да избегна изкушенията Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 759
                    Hug  Heart Eyes  Hug

                    Мен ми се събраха разни неприятности вчера и... май започва да не ми се яде... Дано не излъжа, но ще пробвам от утре пак... Дано стане неусетно, че... А когато плодувам се и чувствам много по-концентрирана и умна  Blush.

# 22
  • Мнения: 2 199
Днес не съм хапвала нищо  Party
Няма и да хапна  Hug

# 23
  • Мнения: 216
Ехо привет и от мен!Нещо темичката на втора страница и това не е добре!Що така бе мацки?Аз съм вече 66кг. и яко почти глад!Програмата ми е следната-от понеделник до лунната глад с плодове ,след това 24ч. глад и петък ,събота и неделя салатки.Отслабвам успешно ,но и с много потене в залата.Целувки на всички  bouquet

# 24
  • Мнения: 523
Оххх аз отново ще се запиша!Само се дъня и аз като Мирандичка! Cry Confused Rolling Eyes
Направо вече не мога да се търпя!Само преди 2 седмици бях 70 кг ,а сега вече към 74 клони кантара #Crazy #2gunfire #Cussing out Направо много се мразя! Аз да си кажа,че проблема е ,че гаджето ме заряза заради друга и аз вместо да се стегна и да продължа да отслабвам започнах да се тъпча,а такъв хубав режим си бях създала!Вместо да се мотивирам и да започна да изглеждам добре,пак започнах да се търкалям! Cry Cry Cry
Извинявам се ,че си споделям личните проблеми,но трябваше да си кажа малко да ми олекне!
След 9-10 дни заминавам да работя на морето и ми се иска като се върна след 2 месеца да не може да ме познае ,да съм отслабнала ,да се контя както си зная и да му взема акъла!Знам,че може би не ме заслужава ,но много го обичам!


И така купих си прасковки и от утре започвам плодове!Ще пиша често,за да мога да издържа деня,а след това ще видим,да мине първия ден!

Приятна вечер плодчета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 6 958
Поздравления на всички успяващи  Heart Eyes

Кисче знам как се чувстваш мила  Confused И моята причина е същата... Не искам вече да ям, писна ми, гади ми се вече от храна..., но е факт, че не мога и да се спра... Дано успеем, ако мога и аз съм с теб от утре  Hug Нали ще ни пишеш и когато си на морето?  Hug

Раличка незнам какво ни става и незнам какво да си мисля вече... Прави опити и не се отказвай, дано успеем някой ден... плодовете дават много...  Hug

# 26
  • Мнения: 523
Кисче знам как се чувстваш мила  Confused И моята причина е същата... Не искам вече да ям, писна ми, гади ми се вече от храна..., но е факт, че не мога и да се спра... Дано успеем, ако мога и аз съм с теб от утре  Hug Нали ще ни пишеш и когато си на морето?  Hug

Естествено Мирандичка!Много ми липсваше!Давай да се стягаме,знам че е много много трудно с много воля и нашата подкрепа ще успееш!Всички ще успеем!Това е само една храна,нищо повече и най-лошото че не ни прави щастливи,а напротив нещастни и грозни! Дори в лицата ни се чете това нещастие ,неудоволетворение! Да вярно е,понякога запълва празнотата в нас,но след това идва голямото угризение!

Ние можем да се справим, и след ден-два и повече не само ще сме с грейнали усмивки ,но с прибрано коремче, и когато минаваме по улиците ще вдигаме гордо и самоуверено глава и ще се радваме на одобрението по лицата на хората!И колко щастливи ще сме тогава!А малко след това ще започнат да се сипят и комплименти! Още ден-два и ще влезем в някой магазин и ще си купим най-готините дънки и най-сладурското потниче и опа изненада-коремчето го няма ,а отсреща в огледало виждаш нов човек,духовно и физически пречистен ,с желание за живот,кипящ от енергия!Колко хубаво звучи нали?
И толкова лесно само трябва достатъчно силно да го пожелаем и да харесвам и да се наслаждаваме на това, което правим!
Е да се замислим   
Воля,дух,упоритост,желание!.........Мечтиии..... е да ги осъществим!

# 27
  • Мнения: 2 199
Днес си хапнах таратор - знам, че в темата за плодове не трябва за такива неща да ви говоря ама това се брои за грях  Grinning
Това беше пред лунно.Утре ще лунувам пак и в четвъртък. От петък съм само на плодове. Миранди има вече и дини сравнително евтини.
Успех на всички, заедно можем  Flutter  Hug

В такива моменти ми липсва Гери - винаги ни стимулираше  Cry

# 28
  • Мнения: 1 169
Кисче знам как се чувстваш мила  Confused И моята причина е същата... Не искам вече да ям, писна ми, гади ми се вече от храна..., но е факт, че не мога и да се спра... Дано успеем, ако мога и аз съм с теб от утре  Hug Нали ще ни пишеш и когато си на морето?  Hug

Естествено Мирандичка!Много ми липсваше!Давай да се стягаме,знам че е много много трудно с много воля и нашата подкрепа ще успееш!Всички ще успеем!Това е само една храна,нищо повече и най-лошото че не ни прави щастливи,а напротив нещастни и грозни! Дори в лицата ни се чете това нещастие ,неудоволетворение! Да вярно е,понякога запълва празнотата в нас,но след това идва голямото угризение!

Ние можем да се справим, и след ден-два и повече не само ще сме с грейнали усмивки ,но с прибрано коремче, и когато минаваме по улиците ще вдигаме гордо и самоуверено глава и ще се радваме на одобрението по лицата на хората!И колко щастливи ще сме тогава!А малко след това ще започнат да се сипят и комплименти! Още ден-два и ще влезем в някой магазин и ще си купим най-готините дънки и най-сладурското потниче и опа изненада-коремчето го няма ,а отсреща в огледало виждаш нов човек,духовно и физически пречистен ,с желание за живот,кипящ от енергия!Колко хубаво звучи нали?
И толкова лесно само трябва достатъчно силно да го пожелаем и да харесвам и да се наслаждаваме на това, което правим!
Е да се замислим   
Воля,дух,упоритост,желание!.........Мечтиии..... е да ги осъществим!

Здравейте  Hug
Извинявам се, че се намесвам в разговора ви..., но искам
да ти кажа, че мислиш много правилно Hug Heart Eyes
. И много ти се радвам  bouquet.
Покажи на себе си и на другите, че можеш да бъдеш силна и, че имаш воля.
Направи нещо хубаво и се научи да се уважаваш... тогава ще почнат да те уважават и другите
Сега трябва да осъществиш това което си написала.
А бившия... той после ще има за какво да съжалява  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Успех на теб и Миранди.... и от утре режимни  Crazy Mr. Green Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 488
КиСчЕ позната история миличко. Дано някога да го направим  Praynig това, което си казваме и споделяме тук в темата, да го направим наистина. Имам огромно желание, но докато имам нерви и проблеми май няма да стане. По дяволите никога не съм била такава - да ям когато имам проблеми. #Crazy Беше точно обратното. Незнам какво ми става  newsm78

Охххх, Миранди, Миранди нямам думи направо. Искам да успея да сваля. Свалих веднъж, по улиците като ме срещаха мои познати ахкаха и ухкаха - колко си отслабнала, много добре изглеждаш и т.н. А сега  #Cussing out отврат трагедия. Много е готино да промениш визията си с един замах. Чувстваш се перфектно в кожата си, вървиш по улиците и си убеден, че всички тебе гледат и искат да са на твоето място. Леле колко мечти, защо не можем да ги осъществим наистина.  newsm78 newsm78 newsm78

Суха Мащерка[/b] споко. Постепенно всеки си изгражда някакъв режим от който си сваля. Плодовете са основата и това е много добре. Успех!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт