Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 юни 2008, 14:25 ч.

моля да помогнете и на мен да намеря фон дьо тен

• 1 424
  • 23
  •   1
Отговори
моля ви момичета, вие имате опит с този вид козметика, на мен ми трябва нещо супер покривно, което да изравнява много добре различия в тена.чувала съм и за разни сценични фон дьо тени, които скриват дори татуировки, но искам да е нещо което може да се ползва в ежедневието.много ще съм ви благодарна ако ми предложите подходяща марка  newsm10

# 1
  • някъде под слънцето...
какво то4но иска6 да прикрие6?
супперпокривните не6та по принцип са с по плътна консистенсия, което озна4ава 4е под4ертават вси4ки  неравности по кожата, бръ4ки... раз6ирени пори......

# 2
не, не говоря зя бръчки, пъпки или други неравности(изпъкнали или вдлъбнати) по кожата, а за неравност в тена.кожата ми е гладка(засега  Crazy ), но тенът ми е много зле...искам да поприкрия светли питна  Embarassed

# 3
  • при Arctic Monkeys
не бих си взела такъв ФДТ. ще стои като маска, което е по-грозно от самите дефекти. вземи си качествен ФДТ и хубав коректор (ако ще криуш петна, пъпки). На мен ми харесва Ревлон- Колорстей , а сега ползвам Макс фактор -добри са, но не е това, което ти искаш.

# 4
  • при Arctic Monkeys
сега се сетих, че ми препоръчаха в магазина Импала, а и съм чела добри неща за техните фдт. отиди с чисто лице в някоя парфюмерия и пробвай. тук всеки ще ти каже различно...

# 5
Вземи си мостри и пробвай някой от ФДТ-ите на Ейвън,аз ползвам такъв,има добра покривност и цената е по-ниска от тази на другите мрки,а качеството е като тяхното и по-добро дори Peace

# 6
а сега като споменахте се сетих и за коректорите, но те дали не бяха за прикриване на тъмни петна...аз искам да прикривам светли  Thinking
мога да си взема примерно коректор и вече отгоре нормален фон дьо тен...дали ще стане?

# 7
  • при Arctic Monkeys
абе какви са тия светли петна newsm78
обикновено се взема по-светъл цвят, поне 1 тон, за да прикрие дефекта (пъпка, петно, лунички и т.н.)
аз имам ейвънски коректор за пъпчици, който е почти бял. има и спец. течни коректори за под очите, които са с четка.
в твоя случай вземаш по-тъмен коректор и ФДТ и готово Simple Smile

# 8
  • някъде под слънцето...

имам позната която има витилиго.... , това стря6но я комплексира и слага по плътни ФДТ

# 9
  • при Arctic Monkeys

имам позната която има витилиго.... , това стря6но я комплексира и слага по плътни ФДТ
абе така като я глудам бубито няма витилиго Simple Smile

# 10

Да де за това си говорим,но няма нужда сега да натоварвам с обяснения, само се чудех с какво да опитам.неприятното е, че лятото малко като се запоти човек и ще стане голямо мазало  Sick

# 11
  • някъде под слънцето...

абе така като я глудам бубито няма витилиго Simple Smile
и аз не виждам и не съм казала 4е има....
но  споменах  моята колежка  като пример за по светли петна...

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 15:02 от sl

# 12
абе имам бе  Grinning не ми е голяма драма ама и аз понякога искам да съм хубава  Joy
както и да е де...то не личи толкова по лицето, особено пък по снимки
та....чакам още предложения  Peace

# 13
  • някъде под слънцето...
буби опитай компактните, или тези на стик, те дават по добра покривност... разли4ните марки предлагат разли4ни не6та....  просто иди в някой по голям магазин и пробвай...., ако изплзва6 основа за ФДТ няма да се размазва и 6те изфържи по дълго .

# 14
буби опитай компактните, или тези на стик, те дават по добра покривност... разли4ните марки предлагат разли4ни не6та....  просто иди в някой по голям магазин и пробвай...., ако изплзва6 основа за ФДТ няма да се размазва и 6те изфържи по дълго .
яяяяяяяя то и основа ли имало  Mr. Green
колко хубаво, че пуснах темата!знаех си, че ще мога да разчитам на вас да ми помогнете   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт