Как да се справя с това???

  • 11 062
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Момичетата ти дават 1 и същи съвет - това е трудно за преглъщане.... не че няма отказали се, но са толкова малко...
Ако е наркотика на богатите, защо те ходят по клиники за детоксикация и наркозависимости?! Хайде моля, не бъди толкова наивна.... може би това е наркотика с най-малко поражения върху мозъка, но те също са необратими...
Прецени до колко бе жертвала живота си и този на бъдещата ви рожба в борбата с наркозависимостта.
Успех! Hug

# 16
  • Мнения: 6 690
Аз първо ще започна да взимам хапчета против забременяване....
Не май просто ще се махна, защото с мъж който се напива и друса не бих живяла. А пък да имам деца от него - забрави.
С  мъж, който излиза в събота да разпуска без мен пак не бих била.
Но това съм аз, решенията за твоя живот са твои. Само не обричай едно невинно дете на това да има баща пияница и наркоман.

# 17
  • софия
  • Мнения: 636
Дано успееш да го промениш по някакав начин. Лично аз не бих желала, човек свикнал да пие и да взема наркотици да бъде баща на детето ми.
Ти добре ли си да искаш дете от този човек?Че имаш ли идея каква отговорност е това?Както описваш риятеля си ако аз съм на твое място-дим да ме няма.Наркомани като него под път и над път, не ти трябва такова чудо.

# 18
  • Мнения: 2 556
Аз бих се навила за забременея само ако човека 1 година не докосне наркотици и си промени коренно начина на живот, иначе -  Naughty

# 19
  • Мнения: 1 165
Както вече азах всички сте прави,а аз исках да имаме дете още преди да започне с тези неща.НЙезнам само защо ме обиждате мен и ме наричате луда и каква ли не.На никои не пожелавам да е в моето положение.Аз искам да се справим с този проблем,а не да се разделямне.Много ще ми е лесно да бъда егоист и да си хвана шапката и да го оставя.Просто търся друго решение на въпроса.Някои го беше нарекъл наркоман и алкохолик-не мисля че е такъв и за това се опитвам да изпреваря събитията.А той не излиза без мен всяка събота,доколкото помня бях написала "ИЗЛИЗАМЕ"а не "ИЗЛИЗА".

# 20
  • Мнения: 1 731
ВСИЧКИ НАРКОМАНИ КАЗВАТ ,ЧЕ НЯМА ДА СЕ ПРИСТРАСТЯТ КЪМ НАРКОТИКА!НЯМА ДА ЧУЕШ НИКОГА ОТ НАРКОМАН ДА СИ ПРИЗНАЕ.ПРИЯТЕЛЯТ ТИ ,ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ,Е ТРЪГНАЛ ПО ТОЗИ ПЪТ.ТАКА ЧЕ МОЯ СЪВЕТ Е -БЯГАЙ.НЯМА ДА ГО СПАСИШ ,А ЩЕ ЗАТЪНЕШ И ТИ! Confused

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Здравей, мило момиче!

Съжалявам за ситуацията, в която си попаднала. Много е сложна. Моят съвет е да търсиш с него сериозен разговор и да спрете за момента бебеправенето.

Дано да го вразумиш! Той има късмет, че има до себе си обичащ човек, а не някой, който еднага ще си плюе на петите.

Успех   bouquet

# 22
  • Мнения: 4 784
Не те обиждам, казах си мнението.
Ти каза, че приятелят ти пие по много, когато излизате. Плюс забежките му с кокаина говорят за един съвсем неуравновесен човек, който от друга страна иска да имате дете, доколкото разбирам. Просто двете неща се намират в двата противоположни полюса.
Незнам как би могла да му помогнеш, да спре с кокаина, съвет не мога да ти дам, нямам опит и не съм достатъчно запозната. Но имам познати, които пият по много. Докато един ден в действителност не се превърнат в алкохолици. Е от това отърване няма. Спират, почват и така се влачат годините. Психиатри, уж лечение... резултат временен, до следващото препятствие в живота. Жените им търпение да имат, а децата им горките, на нищожна възраст са били свидетели на невероятни простотии и са най - потърпевши.
Ще те поздравя, ако успееш наистина да го промениш. Успех!

# 23
  • Мнения: 35
Мило момиче, изчакай със забременяването! Не бързай, млада си още. Слабохарактерно ти е момчето, това не е хубаво и никоя обич не може да го излекува.
Напротив, не е лесно да си егоист и да си хванеш шапката и да си отидеш,но понякога е единствения здравословен избор. Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 175
Познавам хора като твоят приятел Това е едно изкривено мислене и търсене на тръпката. Може да си налегне парцалите, но определено няма да спре да търси усещането, което му дава кокаинът. Виждам как подобни хора през седмицата се държат нормално, а в събота и неделя сякаш „избухват”. Въпрос на среда. Можеш да опиташ да го отдалечиш от другарчетата му с добро и да му позволяваш веднъж месечно да си прави своите дивотии, след това да разреди съвсем. Да не говорим, че шансът да направите бебе, доката кокаинства е почти нищожен. Доколкото знам при приемането на кокаин, в първите 12 часа сексът не е приоритет. Предполагам, че и след като комбинира с алкохол, неделите са ви ужасни. Изтъкни му какво може да загуби в твое лице, как не е стопроцентов мъж в такива дни и колко поражения може да донесе на бъдещето ви дете. Може би това ще го накара да се замисли. Успех   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 164
Не се обиждай, просто сме прекалено прями....А и темата си е сериозна, когато става дума за дете

# 26
  • София
  • Мнения: 4 039
Муцка сладка! Кой ти каза,че към кокаина няма пристрастяване!!!  ooooh! Няма силна ФИЗИЧЕСКА абстиненция,т.е. не умираш от болките, затова е за богати( поради тази причина е и скъп). Но към кокаина е най-силното психическо пристрастяване, що според теб мрат знаменитостите.
На въпроса ти- не знам как би могла да се справиш! Наркоманията се лекува много трудно, а и ако той не иска-не мисля,че е възможно.

# 27
  • Мнения: 312
Приятелят ти има нужда от медицинска помощ сама не можеш да се справиш.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Доколкота съм чувала-бивши наркомани няма.Винаги ще трябва да си внимателна,даже и сега нещата да се подобрят.Трябва му помощ,но той явно не го осъзнава.От такъв човек не бих искала да имам дете.Детето е голяма отговорност.

# 29
  • София
  • Мнения: 173
И аз да се включа.Понеже в момента и аз съм в трудна битка със зависимост / само,че на съпруга ми към хазарта/,не съм се отказала да вярвам,че нещата могат да се променят.Ако наистина много го обичаш и държиш на него,сядаш и в един много сериозен разговор с него му изясняваш  категорично твоята позиция и най-важното е да покажеш твоята твърда позиция .То е ясно , че никой зависим не си признава това,поне докато нещата не излязат извън контрол.Но все пак - опитай.Можеш да му помогнеш само , ако той го осъзнае,че има проблем.Все пак опитай,но в никакъв случай не избързвай с бебето.Изчакай известно време и следи за промяна,ако не спре с това,просто - бягай.В такива моменти човек трябва да е егоист и да мисли за себе си.
Успех , миличка!

Общи условия

Активация на акаунт