Nail art-28

  • 25 857
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 312
edno_momiche  прочети първия пост  ooooh!

# 31
  • Мнения: 1 280
       Аз искам да благодаря публично на Бибенцето. С това което ме посъветва за мазане на кожички, подобрението е очевАдно за по-малко от месец   bouquet

# 32
  • Мнения: 519
както винаги правите невероятни неща! браво   bouquet

# 33
  • Мнения: 277
мама_Мери,_Linda,мерси  Hug
Значи няма да си правя покритие,в момента си пускам естествените нокти  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 143
Поздравления за всички. Страхотни неща.   bouquet

И аз искам на маникюр.....  Cry  На мен също ми е трудно да се превивам на две и да се мъча да се рисувам. Макар че, веднъж като се направя...бая изтрайва. Ама си е зор. Но въпросът при мен не е само в лака, а най вече в петите. Досега да си призная не съм ходила на професионален маникюр. Ама пък и ми е малко неудобно да дойда при вас, Скрита и Бебе  Embarassed Все пак.....знам ли.

Кажете какво е това за кожичките  Praynig Все още не ги режа  Grinning

# 35
# 36
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
GuapaZ, много са красиви моделите ти. поздравления.

edno_momiche, или трябва да се разходиш по центъра да си намериш салон в който маникюристката е показала красиви, лично от нея, рисувани модели или трябва да направиш компромис със салона и да си избереш маникюристка от форума. Очевидно тук не пише маникюристка която работи на удобно за тебе място а и не знаем коя да ти препоръчаме щом не ти е отговорил никой още на първия пост.

petia-vt, много е нежно.

Дидишонче, много хубаво е станало като за първи път, поздравления.

# 37
# 38
  • Мнения: 735
и аз като stanislav4eto това харесах  Peace

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 00:45 от nanndi

# 39
  • Мнения: 5 299
venelia -за педикюр ли говориш? Grinning

# 40
  • Мнения: 2 492
Съжалявам , че се намесвам в темата ви , но може пък на някой да му е от полза  ...
Закупих преди две седмици професионална ел. пила на Rio от Аргос - Дъблин  с идеята сама да си правя педикюра / дават я за изкуствени и естесвени нокти , за педикюр и маникюр / , тъй като тук цената му е 65 - 90 евро .


Има и диск с инструкции как да се ползва , но аз определено не ставам за педикюристка .  Rolling Eyes
Не съобразих , че колкото и да е професионална въпросната пила , аз си нямам и идея как да я ползвам . Confused
И така вътре съм с 130 евро /пазя касовата бележка / ...
Ако някоя от вас момичета прояви интерес - пилата се продава - 150 лв и е ваша .  Simple Smile
В момента съм в София

# 41
  • Мнения: 735
момичета утре ще имаме плодчета  Grinning нямам търпение да ги взема, ще ви пиша веднага щом пристигнат  Peace

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6124209 - моите нокти си правих без всякакво желание. много есенно стана и не ми харесва, ако трябва да съм откровенна  Confused

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 03:26 от nanndi

# 42
  • Мнения: 75
     ( момичета утре ще имаме плодчета   нямам търпение да ги взема, ще ви пиша веднага щом пристигнат )

 Sad Cry иииискам и ааааз ...как ви изпуснах с поръ4ката ,  аиде ще 4акам  плод4ета скоро от вас - на снимка

.......и благодаря за похвалите  Grinning

# 43
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
момичета утре ще имаме плодчета  Grinning

Супер Party!!! Нямам търпение да ги видя! Чак ме е яд, че вчера си направих поддръжката и сега ще чакам поне 2 седмици докато ги пробвам.

# 44
  • Мнения: 735
Мамо Мери и аз си направих поддръжка вчера, но я свалям веднага и без тва не ме кефи с тия скучни есенни листа...нз откъде ги измислих  ooooh! отивам да взема поръчката     animal037 нямам търпениеееее smile3540  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт