С какво почиствате нослето/ушите на бебето си?

  • 6 658
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
Нослето- с физиологичен разтвор и помпичката на Чико. Понякога и с клечка за уши.
Ушите- с клечки за уши, до към третият месец ползвах с ограничител, после обикновени.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Нослето не съм чистила никога.

Ушите - след баня само външната част. Вредно е да се врат каквито и да е клечки.

# 17
  • Мнения: 4 335
Нослето го 4истя само с навито паму4е,ущи4ките с кле4ки за уши с ограни4ител.

# 18
  • Мнения: 1 674
Нослето - никога не съм почиствала.
Ушите - каквото излезе навън, махам с влажна клечка, вътре не бъркам.
и аз така

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Не бъркам по дупките на бебето. По-добре и вие не го правете.

# 20
  • Мнения: 1 006
Ушичките почиствам с клечки за уши с ограничител,а нослето с физиологичен разтвор и обикновена клечка за уши.

# 21
  • Мнения: 1 572
нослето с физиологичен серум само а ушите с обикновени клечки за уши но веднъж на седмица защото казват че не било хубажо всеки ден

# 22
  • Мнения: 554
За нослето си правя фитилчета от памук, а за ушите използвам клечки за уши с ограничител.

# 23
  • Мнения: 1 367
И нослето,и ушичките чистя с клечки за уши.В началото ползвах с ограничител,но сега вече обикновени.Нослето рядко се налага да го чистя.Когато е хремав само.

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ушите с клечки за уши с ограничител,а носа с нормални клечки и със Стермар.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ушичките ги почиствам всеки ден с клечки с ограничител,нослето пръскам със Стеримар(физ.разтвор) и почиствам с обикновенна клечка за уши.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
И двете ги почиствам с клечки за уши.
Носа - ежедневно - капвам физ. разтвор и почиствам, смятам, че след като аз имам нужда от ежедневно почистване на носа, бебето също има такава нужда.
Ушите - през 2-3 дни, след баня.

# 27
  • Мнения: 298
И ушите и нослето с клечки с ограничител.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 296
И нослето,и ушичките чистя с клечки за уши.В началото ползвах с ограничител,но сега вече обикновени.Нослето рядко се налага да го чистя.Когато е хремав само.
PeaceИ аз така.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 101
Нослето с клечки за уши и Стеримар, а ушите много рядко с клечки с ограничител

Общи условия

Активация на акаунт