Рицарки на Бялото старозагорско кантарче 15.06.2008 - 22.06.2008

  • 15 963
  • 458
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 720
Здравейте момичета.  Hug
Честит рожденник МарчеФ, да ти е жив и здрав и много щастлив.   bouquet Hug
Честит рожден ден Голди, много здраве, щастие, късмет.   bouquet Hug
JD, радвам се, че нещата се подреждат добре, но все пак палец и от мен.  Hug
Ванче, да се оправя малката.  Hug
Миракъл, и аз като JD, от както съм тук всичко е по-лесно. Много позитивна енергия има в темичката и буквално ме зарежда. Когато нямам възможност да ви чета се отклонявам от режима (и не само), когато съм редовна всичко е наред.  Hug
Днес съм много режимна.  Mr. Green Мисля да вляза в серия и да поразкарам още някое килце, че само се помотавах на последък. Поне задържах. Мисля да подкарам сирене със зеленчуци. И тук там по някоя мръвчица или яйчице.  newsm78 Ще видим как ще го докарам, но започвам да се отчитам, че да ме е срам от вас и да не прегрешавам.  ooooh!

# 46
  • Мнения: 5 873
мерси ви.

и аз като пипилотка мисля да влизам в серия....много време задържах ,по 100 пъти въртях нагоре-надолу 2-3 кила.писна ми.стискайте ми палци да не се оакам  Laughing докато съм в къщи.засега е добре .
мисля да си правя като вчерашната запеканка с тиквички.хем вкусно,хем диетично.и отслабващо. Grinning



# 47
  • Мнения: 2 897
мерси ви.

и аз като пипилотка мисля да влизам в серия....много време задържах ,по 100 пъти въртях нагоре-надолу 2-3 кила.писна ми.стискайте ми палци да не се оакам  Laughing докато съм в къщи.засега е добре .
мисля да си правя като вчерашната запеканка с тиквички.хем вкусно,хем диетично.и отслабващо. Grinning





РЕЦЕПТА. ЗА ТАЗИ КРАСОТА. СЕГА!  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 5 873

РЕЦЕПТА. ЗА ТАЗИ КРАСОТА. СЕГА!  Mr. Green

хехех,веднага. Grinning

Нарязвам 3 тиквички на кубченца,задушавам на мах в МВ за 10 -на минути.Заливам със смес от 3-4 яйца,около 300 гр кисело мляко,чесън(може и на прах),копър,черен пипер и пека на силна фурна.Предполагам може и в МВ,ако има грил.Стават много бързо.И се изяждат бързо.  Laughing
Аз ги обичам студени, с лъжица заквасена сметана,или кисело мляко......

# 49
  • Мнения: 2 897
В МВ като задушаваш колко вода слагаш?

# 50
  • Мнения: 5 873
не слагам вода,само леко посолявам.тиквичките  си пускат достатъчно.даже после отливам от нея.

# 51
  • Мнения: 2 897
Ясно!
Ох, ох, май ще се ходи за тиквички до магазина....

# 52
  • Мнения: 13 731
Ей, готвачките Mr. Green

Честит рожден ден на Голдиту  bouquet Да е жива и здрава, отслабнала и красива! И да се поглезва повечко, че май забравя Peace

Честито на малкото момче на Марчето и на самото Марче  bouquet Нека все така да те радва!

Бързо и успешно възстановяване на майката на Били!

Мими, спокойно. Твоят син сигурно е от тези, които набират скорост в гимназията! Ще видиш Stop

Палци за Литъла! Все се надявам да е фалшива тревога! Но каквото и да е, стискаш зъби и продължаваш! Животът с всичките му възможности и радости е пред теб Hug

# 53
  • Мнения: 1 385
 nbirthday на синчето на МарчеФ-здраве,щастие и весели игри!
nbirthday Голди-здраве,щастие и късмет
Днес карам на НВД,но се "ослушвам"за нещо по-различно Laughing

# 54
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
За секунда само ...
За всички  Hug
Мечтице,  fingerscrossed 
Били,  fingerscrossed 
Голди, ЧРД! Все така млада и жизнерадостна.   bouquet

За намалелите килограмово - БРАВО. За останалите -   341uu  За задържалите ...  newsm78 
Аз май съм от вторите  newsm66 

Успешна седмица за всички!

# 55
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте и от мен  Hug
Пожелавам хубав празник на всички рожденници  Hug

Голди,  да си ни жива и здрава и дано никога не успееш да загубиш чувството си за хумор и оптимизъм.....пожелавам ти нещо "петъчно" за подарък......  bouquet

А на порасналото момче на Марчето пожелавам да е голямата радост на мама  Heart Eyes



Исках нещо да се похваля, да се оплача, да поздравя, ама мислите ми все при Литълчо....... 


Палци за Литъла! Все се надявам да е фалшива тревога! Но каквото и да е, стискаш зъби и продължаваш! Животът с всичките му възможности и радости е пред теб Hug

Hug

# 56
  • Мнения: 2 147
 Praynig Hug Heart Eyes........

Aсса, като се появи и с точилка ни смъмри.... Laughing Laughing Laughing
Винаги всяваш респект Асса, поне за мен и ме хваща срам Embarassed, ако съм се издънила Hug, но този път  newsm78 не съм...... ooooh!макар да ми е мн. трудно #2gunfire
Ванче, изглежда вкусно Mr. Green ще си го приготвя като рключа млечните от следващата седмица newsm78 Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 642
Ассе и аз съм от вторите  bowuu ядох

Отивам да лоча води и кафи, че нещо пак ужасно ми се спи.

Мими, много се смях на поста за детето. И моето горкото - същото, ама хич не му се учи....  ooooh! Цяла година се борих, обаче файда йок е положението. И сега от между 1-15 юни като бяха на училище (по-скоро на целодневна занималня) децата прочетоха по една книга, но нашата мила Калина откри футбола като новото си призвание  Whistling Mr. Green Еми.....какво да кажа...  Joy Joy Joy

# 58
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
И аз ще готвя тиквички . . окапах се.

Благодаря за палцестискането!  Hug
Стана точно, както исках, максимално бързо, лесно и точно в банката. В сряда подписваме предварителния договор за апартамента. По план. Искам да е петък.  Twisted Evil Изненадвам ли някого?  Laughing

На мойто хобито му е да учи. Засега, додето не му е професия. Наесен ще видим. Казаха ми да го заведа в професионална школа по танци и детски хор. Непознати, видели по едно клипче и чули една негова песен. Учителката му твърди, че е роден математик. Старата учителка - поет или писател ще е . . ама много вода има да изтече до тогава.
А как сте с водата? Аз хващам третия литър. За бутилката.

# 59
  • Мнения: 4 806
ей, де да бях и за себе си толкова страшна - отдавна да съм мечтаните 50. Пфууу ...  #Cussing out

С водата и аз съм добре - толкова съм разположила по телесата, че днес едва я преглъщам ... Насилствено гъл-гъл-гъл и само 1 л дотук. И ми е страшно тежко на стомаха. Не ми е ден и това е. И не защото е понеделник - харесвам понеделниците  Mr. Green  Не харесвам петъците, щото се задава почивка, която обикновено ме подминава... а това е кофти.

Отивам да си търся ... някоя добра опора. Дано успея за засиля махалото в добрата посока. И на вас го пожелавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт