Набор 2001 - 14

  • 15 236
  • 316
  •   1
Отговори
# 30
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Имат ограничение разбира се.
 Дори и  на гледането на телевизия.Позволено им е само през уикендите и то по един филм на ден.
 И когато времето е лошо важат ограниченията.Имат достатъчно играчки за да се занимават.Каним приятелчета на гости.
 Така са свикнали и засега не протестират. Confused

# 31
  • София
  • Мнения: 985
РениТова, което казваш звучи добре...Просто сутринта имах спречкване с мой близък по тоя въпрос - едва ли не ще претоваря детето и такива подобни...Но аз искам да се съобразя възможностите на детето, и ако на родителската среща ни кажат за подобно включване на английския от втори клас ми се струва добра идея...
Абе, имам цяло лято за размисъл Laughing
И аз вече ограничих времето пред компа/30мин.дневно/, засега на дневен ред е тв-то... ooooh!
Бързичко възстановяване на девойката ти Орхидея  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 3 610
Здравейте и от мен в новата тема Grinning Орхидея,бързо оправяне на малката муцунка.
Росенчо имаше големи постижения през уикенда-научи се да се залюлява сам(досега хич не успяваше Laughing) и е ужасно горд.Освен това му сложихме нови помощни гуми на колелото(че досега почти не го е карал,а то вече му умаляло)и сега тренира пред блока под наставленията на всички дечица -представете си гледката на 7 год. дългуч на малко колело с помощни гуми,пък и едвам се движи hahaha но какво да се прави да свиква детето.За у-щето,чакаме още родителска среща,май другата седмица ще бъде,чакаме също и трето класиране за яслите,че и на второ не сме приети Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 39 758
Привет ви!
И аз съм за темичката да се мести септември месец Simple Smile
В чуденка съм...Приети сме в 129то, но в испанската паралелка...
Испанският не е толкова лош вариант. Езикът се говори в доста страни. А в щатите май скоро ще стане и официален.
Мама живее в Испания. Английски се говорел само в центъра на Мадрид, и то в само в големите вериги магазини. А в някои части на града изобщо нямало да ти обърнат внимание ако им говориш на какъвто и да е друг език.
Запиши Ники на английски, извън у-ще. Ако му стане много трудно винаги можеш да го отпишеш.
В у-щето на Дияна има само английски и руски. Руският го спестих за сега от учебната й програма.

# 34
  • Мнения: 21
Хоп и аз да се запиша в новата темичка! Peace
Орхидея,браво на малката,леко и бързо преминаване на този един месец! Hug
А с висенето пред компютъра се опитвам да е за определено време,но трудно удържам фронта.
При нас Английския ще се въведе в трети клас,а втори чужд език(за нас трет) в пети.Идеално ме устройва,че сега учим гръцкия,ако трябваше да учим и Английски... #Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 39 758
И у нас последните дни е малко сложно да отлепя Дияна от компа. И се сърди като и кажа да стане.
Сега се опитва да съчетава четене и писане (на компа) Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 886
И у нас последните дни е малко сложно да отлепя Дияна от компа. И се сърди като и кажа да стане.
Сега се опитва да съчетава четене и писане (на компа) Simple Smile
И ние сме така но напоследък от как свърши детската не се сеща да сяда предпочита телевизора и играта на вънка.Ако седне ще е вечер за окоо 1 час не повече


Забравих да кажа че ни искат да си купим ейто тези учебници:
1.ИСКАМ ДА ЗНАМ.......ПОМАГАЛО ПО МАТЕМАТИКА ЗА 1 КЛАС-на Донка СТЕфанова,ИК,,Слово 1и 2 час
2.ТЕТРАДКА ЗА САМОСТОЯТЕЛНА РАБОТА ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК и ЛИТЕРАТУРА-М.МИланова,ПРОСВЕТА-СОФИЯ
3.Тетрадка по безобасност на движението и тестове към неяза 1 и 2 сроок-на ДИДАСКО


 newsm78

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 07:53 от DIVA_ORHIDEQ

# 37
  • Мнения: 516
Откакто пускам Марио да си играе навън, напълно забрави за компютъра. Няма да излъжа, ако кажа, че от седмици не се е сещал. От друга страна почти не му виждам очите цял ден. Прибира се само да хапне. Нарочно си налагам да не му мрънкам. Искам да се надивее максимално това лято. От другата седмица заминава на гости на баба си. Там също има голяма тайфа, а той е най- малкия. Доста щуротии научава от батковците.... Горката му баба.  Laughing

# 38
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И на нас ни поискаха пари за учебни тетрадки.
 Казаха,че можем да ги купим сами или те да ги купят общо.
 Избрах втория вариант. Peace

# 39
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Сиси е влюбена в колелото си. Научи се да кара без помощни преди месец два и не слиза от него. След градина го изкарва на площадката до нас и беснее до 21 часа. Едва я прибирам. Завъдила е хиляда приятелки, няма скука. За компютър не се и сеща.
Снощи се заговорихме за училище и аз и казвам нещо от сорта ' дано в класа да се сприятелиш с децата...' а тя - ' по-лесно от това няма, спокойно!' Laughing
От това колело и дърветата по които е покатерена ако някой друг и кара колелото обаче краката и са в ужасни синини. Миналата седмица като я водих в училището ми стана неудобно, че учителките се вторачиха в босите и крака...все едно я бия с тоягата всеки ден. ooooh!
И ваксини не съм я водила да и слагат... дали има срокове или са до края на календарната година?

Довечера съм на родителска среща, ще видя какво и кога ще искат. Вече платихме по 60 лева за униформи.

# 40
  • Мнения: 642
Ехей, здравейте и от мен! Отдавна не съм се включвала.
Орхидейке, много съжалявам за Ди, дано бързо се мине този 1 месец и да не й остане спомен. А за баткото, че е е отговорен - съвсем вярно си е! Браво !

Емо го записахме в 51-во, както искахме.

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хай!

Направо ви завиждам за излизащите деца. Констанца е ужасен домошар, не иска да излиза ей така, без да е сигурно, че ще има с кой да играе. Много е свита, за да се запознава  ooooh! Много й било хубаво да си стои с баба си. Опитахме и със заплахи, че няма да играе на компа, че не знам си какво-все тая, не иска и не иска навън. А Емма е точно на другия полюс-уличник  Laughing

Орхидейка, дано малката да не й тежи или сърби, че да го понесе по-лесно този гипс.

Flash*, не знам дали има срок за ваксините. И ние закъсняваме(трябваше още през април), но Констанца е с обриви някакви и не може. Днес сме на кожен и ще видим дали ще се оправи за ваксина.


# 42
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Дарето е приета в 1А клас при госпожата,която избрахме. Peace
 В класа има още една Дарина и едно момиченце от нейната група,така че ще има едно приятелче.
 Общо са 22 деца,11 момичета и 11 момчета.

# 43
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте и от нас! МОите току що си легнаха и двамата да спинкат! Даже малката вече е заспала! Много са сладки и вечер като се гушнат и баткото приспива бебка! И моят е много послушен и отговорен. Всеки ден излизаме на разходка и ходим тук в едно кафе с други майки с бебета, а баткото е с нас и ако има други по големи дечица с които да играе хубаво, но ако няма си стои кротко и забавлява бебоците. Другите майки чак ми се чудят с него, че е кротък, не е палав и е много послушен.
А на нас от училище ни дадоха списък с необходимите неща за купуване, но няма помагала и учебни тетрадки. Или по късно ще ги купуваме или ще ни искат пари, иначе вече ни събраха първоначалната такса за занималнята.
Фантичка и от нашата градина много дечица са приети в същото училище, даже може и във вашия клас да има, ще се разбере на есен! Hug

# 44
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Dundurela,от вашата градина в нейния клас има един Влади /русначе е/.Познавам го понеже беше с Дарето в яслата за други не знам.

Общи условия

Активация на акаунт