Споделете 68

  • 19 370
  • 990
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
А знаеш ли какво става, когато феята даде 20 ст. за първия зъб, 30 ст. за втория, 1 лв за третия ... ?
'щото наш'та така направи  Mr. Green
напълно си заслужава точилката, която ми подари веднъж Wink

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Флор, нали няма да ми го причиниш това на мен?
Споделям, че 7ми път трия написано и се чудя какво да споделя. Очевидно няма нищо заслужаващо това. Скучно ми е и не знам кое от къде да подхвана. Една апатия ме е обхванала, че чак не се трая. От времето е, сигурно.
Имам нужда от фризьор и козметик. На последния не съм ходила от... срам ме е да кажа. Не помня.... На предпоследния... от половин година... Косата ми е ужасно дълга вече и ме дразни. Нищо не мога да я направя, освен да я вържа и то като на последните две увивания на ластика я прегъвам на 2. Но и така ме дразни. За да си запиша час за фризьор, трябва да мога да си планирам един определен ден след повече от седмица. А това ми е невъзможно  Tired

# 17
  • Мнения: 301
Споделям, че се влюбих в ... мъжа ми  Crazy. Споделям, че за 13-те години заедно наред със сивото на ежедневието, отвреме на време той намира начин да ме накара да си припомня какво харесах тогава в него (преди 13-те години) и защо още го харесвам. И незнайно как пак да ме накара да се почувствам така все едно сега се Флюбвам в него  Embarassed.
Искам поне веднъж седмично да се влюбвам ... и все в моя си мъж  Embarassed

 Embarassed

# 18
  • Мнения: 742
Жива съм.

Приличам на бухал от недоспиване,  свалих три кила от хойкане и имам мускулна треска и тик на лицевите мускули от смях. 

Срещата на випуска мина по всички правила - открихме в една кръчма, продължихме във втора и в пет сутринта ни изгониха от караоке-бар. Да не помислите, че не съм пяла, напротив, представих се блестящо- родена съм за сцена просто. Един младеж ми вика "Допри го до устните" пък аз му викам, "Ма моля ви се, аз не съм такава!"  После разбрах, че идело реч за микрофона. 
Много ми беше хубаво с колегите- десет годишнина, а все едно не сме се разделяли. Знам, че вие смятате своите студентски години за най-изключителните, най-прекрасните и най-най-незабравимите, обаче аз твърдя, че горното се отнася за моите  Grinning

А на следващата сутрин... Ходих на панаир. Питате ли ме какво ми беше. Цял ден сновях като сомнамбул, посъбудих се малко, когато козите на съседите нахълтаха в двора и Иванжелина пищейки от кеф тръгна да събира барабонки. Мисля, че изяде само две-три, все пак реакците ми бяха като на забавен каданс. А Стеди преяде с яйчен крем, в резултат на което, цял ден играе там каквото играе, повърне върху магданоза, па продължи да си играе.

Освен това, си имах ухажор. Мургав, гелосан, в маркови турски одежди и леко синееща усмивка, Новопанчарския Освалдо Риос, впечатлен от великолепието, струящо от мен, обикаляше цял ден пред портата и хвърляше тъжно-страстни погледи през дуваря. А Законния през това време печеше кюфтета и се хилеше. Спука ме от бъзик.

Изминалите няколко седмци ми бяха толкова наситени с емоции, че днес съм слънчицето на мама, от мен струят доброта и усмивки и дори работата ми се очертава да бъде свършена в срок и отлично.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям, че написаното от Балу за вчера, ме кара да се чувствам неудобно...
Друго за споделяне нямам, киселичка съм, но това не  е интересно...

# 20
  • Мнения: 1 533
Ей това се казва споделяне, елист. Представих си и Освалдо, и оповръщания магданоз, че и мускулната треска   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 405
Ели, изпълваш ме с енергия.  Grinning

# 22
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Първите 2 новини по бтв ме потресоха! Катастрофи, загинали деца... Ужас, ужас... В първата катастрофа детето е изхвърчало на 15 метра. Странно е, че нищо не казаха за колани и т.н. За втората казаха, че са били без. Но за първата нищо не казаха. Значи ли това, че детето е било в столче и не смеят да кажат, че не го е предпазило ни най малко? Да пази Господ!

# 23
  • Мнения: 3 405
Гледах, но без звук.
Ужасно е.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Споделям искрено раздразнение (ще мрънкам, извинете ме).

Дворът зад кооперацията е 1/2 общ (на кооперацията) и 1/2 на един проклет дядка от 2-ри етаж.
Каквото и да се каже да се прави там - йок, той не бил съгласен, "този двор не е ваш, разбираш ли, мой е!"
Сега се гласи да подпише договор със строителна компания за неговата половина (четвъртина, щото другите наследници не са готови май за такава стъпка) и да вдигне някое чудо, да си пляскаме каре белот през терасите с бъдещите нови съседи.
Няма оправия, ей.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям семейна идилия - синът ми с два различни чорапа върти обръч. Дъщеря ми с жълта рокля с волани, наметната с лъскав шал метър на метър, била СУПЕР - принцеса с меч, не схващам ролята на зеления балон в ръката и ....
Аз в пристъп на бяс изкорених де що имаше тропическо растение от саксиите, а едно така го подрязах, че прилича на стилизирано дърво в двора на зен - храм.
Изключителният ми съпруг по телефона на въпрос "какво правиш?" отговори "поел съм към Орландовци".
Хубавото е, че мама се обади  със сладките думи "недей да готвиш за вечеря". Обичам мама!

# 26
  • Мнения: 2 152
Бу, дядката колко е годишен. Може и да ви остави скоро на мира и наследниците му да са по-сговорчиви  Mr. Green
Елист, завиждам за преживяванията. Кога ли и на мен ще ми се случи нещо по-интересно от памперси, люлки и пързалки Simple Smile

Споделям, че чета задълбочено за всички тарикатлъци на зъбните феи. Един ден се надявам да съм подготвена и да не се поддам на беззъби изнудвания

Споделям, че когато някой си позволява да критикува, се предполага първо себе си да поогледа. Ей тъй за престиж Laughing

Чета те бе , Сопрано, успокой се Grinning .Да не вземе да ти излезе некой друг херпес, че ще ми тежи на съвестта
Това, че си объркан отдавна съм го разбрала

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 13:12 от kръци

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
Споделям чудесен ден с нови начинания Simple Smile

Както и ника на: нов поТребител

П.П. Благодаря за палцестискането, нещата са в развитие...

# 28
  • Мнения: 3 210
Споделям жега, умора и нужда от сън. За съжаление не се научих да спя по обяд заедно с малката, та ще си откарам така до вечерта, когато вече няма да ми се спи   Crazy
Елист, много цветно си споделила   bouquet

# 29
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям счупване от работа, изтичащи срокове за жалби, възражения и т.н.

Споделям, че посещавам ДСК поне веднъж на ден.

Споделям мълчащо кю.

Споделям, че ми е криво, че насмотах мъжа ми вчера, но по гръб няма да падна този път.

Споделям, че намерих страхотни приятели в нета - с две от тях съм просто дупе и гащи. Споделям, че и единият ни кум си намери кумата в интернет.
За да не изпадате в шаш и въпросителни, споделям, че на сватбата ни кумуваха две двойки едновременно - момчетата се разписаха като свидетели в гражданското, а едната двойка беше на венчавката, защото другите са мюсюлмани.

Споделям, че благодаря на Балу за новата си визия.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 13:28 от vesi_vas

Общи условия

Активация на акаунт