Споделете 68

  • 19 356
  • 990
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
За пръв път ми е пускането на споделете  Flutter

# 1
  • Мнения: X
Първа!

Споделям, че имам най-страхотния мъж на света!

# 2
  • Мнения: 516
Честито!
Споделям умора.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Трета  Laughing.

Споделям, че в събота вечер видях падаща звезда и много светулки. Имах чувството, че времето е спряло и съм на десет, на лагер в Кранево. Лежим на тревата след вечерната проверка и гледаме звездите с един много симпатичен Красимир...

# 4
  • Мнения: 599
Четвърта.
Споделям, че съм много скапана, уморена, но се надявам да се оправя.

Привет на всички и успешна седмица.

# 5
  • Мнения: 3 405
Споделям, че винаги с удоволствие чета Катюша.

На_га, привет! Ще се оправиш Simple Smile Та кога, казвате, ще се видим пак?!

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Споделям, че прекарах ползотворна неделя в окопаване на двора на кооперацията. Вече започва да се вижда, че ще стане добре Simple Smile

За сметка на това, у дома нищо не пипнах, което не е харашо.

Нещо почти не ми се влиза напоследък тук, само прелитам през неотложните места.

# 7
  • Мнения: 677
Споделям нова лична титла и че Вълкът не може да брои. Или е забравил символиката на цифрите, нормално.
Споделям и че една потребителка, която твърдеше, че не ме чете и пропуска постовете ми, ме е праснала в правописните. Не знам на какво да вярвам вече, объркан съм.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 11:06 от тони сопрано

# 8
  • Мнения: 17 546
Споделям, че поради ненормалното ми лягане вчера после легнах в 5 сутринта ooooh! Луда! свраче, не ми завиждай за поканите. Crazy Не съм си ги просила, момичетата сами предложиха! кръци, напълно си права! (пренос от старата тема)
Споделям, че ме боли ме глава, ще пия кафе и трябва да излизам.
Споделям, че откакто е ваканция и като искам да пиша тук трябва да казвам "Моля ви се, станете за малко де!" Crossing Arms Много лошо за моята пристрастеност Confused

# 9
  • Мнения: 1 052
Споделям доста работа, превод на нещо, което е писано от личност, която няма за майчин език английския, прекрасно дете, ведър Ведър и дупе, дупе като на 150 килограмова негърка, която прави люш и ляш при всяка една крачка.
За да подчертая това явление съм с пола на волани, о, йес бейби, люш и ляш.

Споделям и следното изречение:

Докато законовата защита и обезпечението на образованието са политическа отговорност и необходимост, бе препотвърдено, че справедливостта и сигурността зависят от общностите и отделните личности в гражданското общество, където хората поемат своите отговорности, за да направят и приложат своят ангажимент, като това включва борбата с екстремизма, и това става не само в дадената общност на всеки един индивид, а във вид на по-дълбок ангажимент към по-пространствен диалог на много нива и в много аспекти.

Това е превода 1 към 1. После ще трябва да му придам и смисъл.

П.П.: Калин@, ти ще ме разбреш. Joy

# 10
  • Мнения: 1 305
Споделям бъгясал виндолс!! Като затворя някой таб на експлоръра и забива. Днес вече мисля да изприпкам до офиса на половинката да си свали лиценза на навигатора и после - формаааат. Анан от сини екрани вече.
Отдавна трябваше да я свърша тая работа, много съм търпелива нещо.

Айде сега обратно в Споделете 67 да си дочета десетте странички.

# 11
  • Мнения: 516


Споделям и следното изречение:

Докато законовата защита и обезпечението на образованието са политическа отговорност и необходимост, бе препотвърдено, че справедливостта и сигурността зависят от общностите и отделните личности в гражданското общество, където хората поемат своите отговорности, за да направят и приложат своят ангажимент, като това включва борбата с екстремизма, и това става не само в дадената общност на всеки един индивид, а във вид на по-дълбок ангажимент към по-пространствен диалог на много нива и в много аспекти.

Фрида, преписах си го. Сега ще го наизустя и ще го пускам в обращение, когато съм на интелектуални сбирки. Скоро ще се говори за мен като за много умната блондинка... или много лудата.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 14:42 от Just Флор

# 12
  • Мнения: 1 305
Докато законовата защита и обезпечението ....

 Confused
Споделям, че винаги съм се удивлявала на умението на някои хора да говорят мнооого и обстоятелствено, без да казват нищо.

# 13
  • Мнения: 1 533
Фрида, звучи ми чудесно, въпреки че нищо не разбрах, може би е за свръхмозъци Grinning. Един пълен член имаш в повече, може да се помисли и за разбиване на серията запетайки с някоя ; иначе си е супер!

Тази година повечето ми мангалчета завършват сериозен период от живота си и започват нов. Току що синът ми стовари пред мен едно тесте отлична диплома за 7 клас, грамота, медицински картони, поздравителни прощални писма от училището и прочие амбалаж и каза: - Ето ти една отлична диплома, дай 2 лева.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вай, Калино, колко е скромно детето!
А моят трол ме подхвана: "Кой точно слага малките подаръчета под възглавницата и взима падналия зъб? Ти или Феята на зъбките? Нали никога не ме лъжеш, нали?".
Въртя ме на шиш сума ти и време и заради какво? Надявал се да съм аз, а не феята, за да се спазари за конкретно подаръче, нахалното му създание! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт