Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 3

  • 34 670
  • 585
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 398
Аз само една блузка си поръчах но съм много доволна - материата и е страхотна, цветовете много наситени - ето я http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=4660

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 415
katomova, нещата от серията Pink съм ги признала отдавна аз  Mr. Green
...искам да пуснат бельото от ревютата колкото и непрактично да е  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 685
 PeaceА за колко време ти дойде поръчката-от момента на самото поръчване,че аз нещо взех да се притеснявам и още нещо да питам има ли друг случай -освен моя Rolling Eyes-когато сте си получили поръчките без абсолютно нито един мейл-защото аз нямам такъв Sad

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз като поръчвам...обикновено ми идват до 10 дни максимум след пращането на нещата...но се бавят много от времето на потвърждение на поръчката до момента на пращане... Tired
сигурна ли си, че са ти приели поръчката...теглили ли са пари от картата  Thinking ако си сигурна прати им mail...

# 34
  • София
  • Мнения: 1 067
Здравейте, да ви питам, за размер чехли 36 номер колко отговарят на тези във ВС Колин Стюърт, изобщо не мога да намеря таблица в сайта с конверсия.

И още нешо, отговарят ли си S na нашето S или са по-малки (по-големи)? Става въпрос за рокля. Колебая се между XS и S, тук принципно си взимам S.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Фъстъчка, дай линк да се ориентираме за обувките...принципно на 36 отговаря 6-ти номер от тяхната номерация...
иначе S си е стандартен S  Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 1 067
Оки, мерси!

За роклята разбрах, а чехлите са тези
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=4784

Май ще е сложно така без да меря.

# 37
  • Мнения: 529
PeaceА за колко време ти дойде поръчката-от момента на самото поръчване,че аз нещо взех да се притеснявам и още нещо да питам има ли друг случай -освен моя Rolling Eyes-когато сте си получили поръчките без абсолютно нито един мейл-защото аз нямам такъв Sad

Дори не си получила писмо, че поръчката ти е приета?

# 38
  • Мнения: 529
Фъстъчка, дай линк да се ориентираме за обувките...принципно на 36 отговаря 6-ти номер от тяхната номерация...
иначе S си е стандартен S  Crazy

Не винаги е така.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 415
FairyTale, стандартно е така...има таблици с размери...те са точно за това да се изчислява в кое може да влезе човек и в кое не...за VS съм забелязала, че S си е S, а  XS си е XS...при нещата, които съм поръчвала...изключение прави един ленен панталон... Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 1 067
Ето тази си харесах, смятам че S ще е достатъчно мъничка да ми стане

http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=5136

# 41
  • Мнения: 101
Здравейте!
И аз преди няколко дни направих първата си поръчка и да ви кажа много се учудих, когато си проверих статоса на поръчката и ми пишеше за начина на изпращане "other" .На някой случвало ли му се е?

# 42
  • Мнения: 529
Здравейте!
И аз преди няколко дни направих първата си поръчка и да ви кажа много се учудих, когато си проверих статоса на поръчката и ми пишеше за начина на изпращане "other" .На някой случвало ли му се е?

Не само на някой, а на всички. Затова написах, че трябва да се гледа Shipment Confirmation.

# 43
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Привет момичета,отдавна не съм писала,но ви чета редовно  HugИскам да питам,някой няма ли да прави поръчка за Вс и да ме включи  с нещо към него,че с регистрацията и т.н. е абсурд да се оправя.Благодаря предварително.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз също не се довервям много на таблиците с номерацията по отношение на дрехите,защото имам злополучен опит зимата с едни пуловер,от който поръчах S, а това което пристигна спокойно можеше да мине и за L....... Thinking

С обувките още нямам опит...не съм се престрашила... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт