Гей или обикновен педераст

  • 23 511
  • 133
  •   1
Отговори

Анкета

Евгени Минчев е?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 30 май 2004, 22:30

# 105
Zdraveite badeshti maicheta i tatkovzi  Laughing  Laughing  Laughing


Mislq, 4e po tazi tema trudno shte se obedim edin drug vseki si ima mnenie po vaprosa. Az lichno nqmam nishto protiv geiovete, dori imam mn priqteli takiva  Sunglasses  Vseki ima pravo da jivee jivota si kakto iska, problema veche e kogato si obraten, a sazdavash semeistvo, deza i giveesh dvoistven jivot. A tova rano ili kasno se razbira. Predstavete si kakav shok e za jenata da se pribere po-rano i da zavari majat si.............Tuk kadeto jiveq znaq za nqkolko takiva sluchaq. A ediniqt imal naglost dori da obvinqva jena si, 4e tq e vinovna za seksualnoto mu nejelanie kam neq predi tq da go izlovi. I tova chovek pediatar  Embarassed  Ne moga da go vazpriema zaradi ednata kariera razvaliash choveshki jivoti  Imp

# 106
  • Мнения: 4 068
Цитат на: Salvador
Пичове, може ли и аз да кажа нещо?
(`ма може, разбира се!)
Защо (и откъде - накъде) педерасите да са по-интелигентни, по-интересни и по-артистични от нормалните? Мариу Куркински бил голяма работа!!!Е, да не е само той на тоя свят бе? Защо един педерас, като направи нещо забележително, и веднага коментарите са"Ама той успя, защото е педерас, ттой е по-артистичен, по-дълбока натура ...", а когато нормалните хора успеят или пък надминат педала, никой не им обръща внимание?
Васил найденов последните години нещо май-май никакъв го няма, Мариус също ... може да им е свършило специалното педераско гориво, знам ли?
И погледнете днешния вестник - Женята минчев можело да полага обществено полезен труд в ареста, ама само по собствено желание. Кво ще му стане на ватманчето, ако боядиса една пейка? Така де, хората да видят малко файда от него.
Женята все се пише за голям разбирач на светските нрави и за част от ВИП-обществото на Татковината. Ебати компанията, дето я е имал, тая фолкпевица Ивана не знам коя си за пръв път я чувам. Педераска работа ...



Много,ама много точно казано.
Подкрепям!

# 107
  • Мнения: 1 805
1. Евг. Минч. е най-големия простак и селяндурин в тая страна освен, че е жалък и гнусен п.....ст (може и по-големи да има, но сега не се сещам за тях). Нека първо да погледне себеси пък после да критикува.
2. А като цяло гейовете са умопобъркани хора. Това не са хора с нормална психика, действия, разсъжнедия и живот. Сблъсквам се ежедневно с такива типове и мнението ми за тях е че това са едни нещастни хорица.

# 108
  • Мнения: 351
Цитат на: steff


 
Цитат
Vseki ima pravo da jivee jivota si kakto iska


Така е!
Обаче аз имам право да се ебавам с тях и да ги ритам!

Всички педали да го духат на балкона!

# 109
  • Мнения: 3 569
Цитат на: БАШтаткото
Цитат на: steff


 
Цитат
Vseki ima pravo da jivee jivota si kakto iska


Така е!
Обаче аз имам право да се ебавам с тях и да ги ритам!

Всички педали да го духат на балкона!

Не ги бавиш много много ... Twisted Evil

# 110
  • Варна
  • Мнения: 618
пууу, много ми е гаден, ама как успя с лизане на задници да се издигне от прост ватман до прост ,но известен педераст. и сега ще ми се хвали какви обувки си купува и за колко хиляди лева, ама за тези пари колко ли пъти са му праскали дупето  Twisted Evil

# 111
  • Мнения: 3 376
Да разкажа и аз моята история с гей-педерастите...
Значи едно време им бях страшна защитничка. Даже с моя мъж доста сме спорили по темата. Аз твърдях, че лошото отношение към тях е заради предразсъдъци и патриархално мислене, че всеки има право да бъде такъв какъвто е решил и т.н. А мъж ми твърдеше, че хората не ги обичат не заради сексуалната им ориентация, а защото са гадни лекета. Аз обаче упорито не му вярвах.

Е... наложи се да си променя драстично мнението. На работа при нас постъпи едно такова момче. В началото ми беше гадно за него, защото веднага почнаха подмятания по негов адрес. Обаче... момчето почна всеки месец да изхарчва цялата си заплата за гащи от 300лв + обувки за 200 или друга подобна комбинация, и после всеки месец по цял месец ревеше, че парите са му адски малко и ще умре от глад. А той живееше в Студ.град и нямаше кой знае какви разходи и заплатата му беше по-висока от тази на една колежка с малко дете. Реването беше съвсем целенасочено пред шефката на отдела, от която му зависи заплатата. На всичкото отгоре, не си даде особен труд да поработи малко по-упорито, че да си заслужи увеличението, за което ревеше.

И тъй като все му бяха малко парите, непрекъснато муфтеше останалите за цигари и дребни неща. Не е голяма работа, ама в един момент става дразнещо. Когато открито почнахме да се ебаваме с него и му казахме да вземе един ден и той да почерпи с нещо, той най-нагло заяви, че с глупости не му се занимава. В деня на напускането си той каза: "В тази фирма е прието човекът, който напуска да чери за последно. Аз обаче няма да ви черпя, но нямам нищо против вие да ми купите нещо за спомен". Куул, а?

И освен това дето го казах до сега, няма да ви описвам колко нагъл си беше като цяло. Как се опитваше да си избие комплексите чрез другите и т.н. Като споделих с мъжа ми, той каза: "Ти помниш ли аз какво ти разправях - че всички педерасти са супер нагли типове"

Та сега, в края на краищата, се оказва, че съм анти-хомосексуалистка:( Срам ме е от това ми отношение, честно казано, ама... Ако някой може да ме убеди в обратното е добре дошъл.

# 112
  • Мнения: 6 390
аууу как съм изпуснала това гласуване  ooooh! Whistling Crossing Arms Mr. Green

 Евгени Минчев не е обикновен ами супер нагъл педал  Twisted Evil

# 113
  • Мнения: 2 257
аууу как съм изпуснала това гласуване  ooooh! Whistling Crossing Arms Mr. Green

 Евгени Минчев не е обикновен ами супер нагъл педал  Twisted Evil

Като видя някоя вехта тема наизвадена, гледам дали си ти Mr. Green Няма лошо де!
Иначе Евгени, да не кажа Минчев, и за трамвайджия не го броя, но кой ли ме пита....Гледам го съвсем си развява коня в БГ, ма да пасе, и той душа носи...
Иначе гейчетата са ми сипматични, до момента на представленията по клубовете, с които могат да ударят в земята дори  драматични артисти....Обаче "тате, тате и аз" формулата не ми харесва....

# 114
  • Мнения: 6 390
Като видя някоя вехта тема наизвадена, гледам дали си ти Mr. Green Няма лошо де!
еххехехе  Mr. Green  и аз забелязах че съм вехтошарка в това отнощение, само си ровкам назад напред, ама много интересни теми понякога изнамирам  Mr. Green а пък много мразя като почнат да пишат, разрови се малко, темата е дъвкана сто пъти  Crazy Mr. Green така новите мами като мен  Wink да допълват кой каквото иска  Mr. Green

за гейчетата нищо против, нито ми пречат нито ме дразнят, даже напротив, доста са приятни в повечето случай, ама този ми е трън в очите, независимо от сексуалната му ориентация  Laughing Mr. Green

# 115
  • Мнения: 8 505
Обикновен педераст,който се нарича гей за по-културно Mr. Green
Иначе нямам нищо против гейовете или както ви харесва,но показността им мнооого ме дразни.

# 116
  • Мнения: 791
 newsm62 Кой както иска така да се нарича. Може би и двете!!!!  smile3513

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Във учебника по съдебна психиатрия педерастията е определена като болест.Но според мен педерастията на Евгени Минчев си е чиста проба позьорство.

# 118
  • София
  • Мнения: 11 102
Във учебника по съдебна психиатрия педерастията е определена като болест.Но според мен педерастията на Евгени Минчев си е чиста проба позьорство.

newsm65  newsm74

# 119
  • Мнения: 130
Може и да повтарям някого от предните постове, ама ме мързи да чета всички страници!!!!!Та по темата- ГЕЙ Е СЪСТОЯНИЕ НА ДУШАТА, ПЕДЕРАСТ-СЪСТОЯНИЕ НА ГЪЗА Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт