Зелено ако?

  • 1 427
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
И моята педиатърка казва ,че е от коликите зелено.
и моята Peace-също и от ред други причини

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 87
Момичета, благодаря за отговорите.За пореден път ми казаха,че ака зелено,защото организма се чисти.Невярвам да е простудено,защото ако е така,значи 3 месеца й е било студено  ThinkingПо-склонна съм да  вярвам,че наистина се чисти. Много благодаря на всички включили се в темата.

# 17
  • Мнения: 1 572
направо се чудя какви доктори има , как може акото от коликите да е зелено
ние като сменихме аптамила с нан акото веднага позеленя защото  нан-а е обогатен с желязо , а това за простудата май са повече бабини деветини , 

# 18
  • Мнения: 2 334
Моето дете от раждането си до преди месец пиеше хипоалергенно мляко и акаше само зелено, понякога тъмно, понякога по-светло, но без никакво жълто. Колики почти не е имал. Има и някаква теория, че бебетата акат зелено, когато са настинали, но в такъв случай моето дете пет месеца си е било все настинало. Сега вече яде пюрета и ака в различни цветов. Така че споко, от млякото е и не е страшно.

И при нас беше така Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Също и при простуда може да се получи зелено ако

# 20
  • тук и сега
  • Мнения: 124
По зеленото ако се ориентирах всеки път, когато наближаваха колики. При Тони беше така, а също съм чувала, че при изстинка пак може акото да стане зелено. Предполагам, че има и други причини обаче.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Зеленото ако не винаги означава колики. Може да се оцвети в зелено при простуда, при претопляне,след всяка смяна на млякото също става зелено, и друго причини. На скоро имаше подобна тема и една мама беше дала линк към сайт с обяснения за различните цветове какво значат  Laughing . Ако я намеря ще пусна линка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт