За пола - въпрос към майките на две и повече деца

  • 3 203
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Я да взема и аз да се разпиша с моите двама синковци, че ние бъдещите свекърви да водим по-убедително в анкетата  Laughing Laughing Laughing.
Laughing

И аз така, пък и адаши едните...

# 76
  • Мнения: 64
Я да наруша и аз "класиката" с моите два сина Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 4 294
Не попадам в класиката - две момичета  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 502
  Колко интересно!Най-много са майките с две момченца!Да са ни живи и здрави децата на всички!

# 79
  • Мнения: 373
И аз съм била от класиците.  Mr. Green
Незнаех ,че тази комбинация се води класическа.По-скоро бях чувала за обратното.Първо момче после момиче.Но каквито и да са комбинациите ,да са живи и здрави дечицата  Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 2 296
Момиче на почти 5г и момче на 1г и 1м. Peace

# 81
  • Мнения: 4 509
Класика, класика, ама я вижте резултатите - момчетата повече.  Laughing От мнозинството съм, надявам се вече третото да е различно.  Laughing

# 82
  • Мнения: 340
Странно защо аз знам като класика 1.момче и 2.момиче, на обратния вариант му викали майсторлък на таткото  Laughing

# 83
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Класика, класика, ама я вижте резултатите - момчетата повече.  Laughing От мнозинството съм, надявам се вече третото да е различно.  Laughing

Ако успееш, ще чакам рецептата Mr. Green.

# 84
  • Мнения: 1 029
Благодаря на всички, които се включихте в анкетата. Явно не се очертава някаква "класическа комбинация", защото гласовете са почти на равно с лека преднина за майките на момчета  Wink

# 85
  • Попово
  • Мнения: 687
Класика, класика, ама я вижте резултатите - момчетата повече.  Laughing От мнозинството съм, надявам се вече третото да е различно.  Laughing

Ако успееш, ще чакам рецептата Mr. Green.
октомври живот и здраве ще споделя и моята рецепта  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 658
Само да не е някоя грешка,но имам момче,а сега живи и zдрави,чакам момиченце.Много се моля да е така,zащото много искахме и момиченце.Но ще видим  Joy

# 87
  • Мнения: 4 496
Въпросът е към майките на две И ПОВЕЧЕ деца, но в анкетата има опции само за две деца и не можах да гласувам.Rolling Eyes
Имам две момчета и момиченце.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Имам две момчета.Искам и трето.надявам се да е момиченце.само да поотрасне малкия.а.ако имам и трето момченце да са ми живи и здрави.

# 89
  • Мнения: 2 142
Имам две момиченца и искам да имам още едно, но няма да се разсърдя,ако третото е момченце

Общи условия

Активация на акаунт